Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Tegin pesemise käigus veel ühe avastuse, äkki kellegile kunagi abiks. 

Korsna torul on ühes otsas sees pool faas, keerasin selle otsa faasiga alla, mahla kanalite poole, kohe teine hingamine :)

Sain selle lõpuks puhtaks, panin ultra heil pesurisse. Tulemus on super  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin pesemise käigus veel ühe avastuse, äkki kellegile kunagi abiks. 

Korsna torul on ühes otsas sees pool faas, keerasin selle otsa faasiga alla, mahla kanalite poole, kohe teine hingamine :)

Sain selle lõpuks puhtaks, panin ultra heil pesurisse. Tulemus on super  :idea:

Las see Rip nimetab seda korstnaks pealegi, aga minu meelest on see pigem (auru)kamber. Korsten käib selle otsa :) Aga huvi pärast -- mida see poolfaas tähendab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sees pool tähendab, mitte väljaspool,

õigem nimetus on vb tõesti (auru)kamber.

Ma ei osanud seda alguses vaadata arvasin, et vahet pole kumba pidi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan, ma küsin ikka üle lihtsalt selletõttu, et mul on vist hetkel pikad juhtmed. Vaatan momendil oma Russiani kambritoru ja ei saa aru -- mida see poolfaas tähendada võiks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühelpool kambri toru otsas sees pool on faas 45 kraadi, teises otsas pole, võib olla et see on sinna unustatud teha.

Teisipidi otsa kruttides ei tule vedeliku piisavalt peale.

 

Krt ma vist ei oska ise ennast väljendada,

tõmmasin ommikul sutsu Kaifarist tavotti sisse,

võib olla see tuleb sellest  :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd sain aru. Pigem lihtsalt mina ei teadnud selle sõna tähendust erinevates kontekstides. On minulgi samasugune vaevutajutav viltune süvend seal keerme otsas. Aga ma panen selle hetkel siiski veel ülespoole, kuna nii mahub korstnaosa tihend paremini ära. Samas kui ma ikka jätkuvalt piisavalt mahla peale ei saa, proovin kah seda trikki (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd sain aru. Pigem lihtsalt mina ei teadnud selle sõna tähendust erinevates kontekstides. On minulgi samasugune vaevutajutav viltune süvend seal keerme otsas. Aga ma panen selle hetkel siiski veel ülespoole, kuna nii mahub korstnaosa tihend paremini ära. Samas kui ma ikka jätkuvalt piisavalt mahla peale ei saa, proovin kah seda trikki (Y)

 

Mul mõlemal pool see süvend :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna oma venelase klooni kätte.

Lahtivõtmisel sai natuke naerda :) Coil nägi suht tuust välja.

post-408-140138963016_thumb.jpg

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna oma venelase klooni kätte.

Lahtivõtmisel sai natuke naerda :) Coil nägi suht tuust välja.

attachicon.gifuploadfromtaptalk1401389626198.jpg

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

 

Neil jah ongi siuke mõtetu tuust sees... olen veel hulemaid näinud ma ei saa aru miks nad sinna üldse midagi sisse panevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neil jah ongi siuke mõtetu tuust sees... olen veel hulemaid näinud ma ei saa aru miks nad sinna üldse midagi sisse panevad.

I second that!

Share this post


Link to post
Share on other sites

..siiani tellitud "russianid" on saabunud ilma kinnitatud coilideta.... vastavalt siis 2 v.3tk karbis kaasas....aga loodan et ikka proovisid ka mida sellisest kannatab välja imeda  (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.aga loodan et ikka proovisid ka mida sellisest kannatab välja imeda  (relv)

Ei proovinud :) Tegin 0,25 traadist 1,3 oomise coili ja wicki asemel kasutasin vatti. Hetkel on venelane seisma pandud, sest lekib põhja täitekruvi juurest. Kruvi on seal ilma tihendita ja karbis ka kaasas ei olnud ühtegi kruvitihendit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei proovinud :) Tegin 0,25 traadist 1,3 oomise coili ja wicki asemel kasutasin vatti. Hetkel on venelane seisma pandud, sest lekib põhja täitekruvi juurest. Kruvi on seal ilma tihendita ja karbis ka kaasas ei olnud ühtegi kruvitihendit.

kruvil polegi tihendit, seal lihtsalt kruvi all. Järelikult kruvi või kayfari keermetes jama sees

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kruvil polegi tihendit, seal lihtsalt kruvi all. Järelikult kruvi või kayfari keermetes jama sees

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Mul on kayfaril küll täitmiskruvil tihend olemas.

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub mudelist. Koonuspeaga kruvi on ilma ja tavaline ümarpea on tihendiga, kruvipesa ka siis vastav. Koonuspea pesa tuleb üle puurida kui tahtmine tihendiga kruvi panna.

 

Häda pärast võib kruvile enne kinnikeeramist mõned kiud vatti ümber mässida, umbes nagu vanasti torujürid takuga liiteid tihendasid. Võib proovida veel ise väike tihend lõigata, nt mahlapudeli tilguti otsast :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt mul lekkis enda omal pool mahla õhuaugust välja kui seisis. Hana oli üle uputatud kuid õnneks kuhugi vahele ei imbunud. Ei saa aru kus kala ka oli, kõik näis paigas olevat

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub mudelist. Koonuspeaga kruvi on ilma ja tavaline ümarpea on tihendiga, kruvipesa ka siis vastav. Koonuspea pesa tuleb üle puurida kui tahtmine tihendiga kruvi panna.

 

Häda pärast võib kruvile enne kinnikeeramist mõned kiud vatti ümber mässida, umbes nagu vanasti torujürid takuga liiteid tihendasid. Võib proovida veel ise väike tihend lõigata, nt mahlapudeli tilguti otsast :-D

Mis vanasti, keermeteip on see mida enam ei kasutata, nüüd kõik ühendused tehakse taku ja unipack saviga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, kuigi kui vaja n. Rda tihendit tõsta, siis keermeteip sobib paremini.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjakruvi sain pidama nüüd. Enam ei leki sealt kaudu. Kasutasin T3S'i isolaatorit, mille lõikasin natuke lühemaks (tuttava soovitus) :)

Närvidele käib muidugi see, venelane viliseb tõmbe ajal. Kas sellest vilinast on kuidagi võimalik lahti saada?

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis vanasti, keermeteip on see mida enam ei kasutata, nüüd kõik ühendused tehakse taku ja unipack saviga.

bljääää miks ma ise selle peale ei ole tulnud :D

 

eks see nii ole, et torumehe kodus torud tavaliselt tilguvad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Närvidele käib muidugi see, venelane viliseb tõmbe ajal. Kas sellest vilinast on kuidagi võimalik lahti saada?

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

 

Harju ära (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei vilista mitte üks piuks, ei leki, isegi täitmise ajal mõnikord harva tuleb huulikust ainult väike tilk kondenssi välja. $26-e + PMMA korpus vana eVicu otsas igati norm kooslus 1,8ohm/7w ka kodus tõmmata, et teisi palju ei häiriks... kuigi suitsuandurit ei saa ikka lakke tagasi panna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...