Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Russian 91% müüja Saksamaal ezig-online.de, annab teada, et müügile on tulnud uus The Russian 2.0.

Olulisemateks uuendusteks paistab olevat täitekruvi küljel ning uutmoodi õhukontrollisüsteem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaskord, pbusardo oma parimas ameerika idiootlikkuses, Keera jõuga puruks ja kurda, et juhendit polnud (facep)

Pigem tüüp ikka üritab leida need nõrkused ja vajakajäämised igal uuel tootel, et teavitada nii tootjat kui ka potensiaalset ostjat. Praegusel ajal peaks ju olema 150€ maksev ato suht lollikindel, mitte lagunema käes nädalaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma ei tea, olen küll nõukaajal sündinud ja üles kasvanud aga saan väga hästi aru, et parim praktika ei ole "keera puruks ja siis pool pööret tagasi" (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhas disainiviga minuarust. Kui niipidi alt lahti keerata, siis pole vaja jõudu kasutada, et see shaft ära murduks.

Ootan reviewd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale küljelt täitmise ja õhurõnga ei paista midagi muutunud olevat. Suht kasutud uuendused mulle. Välimus tänu sellele rõngale ka koledam.

Jep, üsna täpne kokkuvõte asjale, ma keskendusin liiga palju purukskeeramisele esimese hooga (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Kayfaril tõmbas see "plastklaas" praeguliseks, mida ma ühes teises teemas juba mainisin, siis pmst kannatab nii kaua tõmmata, kui klaas taskusse/lauale laiali pudeneb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun, et mitte. Mul põlemiskambri ja korstnatoru ka plastikust ning kui need poole aasyaga praguliseks muutusid siis hakkas tibla hullult lekkima õhuaugust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin omale ka ühe prooviks, täna keerasin suvaka 1.9 oomise 0.2mm kanthal + 2mm silica küttekeha peale ja töötab päris kenasti. Esimese hooga sain kena suutäie vedelikku ja ilgelt lurises aga see kadus ära natukese puhumise peale. Eks näeb kaua coil kestab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keeran coilid ära täpselt oomidele mis vaja. Toss ja maitse ideaalne. Pole veeranditki tõmmatud, ning maitse ja toss langeb poole võrra. Kas vatt sitt? Või äkki peaksin traati põletama ja puhastama enne keeramist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui vähe panen, hakkab ju õhuaugust välja ajama? Tegin nii muidu - läbi rõnga, korstna alumine ots peale, lükkan vattide otsad diagonaali, panen vatti veel vabadele diagonaali nurkadele ja loputan loomulikult mahlaga läbi ka

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://revelation.pro/calc/võta see endale kõigepealt appi, tee selgeks, mida saada tahad. Kaifaris-russianis on suht lollikindel 0.32 mm traat diameetriga 2....2,25 mehhi jaoks. Kui leiad 0.34 mm traaati kärab see kah peaaegu ideaalselt. Coil katsu teha ideaalilähedane, kui kruvid seda paika,jäta õhuavasse minimaalne vahe. Kerge dryburn,kontrolli,et coil läheks keskel äärtesse kenasti punaseks, vajadusel suru pinsettidega koomale.Siis jaapani vatt,pane parajalt, lõika horisontaalse mahlakanali lõpuni või ehk mm rohkem. Loputa mahlaga üle ja suru täitepudeli nõelaga vastu decki külgi. Anna tuld ja vajadusel korrigeeri.Kruvi korstna alumine osa peale,kontrolli veel kord, kas kõik funkab ja kruvi kupatus kokku.Kindlasti kontrolli korstna ja topcapi hermeetilisust ja täida täiteaugu kaudu. Kui on korralik kloon, peaks asi töötama, mõni isend jääbki jukerdama. Edu katsetamisel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas te soovitaksite pigem coil keerata kokku või jätta vahed sisse? Alguses mõistsin, et ainuke lahendus ongi nad kokku keerata, kuid nüüd peale uurimist olen lugenud kuidas vahedega keeratud coil isegi parem on osade arvates

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen viimasel ajal vahedega coile teinud. Paksema mahlaga tundub paremini wickivat ja coil/vatt ei lähe nii kiirelt koledaks. Suht maitse asi ilmselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...