Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xiios

Aprilli offtopic

Recommended Posts

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/avatud-alkoholipurgiga-vahele-jaanud-eestlast-ahvardab-austraaliast-valjasaatmine.d?id=68390289

Avad uudise, mõtiskledes pahaselt, et kuidas nüüd ikka saab väikese õlle eest riigist välja saata. Siis loed välja, et ahhaa, väike kanep, väike identiteedivargus, väike illegaalselt riigis viibimine -- hakkab juba looma, täitsa paras talle. Lõpus aga ajad veibi kurku, lugedes järjekordset süžeepööret stiilis "ärme teda eriti karista, ta on siin ju ikkagi teretulnud, pealegi istus juba ühe öö arestis". Puhta Delfiirium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rakveres põhjakas, skysmoke putkas karamelli toffe, õli -70% 20ml putla. Mingi 4jevrot kopkatega. Paljalt ei kannata aga seguna ry4, on täitsa tõmmatav. Sai preilile ka oma riista näidatud. Ss mech koos kfl ss. Läks vist teine märjaks alt.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuall, ära peale võta :P Suht keeruliseks läheb su teksti lugemine. :)

 

Mina käin aegajalt skysmokes müüjaid trollimas.... Küsin näiteks akut... evicule 18650.... neiu tegi kõigepealt suured silmad, kogeles natuke ja ütles:"meil hetkel ei ole, aga äkki järgmise kaubaga tuleb!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt, mida see paar putlat ikka teeb mehele.

Täna Rakveres asuvas skysmoke müügiboxis, oli karamelli tofee vedelikul soodukas. 70% maha. Ostsin siis ühe 20ml pudeli, 12mg. Kodus avastasin, et paljalt seda tõmmata ei kannata, seega segasin Hanseni RY4´ga. Tulemus täiesti ok.

Sai ka müüanäitsikule nädata oma StainlessSteel Launcher mod klooni, koos StainlessSteel KayfunLight klooniga. Müüa oli vaatepildist lummataud ja eeldatavasti erutus ka niivõrd kena silmailu peale ka seksuaalselt.

Kas nii parem (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuall , aga sa pane riided selga ja proovi siis tõmmata, ehk on parem.

Ma paljalt pole ise kunagi ühtegi vedelikku veipinud, ehk lööb maitse paremini esile :D(psühho)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige parem ongi ju otse naise seljast, veel hingeldades suurest pingutusest. Ahmid ahnelt kopsud auru täis... ja see ongi ühe tõeliselt hea veip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi 10 itemit oli, suht pläust, lootsin mingit akutrelli saad või idagi sellist. Aga andis ikka mõistatada, et WTF on ,,murupea putukas,, Aga naine sai uued käärid ning kühvli ja harja, lapsed mingid murupea putuka, lendava taldriku ja linnukesed. Mina mõõdulindi, paki puidukruve, nööri, värvirulli alusega ja veetestri (Rakveres trassis jube pehme vesi muideks (õlut) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka rakvere vesi, pigem kare ikka tundub.....vist

 

 

Ma mõtlesin, et viskad asjad kärusse ja pärast saad endale, nagu mujal tehakse (N)

Tehnikapodi tahaks nii kylastada, sinutorus videod olemas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

23h pärast tuleb yx krd pikk lennureis, 12h jutti 8-)

Tuleb purju juua, siis saab magada vähemalt

 

-- 13 Apr 2014 00:55 --

 

Kareda veega hää selga pesta, pole nuustikut vajagi (psühho)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuall , aga sa pane riided selga ja proovi siis tõmmata, ehk on parem.

Ma paljalt pole ise kunagi ühtegi vedelikku veipinud, ehk lööb maitse paremini esile :D(psühho)(õlut)

Ma just teki all, paljalt veibin, naine silitab selga. Päris hea on. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njaa. Veipimise juures on üks tohutu positiiv, et peale ,,pingete maandamist,, ei pea õue ronima (Y)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njaa. Veipimise juures on üks tohutu positiiv, et peale ,,pingete maandamist,, ei pea õue ronima (Y)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

(Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...