Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xiios

Aprilli offtopic

Recommended Posts

Põhiliselt teen arvutitaga, lemmikkoht on muidugi peldik. Kena rahulik, tegeled oma asjadega, ei muretse maailmamurede pärast.

Mind ei keela keegi!

Ma olen alfaisane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa sellest peldikus istumisest aru :D Ma teen oma häda käbe ära ja veel käbedamalt välja sealt. Mis huvi on seal sitahaisu sees istuda ja seda sisse tõmmata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa sellest peldikus istumisest aru :D Ma teen oma häda käbe ära ja veel käbedamalt välja sealt. Mis huvi on seal sitahaisu sees istuda ja seda sisse tõmmata :D

aga miks su sitt haiseb ? :D

 

Haise seal midagi. Upub kohe vette ära ja kõik. Karmima värgi korral õhuvärskendi :) Vähemalt üks koht, kus keegi kurat tüütama ei tule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks see vaid nii. Murphi seadus, et kui istuma minna, siis lastel tekib järsku põiepidamatus või kõhulahtisus.

Nüüd nlen targe, ennem teen küsitluse, siis saab alles mediteerima minna.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ränk kui kööki või õue saadetakse veipima. Mul proua on õnnelik selle üle, et analoogi enam ei tee. Tema poolest veipigu lausa voodis, seni kuni auru näkku ei puhu või analoogi ei tee on kõik ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea, mul on endal imelik veipida samas ruumis oleva 4 kuuse tütrega. Kui normaalselt tõmbad täitub tuba ikkagi tossuga ja siis endal halb tunne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea, mul on endal imelik veipida samas ruumis oleva 4 kuuse tütrega. Kui normaalselt tõmbad täitub tuba ikkagi tossuga ja siis endal halb tunne.

lapsed on eraldi teema. peace & freedom, man

(mõni ikka ei mõista nalja... (facep) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul laps sai viieseks, samas ruumis teen kyll alates algusest, pole probleemi. ega ma talle seda tossus siis kurku ei puhu ja pole ka diskoteek, kus peab mööda põrandat roomama, et midagi toas näha

 

-- 13 Apr 2014 13:28 --

 

analoogi tegemise lõpetasin toas ära, kui laps syndis, kolisin vannituppa ja rõdule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegin ka analoogi kunagi toas ahju ees. Peale seksi oli hea, ei pidanud õue minema.... Aga iga kord, kui koju tulin, lõi rõve suitsuhais ninn kohe. Niiet lõpetasime selle pulli ära. Samuti lõppes sellega ka see teine hea osa... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegin ka analoogi kunagi toas ahju ees. Peale seksi oli hea, ei pidanud õue minema.... Aga iga kord, kui koju tulin, lõi rõve suitsuhais ninn kohe. Niiet lõpetasime selle pulli ära. Samuti lõppes sellega ka see teine hea osa... :D

uus naine. punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegin ka analoogi kunagi toas ahju ees. Peale seksi oli hea, ei pidanud õue minema.... Aga iga kord, kui koju tulin, lõi rõve suitsuhais ninn kohe. Niiet lõpetasime selle pulli ära. Samuti lõppes sellega ka see teine hea osa... :D

uus naine. punkt.

Vahepeal proovisin erinevaid naisi siin poole aasta vältel.... Teinekord ainult seksist vähe abi, niisiis oleme jälle koos. Ah, leidsin, et igasugu asju on võimalik hobidega asendada. :) No eks ta ikka annab ka, aga alati on ju vähe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegin ka analoogi kunagi toas ahju ees. Peale seksi oli hea, ei pidanud õue minema.... Aga iga kord, kui koju tulin, lõi rõve suitsuhais ninn kohe. Niiet lõpetasime selle pulli ära. Samuti lõppes sellega ka see teine hea osa... :D

uus naine. punkt.

Vahepeal proovisin erinevaid naisi siin poole aasta vältel.... Teinekord ainult seksist vähe abi, niisiis oleme jälle koos. Ah, leidsin, et igasugu asju on võimalik hobidega asendada. :) No eks ta ikka annab ka, aga alati on ju vähe!

(Y)

 

Mul on endast 12 aastat noorem, see muud ei tahakski teha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

veab. Ma võtan 5 aasta pärast 12 aastat noorema ja siis mind hakatakse pedofiiliks sõimama :D tulevikus kuluks üks värske 18 aastane ära küll.... mnjah... jumal tänatud, et mu naine foorumit ei loe, saab igast sitta toota :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pudrunuia ei karda... Ei viitsi lihtsalt mõttetute asjade pärast tülitseda.... Ah praegu vähemalt käisime ilusti koos dušhiall :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...