Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
sadness

Clearode ja akude sobivus

Recommended Posts

Süvenen sellesse e-asjandusse ja maru keeruline ja tehniline tundub see kupatus ikka. :)

 

Millisel määral sobivad erinevate tootjate clearod ja akud omavahel kokku (keere, oomid)?

 

Mul hetkel Ego C4 clearo ja tavaline selle juurde käiv 650 mAh aku.

 

Tahaks 1100 mAh akut. Silma jäänud Peleon. 3,7V. Kui hiljem tahan clearoks soetada näiteks GSH5, siis kas need sobivad omavahel?

 

Või oskab keegi soovitada mõistliku hinnaga komplekti: 1100 mAh aku, 3 ml vahetatava coiliga (peaks olema levinud ja kättesaadav kuluosa) clearo? Algajale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskad äkki GSH5 kohta mingit linki jagada, kiire googeldamine tulemust ei andnud.

3ml mahutavusega on T3S ja MT3S clearod.

Üldiselt on tänapäeval standardiks eGo/510 ja enamus juppe sobivad omavahel kenasti kokku (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib-olla kui eGo tüüpi aku, siis ikka Twist teema.

Siis saab oma maitse ja küttekeha takistuse järgi volte reguleerida.

Ehk siis kas eGo Twist aku või EVOD Twist. Pisikest ja vähe võimsamat oleks pakkuda iTaste VV. See jääb suuruselt samasse kanti, aga mahutavus on 800mAh.

Samas on iTaste boonuseks passtrough, ehk siis kui usb-st laeb, saad ikkagi tõmmata. Lisaks võimalus wattide ja voltide vahel valida, display ja saab küttekeha takistust kontrollida (kui huvi peaks olema).

Pinge läheb ka veidi kõrgemale, kui Twistidel, ehk siis 5 vs 4,8V.

 

Head,

Maitsev Aur

 

Lisaks, sellel aurustajal on see sisekeermega ühendus, ehk 510.

Kui on selline nö "seelikuga", siis see on eGo ühendus, see katab akul selleühenduskoha ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin teema algataja poolt antud linki ja (facep)(ullike) Kui juba ego junni eest tahetakse 20- saada, siis anna olla.

Küsi Spezzi või kasvõi mämmiauru käest, saad hulga paremat rauda kui nõu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin teema algataja poolt antud linki ja (facep)(ullike) Kui juba ego junni eest tahetakse 20- saada, siis anna olla.

Ma märgiks siinkohal ära, et mul õnnestus poes maksta 650mah ce4 go junni eest (ja ilma kotita :) ) 35. Ja seal oli ka 10% ale juba sees, mida pooliku suitsupaki eest sai. Et see nico.ee variant ei ol üldse nii hirmus. Aga suht tõenäoliselt saab järgmised jubinad tellitud juba siinsete käest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja minu esimene elego suits 5a. tagasi maksis 3,5k :oops: Ehk sellest ka viha liigkasuvõtjate vastu (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja minu esimene elego suits 5a. tagasi maksis 3,5k :oops: Ehk sellest ka viha liigkasuvõtjate vastu (relv)

Woot,.... ma mingi ~1000eek kopikatega käsin janty eest välja.. 3.5k täitsa jõhker

Selle raha eest saaks hetkel vähemalt topelt komplekti high end kraami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeltööd ei teinud, kuna mõte tekkis ekspromt. Kooliraha. Aga hää tagantjärgigi targemaks saada. Kavas mitu komplekti hankida ja meeldiv on näha, et sama summa eest saab juba mitu asisemat jubinat. Kusjuures päris suitsuta ei ole ja see pole ka algusest peale otsene eesmärk olnud - idee oli suitsetamist vähendada. Mõned päevad sai e-asjandusega harjutud, aga vahelduseks kõrvale mõni piip või sigaret tehtud. Praeguseks mingi 30h puhtalt e peal ja üllatavalt normaalne on olla. Justkui tunneks tõrvast puudust, aga samas mitte ületamatult. Ja tervisejooksu tehes oli - no see võib vabalt küll ka soovunelm olla - tunne, nagu oleks kopsud juba selle päevakesega suuremaks ja tugevamaks kasvanud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GS-H5 - http://www.nico.ee/epood/Clearomizer-GS-H5/

 

Väga super, kui jubinad omavahel klapivad.

Hakkab pihta (facep)

Kõige suurema mahutavusega aurustaja Euroopa turul.

GS-H5 seeria aurustajaid, iseloomustavad kõrge kvaliteet, suur värvivalik ning 3ml mahutavus...

 

Vedelikuga täitmine toimub uuel ja innovaatilisel moe, nimelt aurustaja põhjast, mis tagab lekkevaba kasutamise ka kõige ekstremaalsemates tingimustes.

 

Sellist pada ikka aetakse. Kõige suurema mahutavusega clearo, uus ja innovaatiline alt täitmine... (facep)(facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GS-H5 - http://www.nico.ee/epood/Clearomizer-GS-H5/

 

Väga super, kui jubinad omavahel klapivad.

Hakkab pihta (facep)

Kõige suurema mahutavusega aurustaja Euroopa turul.

GS-H5 seeria aurustajaid, iseloomustavad kõrge kvaliteet, suur värvivalik ning 3ml mahutavus...

 

Vedelikuga täitmine toimub uuel ja innovaatilisel moe, nimelt aurustaja põhjast, mis tagab lekkevaba kasutamise ka kõige ekstremaalsemates tingimustes.

 

Sellist pada ikka aetakse. Kõige suurema mahutavusega clearo, uus ja innovaatiline alt täitmine... (facep)(facep)

Lugesin ka läbi... jõhker "nalja" koht jälle... jube hea on jura ajada kui kliendid asja üldse ei jaga. A äkki ongi hea... proovinud ju pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma räägin sulle oma kogemusest natuke eVic'uga.

Aga enne, kui alustan, siis ära ole nii loll nagu mina. Otsisin ja möllasin ja vahtisin ka erinevaid asju pärast seda kui SkySmoke'lt vasta pe*set sain. Ostsin vidinaid kokku igasuguseid ja vältisin esialgu väga suure kulutuse tegemist. Nüüd on mul eVic ja tahan kohekohe osta juurde veel ühe mid-end, sarnase jublaka. Minu jutu iva on see, et osta KOHE korralik, käi see papp kohe välja, säästad kõvasti...TRUST ME! See punkt peaks olema foorumisse regamisel number üks, underline, bold ja PUNANE! :D

 

Igaljuhul eVic on igavesti vinge riistapuu ainuke jama on see, et ma olen täheldanud ühilduvuse erroreid ja iseäranis suurte clearodega.

Näiteks esimene suur, mille ostsin, oli

iClear 30s - Ei tööta lihtsalt. Vahetasin isegi coili osa ära ja ikka ei toimi. Aru ei saa mis viga on aga tuleb ainult õhku läbi ja peenike niko-aur, mis ei kõlba kuskile! Supipotist, pliidilt, saad parema paugu.

Protank 3 - oli minu järgmine suurem. Kahtlane värk sellega - kui watt on madalam, siis väga ei aura aga lõhub kurku nagu loom. Kui aga watt väga kõrge siis aurab nagu elukas ja on liiga intensiivse maitsega. Tüdruku eGo VV peal on Protank 3 nagu tükk taevast. Laitmatu maitse ja aur.

Aspire Nautilus - On nüüd viimane suurem, mille soetasin. Igavesti vinge clearo, päriselt! Variable-airflow on vägev, veel vägevam on selle asja küpsetaja element. Kahjuks sai mul sinna sisse s*tt vesi ja kui mu preili teda loputas, keeras pärast sooja veega solberdamist clearo kohe kinni ja tekkis moosipurgi effekt - vaakum. Näpitsatega kangutasin klaasi puruks :( Nüüd ootan uut klaasi. Aga üldiselt tegi see isegi halva vee nauditavaks.

Vision VT - On see mille olen ostnud kaasa iga uue maitsega, katsetamiseks. Nüüd aga tuleb välja tõsiasi, et VT on katsetamiseks väga halb valik :D Küpsetab väga intensiivselt ja muudab absull kõik maitsed pea samasuguseks - LIIGA magusaks.

 

Loodan, et valiku tegemisel on sellest siin abi :) Ja veelkord...võta VAMO, eVic või midagi advanced esimeseks. Säästad pappi ja aega olgugi, et tunduvad need isendid kallid. =) eVicuga ainult pead olema ettevaatlik, millise clearo ostad. Samas võib-olla on mul praak eVic lihtsalt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erinevad mahlad ja erineva takistusega coilid tahavad erinevaid võimsusi. Kellele meeldib põhjacoilist tulev veidi jahedam, kellele ülakoilist tulev soojem aur. Kes tahab tihedamat tõmmet, et oleks nagu analoog ja kes tahab vaba õhuvoolu. Ei ole kahjuks ühte ja universaalset 100% lahendust võimalik soovitada. Pead katsetama ja oma leidma. Siinsed arvamused, mida on tihti seinast-seina, on ainult abiks võimaluste määratlemisel.

Kõike ei saa ainult clearo või coiliga reguleerida. Ka vedelikega on katsetada vaja - kellele VG, kellele PG ja paljud erinevad kombinatsioonid. Kellele puuvili, kellele tubakas, kellele kokteil. Kui populaarsed valmisasjad ei sobi, tuleb paraku endal käed külge panna, nii coilide keeramisel kui vedelikega solberdamisel (pole need asjad nii hullud ühti). Eks mõned lõhkumised jms. jäävad paraku koolirahaks, hiljem hea meenutada.

Igal clearol omad nõksud ja nüansid, millede avastamisel-teadmisel vägagi erinevaid tulemusi saad

Kui maitse liiga intensiivne, võid ju ka vedelikku lahjendada, mitte kohe teist clearot ostma tormata.

Kui isetegemist (coili keeramist) katsetama hakkad, siis proovi alustuseks mõne vana ja paljud tuleproovid läbinud odavama otsa asjaga (nt Evod, T3s, Protank I ja II). Võimalike variantidena ka Kayfun ja/või dripperid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm,

ise tellisin mõned päevad tagasi http://www.nico.ee -st e-vedelikke ning proovisin, kas saan aurustaja kingituseks (mingi kampaania)...

Sain H5 kingituseks, pisut suur aga vahelduseks erinev teistest ning täitsa OK.

Endal eGO-T mudel siinkohal.

 

Minuarust odavaim lahendus clearode katsetamiseks, kas sobib või mitte....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Off-Topic :

Hmm,

ise tellisin mõned päevad tagasi http://www.nico.ee -st e-vedelikke ning proovisin, kas saan aurustaja kingituseks (mingi kampaania)...

Sain H5 kingituseks, pisut suur aga vahelduseks erinev teistest ning täitsa OK.

Endal eGO-T mudel siinkohal.

 

Minuarust odavaim lahendus clearode katsetamiseks, kas sobib või mitte....

Nii kui vaadata asja teise nurga alt .. ümardatult 5€ 10 ml (tootjat ei suutnud välja kuskilt lugeda). Ostma peab 4, et saada tasuta aurustaja. Ehk siis kokku 20€ selle juures aurustaja enda väärtus ca 2,5usd. Nii ja kui võtame ntx siist foorumist tavalise hinna 3€=10ml . 4 x 3€ = 12€ .. jääb veel 8 € normaalse clero ostmiseks .

 

Aga nagu öeldakse, Whatever floats your boat

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära hakka promo tegema, selleks teine teema. Jube kallis koht, et ,,niisama,, klient olla!

Akud sigakallid ego junni eest, H5 info väär. Mis krdi pärast sa kasutad seda poodi, seletaks vaid asjaolu, et ise oled sellega seotud. Vale foorum sellise promomiseks, delfi naistekas sobiks rohkem.

Ego-t pole kindlasti parim viis katsetamiseks, kunas ei saa võimsust valida, kunas iga clearo erinev*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära hakka promo tegema, selleks teine teema. Jube kallis koht, et ,,niisama,, klient olla!

Akud sigakallid ego junni eest, H5 info väär. Mis krdi pärast sa kasutad seda poodi, seletaks vaid asjaolu, et ise oled sellega seotud. Vale foorum sellise promomiseks, delfi naistekas sobiks rohkem.

Ego-t pole kindlasti parim viis katsetamiseks, kunas ei saa võimsust valida, kunas iga clearo erinev*

Olen nõus. Clearo testimiseks ikkagi displayga VV/VW, mis näitab ka coili takistuse ära jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...