Jump to content
E-sigareti foorum
Fedja

Üks artikkel

Recommended Posts

Kas see jutt ka vastab tõele, et paagid suuremad kui 2ml tahetakse ära keelustada?

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Lõhnakuusk" võimaldab maitsestatud sigaretisuitsu keelust kõrvale hiilida 

 

Mentooliiga ja muud moodi maitsestatud sigaretid keelustatakse Euroopa Liidus alates 2020. aasta 20. maist. Kuidas suhtuda aga "lõhnakuuske", mis sigaretipakki pannes lubab näiteks kirsi-, meloni, vaarika- või piparmündimaitselist suitsu edasi pahvida....

 


 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Lõhnakuusk" võimaldab maitsestatud sigaretisuitsu keelust kõrvale hiilida 
 
Mentooliiga ja muud moodi maitsestatud sigaretid keelustatakse Euroopa Liidus alates 2020. aasta 20. maist. Kuidas suhtuda aga "lõhnakuuske", mis sigaretipakki pannes lubab näiteks kirsi-, meloni, vaarika- või piparmündimaitselist suitsu edasi pahvida....
 
 
:D

 

See uudis näitab selgesti, et keelamine iga hinna eest tulemusi ei anna. Iga terav kirves leiab ükskord kivi.

Esigareti maitsete keelustajad peaksid tõsiselt järele mõtlema. Kahjuks käivad mõtlemise katsed neil ilmselgelt üle jõu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma alles üsna hiljuti suhtlesin kellegagi TAI'st ja konkreetne inimene ei olnud üldse nii põhimõtteline e-sigareti vastane nagu meedia artiklite järgi arvata võiks. Seega kohati tundub ikka väga segane kes seda keelustamise maaniat eest veab. Vägisi tundub tõesti et kõigile asutustele kirjutatakse ka ette mida keegi arvama/ütlema peab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis siin segast on, eest veab oss. Asutustes võib vabalt oma tagumiku kaitsmine käia ehk keegi ei taha avalikult midagi sellist välja öelda, mis võib ossile mitte meeldida. Kusjuures see ei pruugi olla mingi ametlik ettekirjutus vaid võib olla ka lihtsalt mingi pisema mutrikese hirm, et kui teeb midagi mis ossile ei meeldi, siis võibolla kutsutakse vaibale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Suitsetamine ajab kohvitama 

 

Kes palju suitsetab, see joob tihtilugu ka rohkesti kohvi. See ei ole nii mitte tingimata lihtsalt harjumusest või komberuumist, vaid teadlased on nüüd leidnud suitsetamise ja kohvitamise vahel lausa geneetilise seose.

 

.... kui soovite kohvi joomist piirata, siis tasub kõigepealt suitsetamine maha jätta. Aga kui soovite just nimelt suitsetamisest loobuda, siis jooge kohvi muretult edasi.

 


 

PS Pärast e-sigaretile üleminekut vähenes minu igapäevaselt tarbitav kohvi kogus kuidagi märkamatult ca 30%  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul vähenes kohvi tarbimine vähemalt 50%, nüüd joon ainult hommikul ühe tassi. Pole siiani seda suitsetamisega seostanud, aga mine tea, ehk ongi mingi seos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On vist küll seos jah, ma ka piirdun peale suitsust loobumist tassi kohviga päeva kohta(mõni päev jääb vahele ka).

Suitsetamise ajastul läks minimaalselt 3 tassi päevas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitaval kombel on mainitud, et kohvitama ajab nikotiin ehk e peale minemine ei tohiks teoorias midagi mõjutada.... või noh, kuna enamik veipijaid muidugi hakkab järjest lahjemaid vedelikke tõmbama, siis sealt võib mingi loogika tulla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kummaline seos aga nii ta tundub olema jah. Ka minul kohvi isu kõva 50%, kui mitte rohkem, vähenenud. Varem ei saanud kuidagi ilma hommikuse suitsu ja tassi kange kohvita päeva käima ja kindlasti oli vaja ka päeva jooksul nii mõnigi "tassike" hinge alla valada. Nüüdseks olen enamiku kohvist asendanud marjateega ja kui ka möödub päev, kaks, kolm ilma kohvita, puudust sellest ei tunne. Varem oleksin juba teiseks päevaks unine zombi valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka mulle enam nii palju kohvi sisse ei mahu kui vanasti. Ühte asja olen veel tähele pannud, et kui analoog maitses kohvi kõrvale väga hästi, siis veipimise kõrvale ei maitse üldsegi enam hästi. Peale kohvilonksu võetud veibisõõm võimendab kohvi röstimisest tekkinud kõrbenud maitset ja tunne on selline, nagu oleks coil kärssama läinud vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka mulle enam nii palju kohvi sisse ei mahu kui vanasti. Ühte asja olen veel tähele pannud, et kui analoog maitses kohvi kõrvale väga hästi, siis veipimise kõrvale ei maitse üldsegi enam hästi. Peale kohvilonksu võetud veibisõõm võimendab kohvi röstimisest tekkinud kõrbenud maitset ja tunne on selline, nagu oleks coil kärssama läinud vms.

Ka endal kohvi tarbimine oluliselt vähenenud, aga vägisi tahaks seda seostada mitte niivõrd nikotiini kui pigem tubakaga. Tahm, tõrv ja muu spetsiifiline tubaka maitsest hakkab kohviga palju paremini kokku. Hommikukohvi, mis tavaliselt jääb nüüd päeva ainukeseks, kõrvale valin ilmselt alateadlikult pigem mingi tubaka variatsiooni (RY4, Agrinio, Nutacco vms) kui puuviljamaitselise veibi.

Nii kofeiin kui ka nikotiin on mõlemad ergutava toimega, aga tee, mis samuti on kofeiini allikas, tarbimise kasvu uurijad ei tuvastanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on viimased 15 aastat olnud tass kohv hommikul. Ok, mõnikord õhtul välja minnes mõni espresso või cappuchino ka sekka, aga e-suits mu harjumusi ei muutnud ehk hommikusest kohvist loobuda ei saa/taha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keelatud juba, keeld jõustub maikuus.

Põhimõtteliselt siis viimane aeg veel Fasttechist oma suured tankid ära tellida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist tellimisega oled juba hiljaks jäänud, piiriülene kaugmüük on ammu keelatud. Kui veab siis võib läbi tulla, aga on kuulda olnud et toll saadab juba aktiivselt pakke tagasi ehk suht loterii, kas tuleb läbi või mitte. Küll aga võib hetkel veel Eesti poodidest suuremaid tanke osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist tellimisega oled juba hiljaks jäänud, piiriülene kaugmüük on ammu keelatud. Kui veab siis võib läbi tulla, aga on kuulda olnud et toll saadab juba aktiivselt pakke tagasi ehk suht loterii, kas tuleb läbi või mitte. Küll aga võib hetkel veel Eesti poodidest suuremaid tanke osta.

 

Õnnelik loteriivõitja siinpool 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas sellisele alaarenenud artiklile pole nagu põhjust klikke koguda...

Tegelikult see pole väga alaarenenud artikkel.

Kuna see vastab tõele siis võib see mõne veipija suuremast jamast päästa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...