Jump to content
E-sigareti foorum
Fedja

Üks artikkel

Recommended Posts

No üks võimalus vastust saada on saata jutt mõnele teisele meediaväljaandele ja viidata ka kustutatud kommentaaridele, millest suurem osa polnud teps mitte solvavad ega teemavälised. See peaks igale väljaandele mokkamööda olema, kui natuke konkurendile ära panna saab.... peab ainult jälgima, et selle teise väljaande omanikud samad ei oleks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delfi, EPL, Postimees, Maaleht, Õhtuleht - kõik on Ekspress Grupp.

 

EDIT: Ei, Postimees siiski ei ole Ekspress Grupi osa..

EDIT2: Postimehest 50% kuulub Eesti Meedia AS'le - ja see on Ekspress Grupi oma.

EDIT3: erkkip, tänud vaeva nägemast (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mis numbritega meil siin spekuleeriti?

Vahe vist on Läti omadega kosmiline

Ma mäletan küll Eesti omade visiooni ca 2-3eur per 10ml pullo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ma õigesti aru,et üks 10ml 12mg nikotiiniga vedelik läheks kallimax 70 senti.

 

10ml pudelid lähevad kallimaks järgnevalt:

 

0 kangus - 0.1€

6 kangus - 0,1 + 0,3 = 0,4€

12 kangus - 0,1 + 0,6 = 0,7€

18 kangus - 0,1 + 0,9 = 1.0€.

24 kangus - 0,1 + 1,2 = 1.3€

36 kangus - 0,1 + 1,8 = 1,9€.

100 kangus - 0,1 + 5,0 = 5.1€

 

Päris kõva juurdehindlus.

Näide: Ostes liiter kangus 18 korraga, on ainult aktsiis 100€, kuigi ainult vedelik maksab ise alla poole aktsiisi.. Ehk siis kogusumma tuleks umbes 150+€ kanti ...  :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis e-sig on kallim kui analoog.

Hetkel oleneb kasutamisest võib olla nii odavam kui kallim.

Läti aktsiisi alusel nikotiiniga väga odavam ei saa olla. 

Oleneb muiugi kas 100mg/VG on e-vedelik või mitte :D

Aga jah Eesti raha min pidi Lätiga e-sig teemal koostööd tegema.... ehk siis juurde meil umbes samas mahus tuleb aint nik levelil vahet ei teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuh 100ml 36mg baas saab kahekordse hinna, selle jagaksin mina kolme kuu peale ära, pole väga õudne. Praegu kuluks kuus 6 eurot, siis hiljem 12 eurot. Kulud jäävad ikkagi 20 euro kanti kuus. Katsu sa analoogiga alla 100 euro saada kuus või on siin juba liitrites kuluga mehi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuh 100ml 36mg baas saab kahekordse hinna, selle jagaksin mina kolme kuu peale ära, pole väga õudne. Praegu kuluks kuus 6 eurot, siis hiljem 12 eurot. Kulud jäävad ikkagi 20 euro kanti kuus. Katsu sa analoogiga alla 100 euro saada kuus või on siin juba liitrites kuluga mehi

Ära ainult vedelikku arvesta, mõtle rauale ka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on nii, et ma maksaks sama palju kui suitsetamise eest aga vähemalt ma ei suitseta. Minu jaoks isiklikult taandub asi sinna ikkagi lõpuks. Ei taha seda haisemist, valusat rindkere ja õudsat röginat ja köha. See on enamikul vist meelest juba läinud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on nii, et ma maksaks sama palju kui suitsetamise eest aga vähemalt ma ei suitseta. Minu jaoks isiklikult taandub asi sinna ikkagi lõpuks. Ei taha seda haisemist, valusat rindkere ja õudsat röginat ja köha. See on enamikul vist meelest juba läinud ;)

Täpselt samal seisukohal. Mu poolest võib ka kallim olla aga tervis on olulisem.

Küll aga tuleks viimase võimaluseni aktsiisi vastu sõdida. Lihtne on riigil sisse hiilida mõistliku aktsiisiga aga eriti lihtne seda aktsiisi hiljem ilma igasuguse läbirääkimiseta mitmekordistada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...