Jump to content
E-sigareti foorum
Fedja

Üks artikkel

Recommended Posts

Dry hit sisaldab neid tõesti. Aga seda on korduvalt ja korduvalt ju öeldud, et reaalselt ei tõmba keegi e-d nii, et pidevalt on vedeliku pealevool puudulik ja kärsakas üleval. Taas üks "ekspert", kes pole e-sigaretti vist isegi kaugelt näinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja ometi on tegemist inimesega, kes on omale ülikoolis doktorikraadi omandanud. Võiks ju olla mõtlemisvõimeline, aga tundub, et järjekordne juhtum seeriast: ega haridus lolli ei riku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ma enam üldse ei imestaks, kui selle taga et Eestis kõik arstid, TAI ja muud asutused täpselt sama jura ajavad, on poliitiline tellimus kuna plaanitavat aktsiisi on vaja ju kuidagi põhjendada. No krt küll, liha küpsetatakse ka ahjus või lahtisel tulel 200+ kraadi kuumuse juures ehk umbes sama temp mis coilil tõmbamise ajal. Teab kas peaks nüüd liha küpsetamise ka ära keelama või ülereguleerima, kuna tekivad väidetavad pürolüüsiproduktid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benefits of e-cigarettes 'outweigh the harms': Devices could cut smoking-related deaths by 21%

  • Researchers created computer model looking at uptake of e-cigarettes
  • While vaping has increased, teenagers smoking cigarettes has decreased
  • Teenagers may have smoked cigarettes had devices not been introduced
  • Claims that vaping leads to smoking have been 'overstated', expert said 

 

http://www.dailymail.co.uk/health/article-3690988/E-cigarettes-cut-smoking-related-deaths-21-pct-study.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/soomes-hakatakse-uue-maksuga-ohjeldama-e-sigarettide-kasutamist?id=75121343

 

>>> Praeguse hetkeni müüakse Soomes vaid nikotiini vabu sigarette, kuid aasta lõpuks on võimalik, et turule tulevad ka nikotiini sisaldavad vedelikud. Kava kohaselt ootaks maksustamist ees aga mõlemad, sõltumata nikotiini sisaldusest.

„Mõte seisneb selles, et maks saab reaalsuseks siis, kui turule sisenevad uued - nikotiini sisaldavad - tooted," märkis Sandell.<<<

 

No ei saa mina aru, miks peaks kellelegi ettevõtjale tulema mõttesse tuua Soome müügile nikotiini sisalduvaid vedelikke, kui see rakendaks koheselt aktsiisid hetkel aktsiisivabalt müüdavatele nullvedelikele???

Kas antakse riiklik käsk mõnele tubakatoodete maaletoojale nikotiinivedelikud maale tuua, et saaks seadust rakendada??? 

 

Mingi loogikakilks on selles teemas, millele minu aju hetkel peale ei hakka    (psühho) 

 

Kui idee on makse millest iganes saada, siis kehtestagu Soomes oma maksud ilma mingi sogajututa kasvõi joogiveele ja asi klaar ning vähemalt Eesti poodide käibed tõusevad kordades   :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu ikka, kõigepealt google translate abil kiire tõlge, toimetaja lõikab natuke kokku ja siis antakse filoloogile, et kirjavead ära parandada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tahaks midagi kirjutada ---- aga isegi mina saaks siit foorumist banni kui ma selle peale vabalt sõna võtaks (relv) .... see oleks lihtsalt liiga ropp ja vulgaarne 

Ehk siis lühidalt see uuring oli GFN16 konverentsil kahe RCP esindaja poolt välja toodud kui kallutaud uuring.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tahaks midagi kirjutada ---- aga isegi mina saaks siit foorumist banni kui ma selle peale vabalt sõna võtaks (relv) .... see oleks lihtsalt liiga ropp ja vulgaarne

Ehk siis lühidalt see uuring oli GFN16 konverentsil kahe RCP esindaja poolt välja toodud kui kallutaud uuring.

See on väga lihtne.

25% liiklusõnnetustest põhjustavad purjus juhid. Lihtne matemaatika näitab, et 75% liiklusõnnetusi on põhjustatud kainete juhtide poolt. Järelikult on kained juhid liikluses oluliselt ohtlukumad kui purjus juhid....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem on siin see teema, et ühed noored proovivadki rohkem asju kui teised. Kes on proovinud e-sigaretti, proovib ilmselt ka tubakat, alkoholi ja võib-olla ka muid mõnuaineid. E-sigaret on siin pigem üks proovimisobjekt, kui kallutaja tubakale, alkole või narkole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4aasta jookseb mul ja veel tervis töötab hästi, kui isegi öelda päris hästi😀 Käisin suuremas koguses vereteste tegemas, kõik oli korras. va D-Vitamiini puudus😄 Ja Maratonidel ka läheb hästi ja jõudu jagub. Ja mõni ju vedanud e suitsu 7-8jne aastat, et kuidas neil tervised ka on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statistikat saab teha igat moodi. Meenub üks blondi nali kus blondiinilt küsiti, kui suur on tõenäosus lotoga jackpot võita. Selle peale vastas blond 50% ja selgituseks kuidas ta sellise numbri sai ütles, et tõenäosus on soodsate võimaluste arv jagatud kõikide võimaluste arvuga. Kuna kokku on kaks võimalust - võidan ja ei võida ning ainult üks neist on soodne, saamegi 1/2 ehk 50% ;)

Täpselt sama loogikaga saab mis iganes statistikat nii väänata, et kui teemasse väga põhjalikult ei süvene, paistabki kõik korrektne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...