Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Joyetech eVic Supreme - 30W

Recommended Posts

(Y) eks ta kuskile sinna jääb ka kui mitte rohkem. sigelei 20W on juba põhimõteliselt sott...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sott nüüd väga palju küll ei ole korraliku 30w seadme eest. Tundub, et turule on tulemas terve ports asjalikku kraami. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades palju Joyetech praegu vana eVic'u eest küsib, siis ma ennustaks pigem 150 kanti jaehinda.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et see tuleb ka selline... suht õrnake oma ehituselt, nagu vana oli :(. Selle raha eest tahaks midagi kestvamat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekraanil saab ka puffimise vahel foorumit lugeda! Ja lõustaraamatus käia.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 150 selle eest küsivad siis ma võin samahästi juba osta mõne raha rohkem eest DNA30. Või siis midagi veel paremat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 150 selle eest küsivad siis ma võin samahästi juba osta mõne raha rohkem eest DNA30. Või siis midagi veel paremat :)

See evic pole veel väljas. Miks arvad, et dna30 parem? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 150 selle eest küsivad siis ma võin samahästi juba osta mõne raha rohkem eest DNA30. Või siis midagi veel paremat :)

See evic pole veel väljas. Miks arvad, et dna30 parem? ;)

build quality. vaporshark või futura kesta kvaliteet on kindlasti parem kui arvestada kui "vastupidav" praegune evic on...

ja tegelikult ei tea mis signaal sealt välja tuleb kuni hr. Busardo oma seadmetega sellest üle käib.

kõik on puhas spekulatsioon siin. ootame, näeme.

 

EDIT: rohkem mind huvitab kuidas need hiina 30W seadmed mõjutavad DNA meeste hindu. kui mõjutavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda küll, praegune Evic on eriline pehmo. Samuti ei koti mahviloendur ja aurumise monitooring peaaegu mitte kedagi. Ehk siis ülehinnatud jamps. Just sellepärast loodangi, et uus tuleb parem. Joytech peaks teiste turul pakutavate seadmete kvaliteeti teadma. Samuti seda, et üleliigne tilulilu on minevik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic ....(N) -1 .... õnneks on evicute etapp seljataga... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda küll, praegune Evic on eriline pehmo. Samuti ei koti mahviloendur ja aurumise monitooring peaaegu mitte kedagi. Ehk siis ülehinnatud jamps. Just sellepärast loodangi, et uus tuleb parem. Joytech peaks teiste turul pakutavate seadmete kvaliteeti teadma. Samuti seda, et üleliigne tilulilu on minevik.

Naad on ilmselt selle softi peale niipalju pappi matnud, et vaevalt uus ilma nende kellade ja viledeta tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...