Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Joyetech eVic Supreme - 30W

Recommended Posts

Mulle ei meeldi selle juraka suurus. Mille kuradi pärast seda pidi veel pikemaks venitama? Ekraanile pildi lisamiseks? Miks on seal endiselt EGO keere? See ju lisab veelgi eVic'u pikkusele oma jupi. Juba praegune eVic ei ole minu jaoks suuruse poolest 18650 akuga kasutatav (ei ole mugav kaasas kanda) aga 18350 aku ei kesta mul üldse. Nad oleks võinud teha hoopis ekraani osa varasemast väiksemaks ja otse pea küljes oleks võinud olla 510 keermega auk - see oleks teinud uue eVic'u vanast u. 2 cm lühemaks. Muud muudatused on muidugi ok - 30w, min. 0,5 Ohm, 4 pea kruvi, 360 kraadi keerlev nupp ja SS korpus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peabki olema suur, ega seal sees on niipalju manti et väike pea ei mahuta ära, pildiosa seal sp et muidu oleks tühi maa

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry for OT aga hea asi ei pea suur ja kobakas olema. Mul hetkel laua peal Nemesis Sony VTC5 18650 akuga, ilma kickita ja connection mod'iga ning kõrval seisab eVic 18350 AW akuga. eVic on sama clearoga u. 1cm pikem. Nemesist olen paar päeva kasutanud ja ausalt öeldes ei tunne ma eVic'u elektroonikast mingit puudust - kõik töötab niigi ideaalselt ja erinevalt u. sama suurusega eVic'ust peab aku siiski hommikust õhtuni kenasti vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Off-Topic :
jälle jõame sinna, et keskmine inimene ilma elektroonikata mod ei osta. siis oleks iga teine uudis, kuidas keegi õhku lendas vms. nii et elektroonika on ikka vajalik

Share this post


Link to post
Share on other sites

No evic tuli välja siis ta oli üks parimaid turul, samas aga kestis ka kaua ja oli turvaline. Ega inimese maitsed ongi asjades erinevad, kes tahab suuremat, kes väiksemat, kes jällegi rohkem võimu, kes vähem jne. Inimene valib ise milline on tema jaoks sobivam

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii. eVic kohta oli ka alguses palju vingu, et liiga suur ja pikk ja mõttetud lisavõimalused aga samas osteti päris palju - tegemist on siiski väga hea seadmega selle hinna eest (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry for OT aga hea asi ei pea suur ja kobakas olema. Mul hetkel laua peal Nemesis Sony VTC5 18650 akuga, ilma kickita ja connection mod'iga ning kõrval seisab eVic 18350 AW akuga. eVic on sama clearoga u. 1cm pikem. Nemesist olen paar päeva kasutanud ja ausalt öeldes ei tunne ma eVic'u elektroonikast mingit puudust - kõik töötab niigi ideaalselt ja erinevalt u. sama suurusega eVic'ust peab aku siiski hommikust õhtuni kenasti vastu.

Samuti OT aga 18350 aku eVicul minu vajadusi ei rahuldanud. Ostsin siit http://www.smart24.net/18500-Battery-Tu ... h-894.html oma eVicule 18500 toru ja panin sisse AW 18490 aku. Minul kestis vähemalt tööpäeva ära. Must 18500 toru oli võrreldes originaalse hõbedase toruga nii pikkuselt kui visuaalselt hoopis teine tera. Nemesisest jääb eVic pikemaks muidugi nagunii aga sellise kohutava nuiana kui originaalis asi 18500 toruga ei paista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Must on päris soliidne (Y)

Posted Image

 

Saksa poodides hetkel saadavad põhiliselt hõbedased (karbiversioon) 139€+DHL. Kes odavamalt müüsid, neil esimene partii otsas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üritan inglastelt hulgihinda kaubelda parajasti ;)

Kreeklased muideks otsivad edasimüüjaid ja/või agente (vt Wholesale).

http://www.ecig.eu/e-cigarette-starter- ... preme.html

Võtsin hetkel UK'st ära need mis seal olemas olid. 10% sain alla aga ülekandetasu ja transport teevad teisest otsast jälle kuhjaga tasa selle (N)

Tulevikus ilmselt saab nagunii mõistlikuma hinnaga Peleonist neid..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üritan inglastelt hulgihinda kaubelda parajasti ;)

Kreeklased muideks otsivad edasimüüjaid ja/või agente (vt Wholesale).

http://www.ecig.eu/e-cigarette-starter- ... preme.html

Võtsin hetkel UK'st ära need mis seal olemas olid. 10% sain alla aga ülekandetasu ja transport teevad teisest otsast jälle kuhjaga tasa selle (N)

Tulevikus ilmselt saab nagunii mõistlikuma hinnaga Peleonist neid..

Kui juhtub, et jääb üle või keegi veel plaanib tellida hüppaks hea meelega kampa, oleksin samuti ühest mustast uuest eVicust huvitatud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...