Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Joyetech eVic Supreme - 30W

Recommended Posts

Üritan inglastelt hulgihinda kaubelda parajasti ;)

Kreeklased muideks otsivad edasimüüjaid ja/või agente (vt Wholesale).

http://www.ecig.eu/e-cigarette-starter- ... preme.html

Võtsin hetkel UK'st ära need mis seal olemas olid. 10% sain alla aga ülekandetasu ja transport teevad teisest otsast jälle kuhjaga tasa selle (N)

Tulevikus ilmselt saab nagunii mõistlikuma hinnaga Peleonist neid..

Kui juhtub, et jääb üle või keegi veel plaanib tellida hüppaks hea meelega kampa, oleksin samuti ühest mustast uuest eVicust huvitatud :)

Hetkel veel on kõik üle kuni kohale jõuavad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz teeb asja armastusest...seega tips are complimantary ;)

3% katab rõvehea päeval kulud, natuke arvutasin, spezz on mu isa, ta ongi kate ja kasum :lol:
Mul filosoofia pigem selline, et uusi ja põnevaid asju tuleb vajadusel ka miinusega müüa(ja olen seda ka korduvalt teinud). Kamoon, selle vidina hind niigi päris kirves, kuidas sinna veel rohkem otsa saaks keevitada :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz teeb asja armastusest...seega tips are complimantary ;)

3% katab rõvehea päeval kulud, natuke arvutasin, spezz on mu isa, ta ongi kate ja kasum :lol:
Mul filosoofia pigem selline, et uusi ja põnevaid asju tuleb vajadusel ka miinusega müüa(ja olen seda ka korduvalt teinud). Kamoon, selle vidina hind niigi päris kirves, kuidas sinna veel rohkem otsa saaks keevitada :?
ega ma siis paha pärast :roll:(kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
No offenc aga minumeelest võiks jeesuse puhkusele saata veitsaks. Suht koll ees et ta igas teemas pasandab.

Saan aru et vanem olija ja kõik aga mingid reeglid võiks ikka olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

Ontopic: Spezz, millal supriimid Eestima pinda puutuvad, on teada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las pasandab ega ei pea kõike isiklikult võtma ju :D

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Ega mina ei võtagi isiklikult, aga uued kasutajad ei saa jeebuse huumorist ilmselt kohe aru ja suunduvad hoopis skysmõugi foorumisse. Kas sellest foorumit me tahtsimegi? Jeesusele võib ju ka oma "pasandamise" teema teha, kus ta saab oma suitsiidi mõtteid jagada ja rahus onaneerida nii, et kedagi ära ei hirmuta. Just my cup of gtfo :)

 

Teemasse ka, et ilmselt võtan selle evicu ligi kui keegi on esimesed muljed ära jaganud siin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

See nüüd muidugi küll hea pole... Samas ajakirjanik nii õrna hingega?

Üldiselt halvasti ütlemised on ära korsitatud .... ma ei tea kas mingid sanktsioonid ka tehtud või mitte. Mina midagi teeks kui inimene ikka viisakalt teist kuu peale ei oska saata siis võiks natuke veel koolis käia.

Nähavatakse siis kui teema on väga mitu korda läbi arutatud ... erinevates teemades korduvalt tõstatud... vastatud... ja veelkord vastatud ja kui siis ka ikka küsitakse sama asja siis no... laiskus, laiskus, laiskus ... või puudulik lugemise oskus - mõlemad peaks olema hea tahtmise korral ravitavad. Tuleks ennem olemasolev info läbi lugeda ja otsinguga sõbraks saada mitte loota, et samale küsimusele jälle kohe keegi uuesti viiskalt viitsib vastata... eriti kui vastus 2lk tagasi olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

Ontopic: Spezz, millal supriimid Eestima pinda puutuvad, on teada?

Hoi, hetkel ei ole veel teada (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

Ega mina ei võtagi isiklikult, aga uued kasutajad ei saa jeebuse huumorist ilmselt kohe aru ja suunduvad hoopis skysmõugi foorumisse. Kas sellest foorumit me tahtsimegi? Jeesusele võib ju ka oma "pasandamise" teema teha, kus ta saab oma suitsiidi mõtteid jagada ja rahus onaneerida nii, et kedagi ära ei hirmuta. Just my cup of gtfo :)

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
No offenc aga minumeelest võiks jeesuse puhkusele saata veitsaks. Suht koll ees et ta igas teemas pasandab.

Saan aru et vanem olija ja kõik aga mingid reeglid võiks ikka olla.

võtan nädalase pausi foorumist

 

Kolli tegemine (kes nägi) oli mõeldud yhele teisele vennale, sorry ja nädala pärast näeme vb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
No offenc aga minumeelest võiks jeesuse puhkusele saata veitsaks. Suht koll ees et ta igas teemas pasandab.

Saan aru et vanem olija ja kõik aga mingid reeglid võiks ikka olla.

võtan nädalase pausi foorumist, aga kui tagasi tulen ja su pasandamist ikka edasi näen, siis teen sulle kolli!
Diil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav oleks teada, et kas uus evic on lihtsalt ülehinnatud crap või siis ongi nii hea? Esimesed versioonid on ikka väga popid siiamaani. Naine mul fännab evicut ja korra mainis et ostaks talle selle uue. Aga hind suht krõbe ja teadmatus mis ta on. Eks peab ka ootama mõnda tagasisidet enne soetamist (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene versioon oli tõeliselt hea, oma ajast tükk maad ees. Teine on .. pisut sabassörkimise maiguga - väljaantava wati poolest eelkõige. Aga kahtlemata väga hea valik kui otsida 30w seadet, mis kohe saadaval oleks. DNA30 seadmed paraku endiselt pisut haruldused (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi kasutab reaalselt igapäevaselt 30W või on eelkõige tegemist võidujooksuga lihtsalt numbrite pärast? Ise popsin kayfuni seal 10W juures ja no lihtsalt kuumem aur ei istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...