Jump to content
E-sigareti foorum
wrongrabbit

Tuleks ka tegijate sekka

Recommended Posts

Tervitus

 

Sissejuhatus:

Lugu siis selline, et viimased kuud vaikselt e-sigareti peal oldud. Ostsin eelmine aasta reklaami pähe omale Skysmokest stardika ja hakkas nii meeldima, et päevapealt jäid tavasuitsud ära. Kuna meil siin aga hinnad üsna krõbedad ja DealExtreme juba ammusest ajast tuttav pood, tellisin sealt omale paar 1300mah, mõned "põletid", tagavaralaadijad ja hunnik vedelikke. Huvitaval kombel tulid kõik (kokku oma 7-8 tellimust, kuna poolitati üsna tihti) ilma probleemideta üle piiri. Sai ka papsile e-komplekt kokku pandud, tema oma on aga paraku vaid mõni kord nädalas kasutusel kui õues sajab ja rõdul märg olla... Siis otsustas aga DX oma e-sigari osakonna kinni panna ja tuli uus auk otsida. Leidsin FastTechi ja puhtjuhuslikult ka selle foorumi :P

 

Hetkeolukord:

Lugedes siin teiste kogemusi siis on olukord ikka üsna nukker. Kasutan mingit noname akut, mis saab päevaga tühjaks. Atod on enda rumalusest kõige odavamad mis hiinast saada ja lurisevad ning lekivad. Loomulikult polnud mul aimugi oomidest ja vattidest, seega on ka selliseid isendeid mis aku otsa küll sobivad aga tossu ei mingit :) Seega...

 

Plaan:

Ostaks ka lõpuks omale korraliku seadme :) Kodus kasutamiseks Vamo (ma tean et 5 on suurem number kui 4 ja allapoole aga kas see tähendab ikka ka parimat?). Foorumit lugedes olen arusaamal et iClear30s ja Protank3 on aksepteeritavad... Ehk siis esialgne plaan ongi:

https://www.fasttech.com/p/1509701

https://www.fasttech.com/p/1536002

https://www.fasttech.com/p/1640200

Komplekti pole paraku võimalik tellida, kuna akusid üle piiri ei saadeta. Need saab aga ka siit mõistliku hinnaga. Mida sinna aga veel juurde vaja ? Vahepeal käivad jutud mingist ilurõngast ? Coilid ?

 

Vedelikest:

Ma ausõna arvasin, et e-suitsetamine peabki mööduma lurinaga, leketega ning pideva kõrbemaitsega. Samuti on enamus suitsetatud kraamist pärit DXist, seega kaheldava väärtusega. Vaid viimane FastTechi tellimus tuli koos Liqua vedelikega ja need tunduvad ka praeguse piibuga ikka väga palju paremad - maitse, tossu ning vastupidavuse (DX vedelik sai piibus 2x kiiremini otsa) osas. Tellisin küll kohe kiiresti juurde aga mõlemad shipmendid võeti tollis vahele ning on hetkel teel tagasi FT poole. Seega küsimus (vist siis privaatsõnumisse), kust leida Liqua (samaväärse või veel parema) vedelikke, "ravimi" eesmärgil, mõistliku hinnaga. Eesti poest saab ka teinekord "ravimeid" kui osata küsida, aga nii hea palk ka paraku pole et neid kannataks osta...

 

tl:dr

Mis on Vamo V5 + Protank kooslusele veel hädavajalik ning kust leida Liqua vedelikke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamodest ikka V5, ära kroomi võta, läheb suht kiirelt koledaks, ma valiks clearoks ka midagi muud, ei tea ei läinud see üldse peale, protankide kohta ei oska midagi arvata.

Vaata müügi alafoorumisse

A normaalne laadija (N: Intellicore i2) ka vaja juurde võtta ja akusid ka, kui veel pole. 18650 või väiksemad 18350 li-ion kaitsmeta akud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga iclear30 on parem iclear 30 s ist

Maitse asi, mina isiklikult olen nõus, aga ma tunnen paljusid kes täpselt vastupidist arvavad.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protangile võid võtta veel lisaks põhja reguleeritava õhuvooluga.See sahtlis olemas.Maksab 4 euri. Võid ka kangeri aerotangi võtta. Too peaaegu sama asi aga reguleeritava õhuvooluga. Maksab 18 euri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulun samuti nende hulka kes väidab, et Iclear 30s on natuke parem 30-est. Kulus pikk aeg ja kulutasin mõtetult igasugustele plastikust valmistatud kopsikutele leides endale odav ja hea, kuni jõudsin ühel päeval Aerotangi ostuni. Hetkel põhikasutuses ongi igapäevaselt 2 tk. Icleari viga on lekkimine nii kui sa selle kusagile pikali jätad või ta sul risti ennast taskus keerab on vesi praktiliselt kohe ahjus, samuti ei meeldinud mulle see odav materjal (ilmselt mingi III sordi riis) millest need valmistaud on. Kangeri kohta olen lugenud, et pidid talvel lurisema hakkama, seda ei oska kommida, olen kasutanud neid alles kuu aega aga eks talvel paistab. Praegu Kangerist paremat pole leidnud, valmistatud roostevabast ja klaasist, mingit Salvo kelgu lõhna ja maitset pole, lähi ajal tahaks selle imelooma Kayfun-i ära proovida mille kohta kiidulaulu ei jõua ära lugeda, kuid samas hirmutab mind nende lekkimine :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulun samuti nende hulka kes väidab, et Iclear 30s on natuke parem 30-est. Kulus pikk aeg ja kulutasin mõtetult igasugustele plastikust valmistatud kopsikutele leides endale odav ja hea, kuni jõudsin ühel päeval Aerotangi ostuni. Hetkel põhikasutuses ongi igapäevaselt 2 tk. Icleari viga on lekkimine nii kui sa selle kusagile pikali jätad või ta sul risti ennast taskus keerab on vesi praktiliselt kohe ahjus, samuti ei meeldinud mulle see odav materjal (ilmselt mingi III sordi riis) millest need valmistaud on. Kangeri kohta olen lugenud, et pidid talvel lurisema hakkama, seda ei oska kommida, olen kasutanud neid alles kuu aega aga eks talvel paistab. Praegu Kangerist paremat pole leidnud, valmistatud roostevabast ja klaasist, mingit Salvo kelgu lõhna ja maitset pole, lähi ajal tahaks selle imelooma Kayfun-i ära proovida mille kohta kiidulaulu ei jõua ära lugeda, kuid samas hirmutab mind nende lekkimine :roll:

soovitan aspire nautilust proovida. See on looom!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulun samuti nende hulka kes väidab, et Iclear 30s on natuke parem 30-est. Kulus pikk aeg ja kulutasin mõtetult igasugustele plastikust valmistatud kopsikutele leides endale odav ja hea, kuni jõudsin ühel päeval Aerotangi ostuni. Hetkel põhikasutuses ongi igapäevaselt 2 tk. Icleari viga on lekkimine nii kui sa selle kusagile pikali jätad või ta sul risti ennast taskus keerab on vesi praktiliselt kohe ahjus, samuti ei meeldinud mulle see odav materjal (ilmselt mingi III sordi riis) millest need valmistaud on. Kangeri kohta olen lugenud, et pidid talvel lurisema hakkama, seda ei oska kommida, olen kasutanud neid alles kuu aega aga eks talvel paistab. Praegu Kangerist paremat pole leidnud, valmistatud roostevabast ja klaasist, mingit Salvo kelgu lõhna ja maitset pole, lähi ajal tahaks selle imelooma Kayfun-i ära proovida mille kohta kiidulaulu ei jõua ära lugeda, kuid samas hirmutab mind nende lekkimine :roll:

 

Osta originaal Kayfun või selle nn. originaal kloon Russian 91% ja kui kõik õigesti teed, ei leki ta kuskilt. Eks see Hiina jama on väga kõikuva kvaliteediga ju kui kindlalt pettuda ei taha, võta originaal. Kestab ta kaua. Mul on kasutusel Hiina kloon, mis on õnneks väga hästi toiminud. Võtsin lisaks originaali ja ühe Hiina klooni. Loodevasti veab klooniga ka seekord. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parem juba ikka kas siis iclear 30 või siis 30s

Nautilus on rohkem selline rahakamate inimeste lõbu. Jah maitset ja auru on mõnusalt aga seljuhul pead arvestama kindlasti ka natuke suuremate väljaminekuteg. Coile läheb nagu leiba. Kes ütleb et ei lähe siis on neil kas vedanud selle 1 coiliga või siis tulge pilve pealt alla normaalsete inimeste sekka ;)

Isiklikult meeldib ka Nautilus muide (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parem juba ikka kas siis iclear 30 või siis 30s

Nautilus on rohkem selline rahakamate inimeste lõbu. Coile läheb nagu leiba.

Isiklikult meeldib ka Nautilus muide (facep)

ma olen nautilusele ise coile sisse keeranud. pole ju midagi keerulist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parem juba ikka kas siis iclear 30 või siis 30s

Nautilus on rohkem selline rahakamate inimeste lõbu. Coile läheb nagu leiba.

Isiklikult meeldib ka Nautilus muide (facep)

ma olen nautilusele ise coile sisse keeranud. pole ju midagi keerulist.
nõustun sinuga ja maitse ka parem

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulun samuti nende hulka kes väidab, et Iclear 30s on natuke parem 30-est. Kulus pikk aeg ja kulutasin mõtetult igasugustele plastikust valmistatud kopsikutele leides endale odav ja hea, kuni jõudsin ühel päeval Aerotangi ostuni. Hetkel põhikasutuses ongi igapäevaselt 2 tk. Icleari viga on lekkimine nii kui sa selle kusagile pikali jätad või ta sul risti ennast taskus keerab on vesi praktiliselt kohe ahjus, samuti ei meeldinud mulle see odav materjal (ilmselt mingi III sordi riis) millest need valmistaud on. Kangeri kohta olen lugenud, et pidid talvel lurisema hakkama, seda ei oska kommida, olen kasutanud neid alles kuu aega aga eks talvel paistab. Praegu Kangerist paremat pole leidnud, valmistatud roostevabast ja klaasist, mingit Salvo kelgu lõhna ja maitset pole, lähi ajal tahaks selle imelooma Kayfun-i ära proovida mille kohta kiidulaulu ei jõua ära lugeda, kuid samas hirmutab mind nende lekkimine :roll:

 

Osta originaal Kayfun või selle nn. originaal kloon Russian 91% ja kui kõik õigesti teed, ei leki ta kuskilt. Eks see Hiina jama on väga kõikuva kvaliteediga ju kui kindlalt pettuda ei taha, võta originaal. Kestab ta kaua. Mul on kasutusel Hiina kloon, mis on õnneks väga hästi toiminud. Võtsin lisaks originaali ja ühe Hiina klooni. Loodevasti veab klooniga ka seekord. ;)

See on tõesti imeloom (Y)

coil tuli 1,6 oomi, tegin vatiga. Kayfar on nii hea, et ei suudagi seda käest ära panna :)

(muidu eVicu otsas näeb tõeliselt kole välja) Kas seda horisontaalis võib ka hoida või on kohe päevad?

Uskumatu, et nii kaua sai sea seljas ratsutatud :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mälu ei peta

 

Vamo 1 - esimene variant

Vamo 2 - nupud metallist, parem vedru

Vamo 3 - Rõve disain, oled ekraan, ülemine ots ära keeratav

Vamo 4 - pmst vamo 1/2 kere + oled ekraan

Vamo 5 - kere sama disainiga mis 1/2/4 aga ülemine ots ära keeratav + oled ekraan

 

Põhimõtteliselt siis kosmeetilised muutused, elektroonilise jõudluse kohalt pole midagi muutunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo V5 annab voolu peale ühtlasemalt, kui varasemad versioonid. Mul on V2 ja V5 kõrvuti ja auru vahe on märgatav.

See V2 on ikka RMS-moodis, eks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, Vamo V5 on viimased kuu kasutuses olnud ja no on ikka loom küll. Minujaoks parajalt raske ja ei ole ta nii suur midagi. Samas on nii mitmedki tuttavad neiud häbelikult küsinud, et kas see vibreerib ka :) Hetkel on iClear 30s peal ja üsna rahulolev mõmin... Protank 3 sai ka soetatud aga see hakkas kohe esimesel päeval lekkima ja pole viitsinud uurida miks - kas sattus halb jupp või lihtsalt valesti kokku pannud. Ootab viisakalt riiulis paremaid aegu.

Küll on aga mõned küsimused tekkinud, ehk mõni targem viitsib teadmisi jagada...

Kipub tuliseks minema :) Mitte siis piip ise, vaid huulik. Veibin keskmiselt 9,5W peal aga tõmban nats teistmoodi. Keeruline sõnadega seletada aga - ei tõmba mitte otse alla vaid suutäie kaupa. Ehk siis mitte üle 3-4 sekundi. Lasen nupu enne lahti, tõmban piibu korralikult tühjaks ja alles siis suus oleva tossu alla. Samas on mul õhuvool võimalikult kinni keeratud, et ühe mahviga rohkem tossu saaks. Kas viga on selles ? Või tuleks korraliku aku peale mõelda, praegu kasutan vana sülearvuti akust väljakougitud 18650neid. 

Palju üldse watte peale keerata võiks ? Ma pole üle 11ne julgenud proovida, kahju kui ilus asi maha põleb. Kas liigset võimsust on võimalik kuidagi täheldada ka, peale läbikärssamise siis :) Hakkab rohkem praksuma (mida hetkel ei tee kusjuures üldse) ? Või tekib ebameeldiv maitse ? On ehk nii tark masin, et lülib end ise välja ?

Kolmas küsimus on vabateema, katsuge kommentaarides mitte tülli minna - kuna toll saatis kaks pakki piiril tagasi, on mul nüüd FastTechi natukene vaba raha tekkinud. Mida soovitate ? Tahaks muidu mingit väiksemat asja ka Vamo kõrvale, hea välja minnes taskusse pista. Ise vaatasin Spinner II poole aga on kellelgi kogemusi ? Mida sinna (väiksemat) otsa keerata ? Või tuleks raha hoopis millegi hea peale kulutada - Russian ? Kayfun ?

 

PS - kas FastTechis tähendab sõna "style(d)" hiina klooni ja pole originaalkaup ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechis on kõik hiina koopia. 

 

Igaljuhul wati üle keeramist ära karda, pigem keera peale - tõmba kõhv, keera veel peale jälle proovi üks kõhv. Kui liiga paljuks läheb, saad suutäie haba kärsamaitset muud miskit. 

Tõmbamise stiilist - mina tõmban nii : vajutan päästiku alla, sekund hiljem tõmban umbes sekund aega ja puhun suunurgast esimese pahvi välja, seejuures hoian endiselt päästikut all. Siis tõmban 3-4 sekundit korraliku suutäie ja selle rebin alla. Päästiku lasen lahti umbes sekund pärast tõmbamise lõpetamist. Kui palju tõmmata siis lähebki kuumaks. Huulik läheb siis, kui on topcoil ehk coil on ülevalpool. Kui tunned, et liiga palju pead tõmbama, siis proovi ehk kangemat vedelikku, et nikolitakas kiiremini saaks tulema. 

 

Lung hit ehk otse kopsu rebimine on selline maitse küsimus. Ma ükskord proovisin, ei ole minu rida. Mulle meeldib seda auru ikka suus solgutada tiba ja sellega nilbitseda :D

 

Spinner on hea valik, isegi vahin seda pintsaku taskusse kandmise mõtetega. 

 

Praegu selle sinu postituse järgi otsustades siin ma kardan, et KayFuni tellimiseks on ehk liiga vara veel :) Pigem proovi erinevaid clearosi ja erinevate takistustega coile. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechis ei ole kõik hiina koopia, originaaltoodetele on juurde lisatud "Authentic".

. Ei ole kõik koopia, aga kõik on China

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...