Jump to content
E-sigareti foorum
wrongrabbit

Tuleks ka tegijate sekka

Recommended Posts

Wrong: kayfuni soovitab ka rooma papp. Väike näputöö ja iclearid ja prodtankid jäävad sahtlisse.

Kui on suur liiga siis mõtle 18350 aku peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga on jah lihtne. Natuke vatti, natuke 0.30mm traati, keri ca 6-7 ringi ümber mingi Fasttechi kruvika ning ongi valmis. Reaalselt ca 5-10min nokitsemine sõltuvalt vilumusest. Iganädalane hooldus on kiire ja lihtne - vana vatt välja, dryburn, puhtaks pesta, kuivatada, uus vatt ja vedelik sisse ning ongi valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga läheb asi rutiinseks kätte sest see tõesti nii hea nagu väidavad xD expromizer vb on veel vingem a seda pole ise proovida saand

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ole ettevaatlik. Kayfuniga lendavad sul muud clearod kõik sahtlisse.Tahad sa seda?

Jep minuga nii juhtusgi :-D teised on kõik kohvris mustadeks päevadeks.Eelmine nädal pidin kasutama nautilust ise keeratud coiliga, kuna kayfun jäi maale, ja ei sobinud enam ükski seadistus. Aga kui sain kayfuni kätte oh seda õnne ja mõnu <3.

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tore näha rõõmsaid inimesi :)

Ma ka ei suudaks enam mingi lahjema vidinaga tarbida. Kahju ainult, et eestlased nii kinnised on ja see proovimine võtab 100a aega (eks raha mängib ka rolli). Noh, 5eur clearosid oli vast enne kayfarit kõigil sahtlis labidaga loopida. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jällegi ei saa kuidagi tööle oma russianit. Aegajalt võtan ta sahtlist välja, keeran coili, kasutan healjuhul1-2 tundi ning siis lendab ta uuesti sahtlisse ja Nautilus läheb otsa tagasi. Omastarust teen kõike õigesti, kuid ei ole mulle see veel meeldima hakanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis mure russianiga täpsemalt on?

Kuum aur, tihti viskab kärsakat sisse, vedeliku maitsed tunduvad kuidagi tugevad/rõvedad, suhu jääb kibe maitse ja aur tundub kuidagi väga niiske(pärast köhiks nagu vedeliku maitselist röga välja :D). Selline algajalik kirjeldus minu kogemustele. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuum aur, tihti viskab kärsakat sisse

Suurema takistusega coil võiks idee poolest aidata. Kärsakas tuleb arvatavasti halvast wickist või liiga pisikestest kanalitest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suurema takistusega coil võiks idee poolest aidata. Kärsakas tuleb arvatavasti halvast wickist või liiga pisikestest kanalitest.

 

Viimati tegin 1,5se takistusega coili. Coilis olen ainult ökopoest ostetud vatti kasutanud, äkki see vatt ongi kogu selle jama põhjus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vati otsad ei ulatu mingil põhjusel vastu kanaleid, paaril korral võitlesin samasuguse jamaga. Lõpuks sain asjale pihta. Vahest kokku keerates keerab paigast vuntsid, või siis on liiga lühikesed vuntsid. Oluline on, et vatid vastu kanaleid või siis vastu põhja korralikult oleks, muidu anomaaliad. Jah, ja väga paksult vatti toppida ka ei tasuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jällegi ei saa kuidagi tööle oma russianit. Aegajalt võtan ta sahtlist välja, keeran coili, kasutan healjuhul1-2 tundi ning siis lendab ta uuesti sahtlisse ja Nautilus läheb otsa tagasi. Omastarust teen kõike õigesti, kuid ei ole mulle see veel meeldima hakanud...

Alustuseks näita, missugune russian sul on? Vbolla on see pealejoonistatud kanalitega, siis ei saagi korralikult tööle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neli kuud olen asja uurinud ja pole ka veel targaks saanud.Mul on hetkel Vamo5 ja Kaifun 3.1. clon. Mõningad kogemused nendest:Vamo Mod on kindel kaaslane ja teeb tööd nagu peab. Kaifun 3.1 on pretensioonikam ja tahab erilist tähelepanu kuid temaga on võmalik suhelda.

Ära lae KF`i kunagi täis, jäta paaki õhuruumi vaakumi tekitamiseks.

Põhiline viga,et korstna tihend kipub lekkima? Pane korstna tihend paika (pinsetid v.m.),Keera huulik tagurpidi ja suru see kergelt korsna tihendi vastu ülevalt,samal ajal neid kokku keerates.Tulemus on norm.Kogemus olemas.Enne vedeliku valamist kontrolli õhu pidavust ,hoides kinni kahest õhu avast,millest üks regullib vedeliku pealevoolu.Kui peab siis töötab. Minul see on nii! Tore oleks tagasiside.

Kui kellelgi on soov väidelda siis 5544894  L.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil tsentreeri korralikult ära ja tõsta õhuaugust1-1,5 mm kõrgemale. Vaata, et coili kruvid oleksid ilusti kinni, muidu hakkab takistus kõikuma. Vatti tuleb panna nii, et seda oleks võimalik coili vahel liiguatada. Liiga vähe pole samas ka hea, liiga palju ka mitte. Vatt peab olema peale lõikamist nii pikk, et ulatuks vabalt coilikambri põhja, pikem ei tohiks olla, lühem ka mitte. Ise olen vatti ka peale alla keeramist natukene kohevamaks torkinud. Kokku keerates niisuta tihendid vedelikuga üle. Paagi tihendid ja korstna oma ka. Siis ei hakka lekkima ja hoiab ka vaakumit. Enne coilkambrile korstna peale keeramist niisuta vatt ka ilusti läbi.Täitmisel ei tohi täitsa umbe täis ka panna.

Rohkem praegu ei oska soovitada, küsi kui midagi arusaamatuks jääb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil tsentreeri korralikult ära ja tõsta õhuaugust1-1,5 mm kõrgemale. Vaata, et coili kruvid oleksid ilusti kinni, muidu hakkab takistus kõikuma. Vatti tuleb panna nii, et seda oleks võimalik coili vahel liiguatada. Liiga vähe pole samas ka hea, liiga palju ka mitte. Vatt peab olema peale lõikamist nii pikk, et ulatuks vabalt coilikambri põhja, pikem ei tohiks olla, lühem ka mitte. Ise olen vatti ka peale alla keeramist natukene kohevamaks torkinud. Kokku keerates niisuta tihendid vedelikuga üle. Paagi tihendid ja korstna oma ka. Siis ei hakka lekkima ja hoiab ka vaakumit. Enne coilkambrile korstna peale keeramist niisuta vatt ka ilusti läbi.Täitmisel ei tohi täitsa umbe täis ka panna.

Rohkem praegu ei oska soovitada, küsi kui midagi arusaamatuks jääb.

Tänud! Enamvähem nii ma olen ka koguaeg teinud, kuid selles vati asetuses ja pikkuses pole ma päris kindel, nii et peab veel mõne coili tegema ja katsetama.

 

 

 

esimene coil mis ta teeb.. seda kasutan mina ka ja pole yhtegi probleemi olnud.

 

Proovin ära selle coili mis ta seal esimeseks teeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...