Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jan

Kanal2 tohter olaf e-sigaretist

Recommended Posts

keegi võiks lindidtada ja siia üles panna, siis saaks hiljem ka vaadata

usun, et kordusena on võimalik netist hiljem uuesti vaadata! Aga jah point oli üldiselt ikka see, et e-sigareti näol siiski tegemist ohtliku tootega, mille mõjusid meie organismile ei ole piisavalt uuritud aga siiski annab õiguse nimetada seda ohtlikuks tooteks (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:oops::evil: wtf sama mürgine? Täitsa valetavad r***sk. Päris tigedaks ajab... aja et uuringuid pole tehtud on täis vale neid on ju tehtud päris palju aga midagi leitud väga pole... sellepärast nad neist ei räägigi. Ja siin jälle meie enda tegemata töö.. need uuringud on siin foorumis olemas aga me ei levita neid. Oeh oeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on üks ja see sama jutt, mida kogu meie riigis räägitakse. Meil peab mingi nõukaajast vanade mooduste ja mõtlemisega "tunnustatud" teadlane tegema uuringu (mille tulemust võib juba ette arvata) ja alles siis "on uuritud". Ilmselt jääb ta ravimiks niikuinii (facep) . Lootus hakkab kaduma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugupeetud tohter unustas mainimata asjaolu, et nikotiin iseenesest vähki ei tekita. Lugupeetud tohter rääkis inimestest, kes järjest rohkem aurasid ja e-suitsu enam käest ei saanud, aga ei mõistnud seletada, et need inimesed üleminekul oskamatusest ilmselt vale kangusega segu valisid. Ja lugupeetud tohter jättis ütlemata veel palju asju, aga tõenäoliselt pole ta neist isegi teadlik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralik huumor ikka see Doctor Who... Doctor Olaf... Kõik pensionärid noogutasid kaasa, kui e sigareti kahjulikusest räägiti aga nagu näha pole isegi saate tegijad viitsinud korraks googlet lahti võtta ja asja uurida. (facep)

Kokkuvõtteks peaks mainima, et inimene on tark aga massid on ja jäävad ikkagi lolliks. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõustaraamatus olafi leeht olemas. Parema jutuga inimesed võiskid sinna ikka kirjutada, kuidas asi on, faktie ja viidetega. Et as võtab teema uuesti ülesse, kui kodutöö tehtud. Olete siis midagi väärt või ainult siin padja all sisistate? (psühho)

Old selline hea faktitüüp. Oma otsekohese väljaütlemisega hakkab ta mulle isegi natukene meeldima (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida paremat sealt saatest oodata oli ma ei viitsinud isegi seda saadet vaadatagi.Tulemus on ikka üks. Elada ja süüa on ka kahjulik.Seal oleks võinud olla hoopis doktor Old

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old selline hea faktitüüp. Oma otsekohese väljaütlemisega hakkab ta mulle isegi natukene meeldima (lamp)

Mulle ei meeldi oma nime alt kirjutada ... kasutan pseudo nime(sid). FB seda teha ei lase. Kes tahab kellel vaja saab alati ka pseudo nime taga oleva isiku tuvastada ja see pole probleem. Probleem on see, et mulle ei meeldi kui google otsing hakkab välja andma liiga palju infot. Sellepärst üritan reaalse nimega jalajälge netis hoida minimaalsena. Täpselt ei teagi miks aga kiiks on selline :roll:

Lisaks muiudgi ka see, et mida rohkem teema kohta lugeda uurida seda rohkem tekib ebakindlust, et f*** ma ei tea sellest teemast ikka essugi. Ma ei saa aru kuidas need kes asjast üldse midagi ei tea... üldse avalikkusele teemast rääkida julgevad. Täiesti vastutus tundetu minu arvates.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärst üritan reaalse nimega jalajälge netis hoida minimaalsena. Täpselt ei teagi miks aga kiiks on selline

Sa pole üksi selle kiiksuga:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klassikaline äraleierdatud jutt, mis oma olemuselt meenutab mõnede teadlaste väiteid pärast Galileid, et maakera on kõigest hoolimata ikkagi pannkoogikujuline... taolist tüüpi teadlasi, tohtreid, ajakirjanikke ja muidumehi, kes pole isegi viitsinud natukenegi teemaga end kurssi viia, on aasta jooksul kogunenud Eestis juba vast sadakond...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et netist seda näha ei saa, tõenäoliselt jälle mingi sisseostetud formaat, mida nad veebis näidata ei tohi. Kas keegi viitsiks mõne lausega kommenteerida, millest seal siis juttu oli ja mis argumendid tohtrihärral olid(kui tal neid üldse oli)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll meditsiinist suurt midagi ei tea, seega pole väga minu asi kommenteerida, aga ma ei suuda ennast tagasi hoida. Millele tugines see väide et e-sigaretist saab organism rohkem nikotiini kui tavasigaretist, samas tädi ise väitis et uuringud alles käivad vms? Nii palju kui mina lugenud olen, siis uuringud näitavad et e-sigaretist jõuab organismi umbes 10x vähem nikotiini kui tavasigaretist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näha jah. Võiksid natukene korrigeerida seda tegelt. Jäägem siiski inimesteks!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naah. Veel enam kuna töötan ajakirjanduses siis saadan ka EALLi sõpradele kaebuse hea ajakirjandustava rikkumise suhtes. Ei saa pehmotada nende kinnimakstud inimestega. See on alatu mida nad teevad.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parafraseerides teist doktorit, õigusteaduste doktor Igor Gräzinit:

 

Juba Goebbels ütles, et vale peab olema piisavalt suur, et seda usutaks. Uuendatud rahvatarkus kinnitab, et aluseta kahtluste kasvava laine vallandamiseks piisab teleekraanil silmi vesistavast staartohter Olafist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naah. Veel enam kuna töötan ajakirjanduses siis

Sent from my iPad using Tapatalk

Hmmm ma ei tea kus mis.... aga äkki annaks sul genereerid natuke sisuliselt korrektsemat meedia kajastust seal kus töötad aurutamise teema kohta?

Hetkel on tunne, et viimase 6kuu jooksul on käima läinud eriline vandetta e-auru vastu meedias.

Ma ei tea ... lampi ettepanek ... äkki viiks foorumis läbi küsitluse mitu kasutajat on loobunud 100% analoogidest, kui palju osaliselt ja kes ei ole suutnud loobuda või midagi sellist... ja äkki saaks kajastuse sellele vms? Puhtalt see loobujate number mis foorumi kasutajatest tuleb võiks kajastust leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...