Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Suitsust loobumine järk-järgult e-suitsu abil

Recommended Posts

Kui esimesest saad üle, siis päeva lõpuks lihtsam. Võibolla juba poole aasta pärast enam ei näe unes kah, ey pläru ees (psühho)

Mul enam neid unenägusid pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise alustasin 18mg kangusega ja alguses panin 24 ka veits. siiani 18 peale jäänud. Kui õige kanguse valid, siis tavasuitsu isu kaob ruttu, mul läks miski kuu ajaga üle vist, kui õieti mäletan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina loobusin päevapealt, sõber tõi mulle 12mg, see tundus kange. Järgmise siis võtsin 6mg, mulle sobis paremini, algul tundus lahjavõitu. Kimusin sellevõrra rohkem. Jäigi veipimine meeldima...

 

Suitsetamise jätsin päevapealt, alustasin eGo CE4 komplektiga. Sellelt üle Evicu ja STV peale, üsna pea jäi seegi lahjaks... Nüüd mech, protank2 ja RDA, jaanipäevaks võib tigutechist venelast ja vamot ka oodata.

 

Praegu tõmban 0-2mg vedelikku. Lõpetada niipea ei kavatse... Meeldib hobina... :) arvutis pokkerit tagudes kuradi hea veipida. Hea ajaviide ka coilide ja vedelikega jamamise näol.

 

Ja eks ikka, nagu iga asjaga, vahest viskab ikka korraliku sitasiibri ette veipimine, tihtipeale miski ei tööta nagu peaks. Kas tossu vähe, laks nõrk, luriseb, lekib jne. Lisaks töölaud kraami ääreni täis. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina loobusin päevapealt, sõber tõi mulle 12mg, see tundus kange. Järgmise siis võtsin 6mg, mulle sobis paremini, algul tundus lahjavõitu. Kimusin sellevõrra rohkem. Jäigi veipimine meeldima...

 

Suitsetamise jätsin päevapealt, alustasin eGo CE4 komplektiga. Sellelt üle Evicu ja STV peale, üsna pea jäi seegi lahjaks... Nüüd mech, protank2 ja RDA, jaanipäevaks võib tigutechist venelast ja vamot ka oodata.

 

Praegu tõmban 0-2mg vedelikku. Lõpetada niipea ei kavatse... Meeldib hobina... :) arvutis pokkerit tagudes kuradi hea veipida. Hea ajaviide ka coilide ja vedelikega jamamise näol.

 

Ja eks ikka, nagu iga asjaga, vahest viskab ikka korraliku sitasiibri ette veipimine, tihtipeale miski ei tööta nagu peaks. Kas tossu vähe, laks nõrk, luriseb, lekib jne. Lisaks töölaud kraami ääreni täis. :D

 

Mul on 12 liiga lahja ja 18 liiga kange. Lisaks on kõik maitsed mul liiga tugevad. Leidsin hea lahenduse...praktikas veel ei ole proovinud aga kohe hakkan solberdama: 4 osa watermelon 1 osa apple, mõlemad 18mg, selle lahjendan viie osa VG-0'iga maha ja tilk mintcandy't sisse. Peaks vist saama üsna mehka suvise auru. (esiga)

 

Kraami prob mul samuti. Eriti nüriks teeb asja see, et tavaari on värdjalt palju (mahla katsetamise periood) ja meil kodus 2 siiamit. Seni oli lahenduseks kõrgele kapi otsa, kotiga pappkasti, et kassid ligi ei saaks. Nüd tõin Bauhofist miski kohvri ja hunniku porolooni. Hakkan meisterdama "offissit" kamale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

2kassi ja paned eest ära mandi pappkasti?

Tead kuidas kasse püütakse?

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

2kassi ja paned eest ära mandi pappkasti?

Tead kuidas kasse püütakse?

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

 

 

Kirjeldasin valesti. Tavaar on lukuga kotis, kott on kastis, kast on "kapi" otsas, liuguste taga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kass ei tunne e-värginduse vastu huvi.... auru ta ka ei salli... aga igasugu pappkastid jne asjad nagu ikka on kassi lemmikud. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel sai olukord sellise lahenduse. Bauhofist kohver ja 2 tahvlit mingit 5cm paksu porolooni.

NB ühe umbes 50cm x 50cm poroloni tüki annan ära, kel vaja. Jäi üle.

Aga kohver sai äge. Kuna preiliga liigume suvel just palju ringi - maanteed, metsad jne. siis see on väga spets asi ka travel case'na.

 

Pildid spoileris

 

 

Lahti

Posted Image

 

Pool lahti

Posted Image

 

Kinni ja patsaan ligi ei pääse :P

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma JUST mõtlesin selle peale, et lahti käiv pisike lauake on puudu, et minna tänavanurgale kupeldama :D

Kõrval teed veel seda "pea under cup" mängu. Ment tuleb siis laks kokku ja jooksu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aasta alguses läksin e-suitsule üle peamiselt selleks, et oli vastikult külm talv ja analoogi õues kimumas käia oli külm. Peale e-pläru ostmist tegin analoogi ja e-suitsu vaheldumisi täpselt nii kaua, kui poolik pakk analoogi, mis e-suitsu ostmise hetkel taskus oli tühjaks sai. Peale seda olen ostnud ühe paki analoogi kui ükskord e-sigareti koju unustasin. Alustasin 18mg vedelikega ja isu analoogi järele oli vist esimesed 1-1.5 nädalat, aga surusin selle kiusatuse alla ja hiljem enam analoogi järgi isu ei tekkinud. Isiklikult arvan, et järk-järgult analoogist loobumine on nagu koera saba jupikaupa raiumine, niikaua e-suitsu ja analoogi vaheldumisi teha, tundub ikka analoog see päris ja e-sigaret nagu aseaine, mis pole ikka päris see ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aasta alguses läksin e-suitsule üle peamiselt selleks, et oli vastikult külm talv ja analoogi õues kimumas käia oli külm. Peale e-pläru ostmist tegin analoogi ja e-suitsu vaheldumisi täpselt nii kaua, kui poolik pakk analoogi, mis e-suitsu ostmise hetkel taskus oli tühjaks sai. Peale seda olen ostnud ühe paki analoogi kui ükskord e-sigareti koju unustasin. Alustasin 18mg vedelikega ja isu analoogi järele oli vist esimesed 1-1.5 nädalat, aga surusin selle kiusatuse alla ja hiljem enam analoogi järgi isu ei tekkinud. Isiklikult arvan, et järk-järgult analoogist loobumine on nagu koera saba jupikaupa raiumine, niikaua e-suitsu ja analoogi vaheldumisi teha, tundub ikka analoog see päris ja e-sigaret nagu aseaine, mis pole ikka päris see ;)

 

äge (Y)

Mul see jama, et ma raisk ei saa hommikul esimesest suitsust üle ja seal libastun päevaks. Nüüd sain nemesise ja venku omale, kodus ajan sinna 0,5ohmi otsa ja näis, kas tõmbab selle hommikul esimese suitsu paugu maha v mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aasta alguses läksin e-suitsule üle peamiselt selleks, et oli vastikult külm talv ja analoogi õues kimumas käia oli külm. Peale e-pläru ostmist tegin analoogi ja e-suitsu vaheldumisi täpselt nii kaua, kui poolik pakk analoogi, mis e-suitsu ostmise hetkel taskus oli tühjaks sai. Peale seda olen ostnud ühe paki analoogi kui ükskord e-sigareti koju unustasin. Alustasin 18mg vedelikega ja isu analoogi järele oli vist esimesed 1-1.5 nädalat, aga surusin selle kiusatuse alla ja hiljem enam analoogi järgi isu ei tekkinud. Isiklikult arvan, et järk-järgult analoogist loobumine on nagu koera saba jupikaupa raiumine, niikaua e-suitsu ja analoogi vaheldumisi teha, tundub ikka analoog see päris ja e-sigaret nagu aseaine, mis pole ikka päris see ;)

 

äge (Y)

Mul see jama, et ma raisk ei saa hommikul esimesest suitsust üle ja seal libastun päevaks. Nüüd sain nemesise ja venku omale, kodus ajan sinna 0,5ohmi otsa ja näis, kas tõmbab selle hommikul esimese suitsu paugu maha v mitte.

Anna siis teada kas tõmbas isu maha ... ja kas aur sobis või oli liiga kuum/kuiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0.4 ohmiga ei saanudki mahla nii lahjaks, et kurku ei lõhuks. Nüüd aga ajasin Nemesise otsas 0.6ohm Russiani kuumaks ja tõmbasin kuniks silmad kõõrdis. Tundub, et toimib. 2 tundi veel, siis saab 24h ilma analoogita täis. Pikim aeg ilma suitsuta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njamh, mis seal salata. Vist vastab tõele, et ei ole sellist paralleelselt maha jätmist. Tuleb ära oodata see klikk, kus mahl ja combo on sweet spotis ja edasi tulevad asjad juba üsna iseenesest.

 

Alanud on kolmas päev ilma suitsuta. Kui see ka mööda saab, olen võitnud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alanud on kolmas päev ilma suitsuta. Kui see ka mööda saab, olen võitnud...

Oled juba võitnud. Ära analoogi enam puutu. Lihtne. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud toetuse eest :P

4 päeva tagasi oleks ma su per*e saatnud sellise jutu peale, Jaan :D Aga täna pean tunnistama, et tõepoolest - eriliselt lihtne! Täna, neljandal päeval on isud kõige suuremad aga juba paari kolme Cherry Cigari kõhviga saab see mööda. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina õppisin sõjaväes (1996/97), et kalendrisse iga päev risti tegemine muudab ootamise pikaks.

P.S.@unemployer: mis värk on nende pidevate per*ete, raiskade ja tradega pea igas viimases postis. Kas ilma ei ole piisavalt mees?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina õppisin sõjaväes (1996/97), et kalendrisse iga päev risti tegemine muudab ootamise pikaks.

P.S.@unemployer: mis värk on nende pidevate per*ete, raiskade ja tradega pea igas viimases postis. Kas ilma ei ole piisavalt mees?

 

Vabandan, kui riivab silma. Olen täna pisut ärevam, kui eelnevad päevad. Nagu mainisin, isutab suitsu järgi tna kõige enam. Seda muidugi võimendavad hetkel käsil olevad projektid ka ... kokkuvõttes suitsetamise maha jätmine langeb kokku teiste stressoritega praegu. Homme olen parem, promise!

Olgugi, et sinu huvi/mure minu mehisuse üle on veidravõitu, olgu öeldud, et tunnen ennast piisavalt mehena, tänan :D

 

 

Ta lihtsalt verbaalse düsenteeria all kannataja!

Vahva sõnadepaari oled selgeks saanud, sõbrake :) Gratz! Aga ehk aitab nüüd. Kolmas kord seesama väljend ei tööta enam. Proovime miskit uut järgmisel ringil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan, kui riivab silma. Olen täna pisut ärevam, kui eelnevad päevad. Nagu mainisin, isutab suitsu järgi tna kõige enam. Seda muidugi võimendavad hetkel käsil olevad projektid ka ... kokkuvõttes suitsetamise maha jätmine langeb kokku teiste stressoritega praegu. Homme olen parem, promise!

 

Kõige lahedam ongi minu arvates sellised enese kontrolliga seotud lubadusi/soove täide viia siis kui muud asjad ka ka ärevad... tekib siuke sportlik tahtmine, et ma olen rong kes saab hakkama ja jõuab (Y) tsuh tshu edasi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vabandan, kui riivab silma. Olen täna pisut ärevam, kui eelnevad päevad. Nagu mainisin, isutab suitsu järgi tna kõige enam. Seda muidugi võimendavad hetkel käsil olevad projektid ka ... kokkuvõttes suitsetamise maha jätmine langeb kokku teiste stressoritega praegu. Homme olen parem, promise!

 

Kõige lahedam ongi minu arvates sellised enese kontrolliga seotud lubadusi/soove täide viia siis kui muud asjad ka ka ärevad... tekib siuke sportlik tahtmine, et ma olen rong kes saab hakkama ja jõuab (Y) tsuh tshu edasi :D

 

Mingil väga veidral kombel vastab tõele haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...