Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Veibiteemaline rahvaküsitlus.

Recommended Posts

Niih aga hakkame siis koostama ise küsitlust.

Siis on Eestis ka midagi näidata ja saame ka ise teada mis seis on.

Loodame, et kui hea küsitluse kokku saame siis äkki mõni pood pakub vastajate vahel loosimiseks mõne auhinna ka (Y)

 

Kes tahab aidata küsimuste koostamisega see saatku PM oma google kasutajakonto infoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsitlus enamvähem valmis, Old ja kivi3 suure töö ära teinud (Y)

spezz.lv poolt on vastajate vahel loosimises 45€ kupong veebipoest ostmiseks.

Kui on veel poodnikke, kes on huvitatud võimalikult suurest vastajate arvust siis paar päeva aega teada anda kuniks küsitlus viimase lihvi saab ja üles riputatud (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesmärk on siis sellel, et saaksime ise targemaks ja katsume tulemused ka riigile edastada.

Ja poed kui vähegi on natuke nänni jagada oleks tore ... siis suurem stiimul vastata.

Kui keegi tahab veel asja üle vaadata ja vbla täiendada siis PM mulle.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta natuke ebaviisakas muidugi oleks, aga võibolla peaks ka ufo-ga rääkima, et saata link kõigile kasutajatele e-mailile. Pakun, et kui see lihtsalt siia foorumisse üles panna, siis väga objektiivset pilti ei saa kuna vastavad samad näod, kellega siin niigi igapäevaselt suhtleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riigile edastamise tähtajaga hetkel kisub juba tiba kiireks, rahandusministeeriumi asekantsleriga on kohtumine 28. Mail kell 14:00 - selleks ajaks peaks algsed küsitluse tulemused lukus olema :oops:

Ise panen küsitluse poe esilehele üles ja saadan ka mailiga neile, kes poodi regades on lubanud reklaami saata - muudele ei julge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riigile edastamise tähtajaga hetkel kisub juba tiba kiireks, rahandusministeeriumi asekantsleriga on kohtumine 28. Mail kell 14:00 - selleks ajaks peaks algsed küsitluse tulemused lukus olema :oops:

 

Selge see ka hea asi mida teada.

Need saab ka muud moodi edastada aga kantsleri tulemusete andmine oleks ikka parem kui tava ametnikule.

Ma arvan, et nädalaga peax tehtud saama ... ega need kes viitsivad vastvad kohe ja kes ei viici need ei vastagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta natuke ebaviisakas muidugi oleks, aga võibolla peaks ka ufo-ga rääkima, et saata link kõigile kasutajatele e-mailile. Pakun, et kui see lihtsalt siia foorumisse üles panna, siis väga objektiivset pilti ei saa kuna vastavad samad näod, kellega siin niigi igapäevaselt suhtleme.

ma päri, siin keegi kunagi spämminud pole ja 1 kordne aktsioon vaevalt kedagi lahkuma sunnib. 

ilus mail koostada ja korra nuppu vajutada, selle paari kasutaja vb viha kannatab ära. kasu on rohkem kui kahju igal juhul :)

usun, et uhvo on igati poolt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta natuke ebaviisakas muidugi oleks, aga võibolla peaks ka ufo-ga rääkima, et saata link kõigile kasutajatele e-mailile. Pakun, et kui see lihtsalt siia foorumisse üles panna, siis väga objektiivset pilti ei saa kuna vastavad samad näod, kellega siin niigi igapäevaselt suhtleme.

Jah Uf0'ga plaan selelst rääkida. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei leia kus seda küsitlust täita  :oops:

Me ei ole seda avalikuks teinud ... täna peaks tehtud saama ... paar lahtist otsa veel.

 

Poed kas keegi rohkem auhindu ei taha välja panna? .... reklaami pole üldse vaja? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comp saatsin pm'i sulle.

Nüüd täna hommikuga on juurde tulnud 3-4 auhinna pakkujat (Y) (y) . 
Seega peab natuke mõtlema kuidas need välja loosida.

 

Ma ise arvan, et peaks nii sättima, et iga vastaja saaks valida millise poe auhinna loosimises ta osaleda soovib.
Kõike ühele pole mõtet anda ja nö. loosi auhindu pinge rea järgi välja jagada on ka imelik ... eriti kui osad samas väärtuses.

Hetkel seis selline, et 1-2 inimest töötavad veel infot läbi, et vigu oleks võimalikult vähe ... ja teevad seda täna õhtul. Seega võibolla jääme homse peale avalikustamisega.

Aga aeg surub selga sest 25'ndax peaks esmased tulemused käes olema.

Ma arvan, et 10päeva peaks piisav olema, et kõik sobiva aja vastamiseks leiaks.


Nüüd on abi käsi ka juurde tulnud.... (Y) (Y). Mida rohkem asjast huvitaud selle ennem läbi töötab seda parema tulemuse saame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsitlus tehtud, segaseks jäi loosivärk-   e.mail?

Põhjuseks see, et tahame et tulemused oleks 100% anaonüümsed ja avalikud ... kui aga e-mail küsitluse juures küsida oleks ka see avalik.

Keerulisemat süsteemi ka ei viitsinud juurutada.

Panin selle info ka küsitluse postituse juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsitlus tehtud, segaseks jäi loosivärk-   e.mail?

Dilemma anonüümse ja mitteanonüümse variandi vahel. Tulemuseks vahepealne variant, mida aktsepteerisid kõik korraldajad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel vist tagantjärele tarkus, aga küsimusel "Kui e-vedelik läheb märgatavalt kallimaks, mida sa siis teed?" oleks korrektsuse huvides võinud olla ka vastusevariant ostan samast kohast kalli hinnaga edasi.

Mitte et ma nüüd arvaks, et arvestatav hulk inimesi selle variandi valiks, aga siis oleks poliitiliselt korrektne ehk ei saaks väita, et tulemus pole objektiivne kuna sellist varianti ei olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjalik küsitlus. Natuke ma kardan, et skysmoke kamp mõjutab pisut üldist pilti kuna need tarbivad suht si*a seest si**a. Lisaks Spezz sinu meil tuli topelt ja läks otse spämmi miskipärast. Muidu kraaps ja sügav kummardus korraldajaile =) Saatsin Facebookis ka ringile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...