Jump to content
E-sigareti foorum
mark

Hana MODZ DNA20 Fasttechist

Recommended Posts

Pange siis vanad dna20 müüki :D paar mõtet on tekkinud (esiga)

Samas sinna võimalik ka Vamo kiip sisse panna FT´st.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et sul oleks mõistlik neid juba rohkem võtta :D Nagunii FT`st tulekul hana modz dna20 kloonide kari, keegi ikka dna30 kiipi asemele pista tahab... :D isegi oleks täitsa huvitatud, aga kahjuks ei oska oma rahalist seisu praegu ennustada niihästi :)

(facep) OK ma võtan need 5tk ligi siis (lamp)

 

 

Tellitud 5tk - tulevad koos HANA-dega

Anna teada, kui kohal.Vbolla on isegi huvi kiibi vastu. Oleneb muidugi hinnast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki on nüüd lootust, et Marc'ile panevad pilukad lõpuks Hana DNA30 kloonid teele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind juba kaua aega vaevanud küsimus, et kas realselt on seda 30w vaja. Paljud teist kimuvad näiteks pideval võimsusel 20w? Miks kõik seda 30w tagaajavad? Ise olen mõned korrad testinud 20w ja enamuses ikka jääb see w teema nii 10-15w vahele. Mõistan, et kui riiulis oleks valida kas 20w või 30w mudeli vahel siis tõenäoliselt võtaks selle 30w aga kui see 30w tuleb müügile alles mitme kuu pärast ja ennem ei osteta ka 20w siis ma enam mõista eriti hästi seda. Või on see mingi sub-oomi teema ja ikka selline 5minuti mängimiseks. Keegi võiks seletada mille pärast see 30w nii kuradima hea on, et muu ei kõlba enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta ikka subi jaoks ole. Mechi otsas paraku lähevad W aku tühjenedes ikkagi alla. Samas 20/30w pole probleemi ju siis.

Sub on vahva, kuid tekitab meeletult kondentsi n. tiblas. Ise eriti alla 1oomi ei rohi, sweetspot ikkagist mul 0.9 - 1.2.

ehk siis 20w piisaks minule täiesti, kunas täis akuga saaks 0.9 oomise coiliga pea 20w kätte. Hiljem muutub lurriks ja vaja värske aku panna.

Aga kui tas juba on, siis las olla. Meeste värk noh, ajatakse taga kvantiteeti, mitte kvaliteeti  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind juba kaua aega vaevanud küsimus, et kas realselt on seda 30w vaja. Paljud teist kimuvad näiteks pideval võimsusel 20w? Miks kõik seda 30w tagaajavad? Ise olen mõned korrad testinud 20w ja enamuses ikka jääb see w teema nii 10-15w vahele. Mõistan, et kui riiulis oleks valida kas 20w või 30w mudeli vahel siis tõenäoliselt võtaks selle 30w aga kui see 30w tuleb müügile alles mitme kuu pärast ja ennem ei osteta ka 20w siis ma enam mõista eriti hästi seda. Või on see mingi sub-oomi teema ja ikka selline 5minuti mängimiseks. Keegi võiks seletada mille pärast see 30w nii kuradima hea on, et muu ei kõlba enam.

No minul on igapaevane vape 26w ring is..... tahaks seal piirkonnas ka tappistimmmist teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind juba kaua aega vaevanud küsimus, et kas realselt on seda 30w vaja. Paljud teist kimuvad näiteks pideval võimsusel 20w? Miks kõik seda 30w tagaajavad? Ise olen mõned korrad testinud 20w ja enamuses ikka jääb see w teema nii 10-15w vahele. Mõistan, et kui riiulis oleks valida kas 20w või 30w mudeli vahel siis tõenäoliselt võtaks selle 30w aga kui see 30w tuleb müügile alles mitme kuu pärast ja ennem ei osteta ka 20w siis ma enam mõista eriti hästi seda. Või on see mingi sub-oomi teema ja ikka selline 5minuti mängimiseks. Keegi võiks seletada mille pärast see 30w nii kuradima hea on, et muu ei kõlba enam.

 

Vaata Maku, linnas on lubatud 50km/h ja maanteel kuni 110km/h aga auto ostad ikkagi sellise, mis läheb 240km/h välja, olgugi, et sel kiirusel ilmselt kunagi sõita vaja ei ole. Lisaks on sul seal autos veel nahkistmed, kuigi tekstiili peal saab samamoodi istuda. Isegi puupakul saab istuda.

Täna on meie ümber asju palju, mida meil reaalselt on vaja kord-kaks elus...aga on olemas...sest kui vaja on ja seda parasjagu ei ole, siis on nüri olla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No minul on igapaevane vape 26w ring is..... tahaks seal piirkonnas ka tappistimmmist teha

Huvitav kaua sul aku sellise w juures kestab ja kas wick ei kärssa kiiremini ära? Sa ka vist üks vähestest kes sellise wattiga siin paugutab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav kaua sul aku sellise w juures kestab ja kas wick ei kärssa kiiremini ära? Sa ka vist üks vähestest kes sellise wattiga siin paugutab.

 

VTC4 aku = 1x venelase paagitäis ehk siis 4.5ml

Wicki vahetan ~korra nädalas või siis kui maitse läheb tuimaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See wattide jura on Sul on suurem,kui mul ja mul on suurem, kui sul (facep) (facep) mu arust mida neid watte voltte vähem on seda kasulikum tervisele

Share this post


Link to post
Share on other sites

See wattide jura on Sul on suurem,kui mul ja mul on suurem, kui sul (facep) (facep) mu arust mida neid watte voltte vähem on seda kasulikum tervisele

Selleks, et omale sobiv leida, tuleb ka äärealasid külastada.

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

See wattide jura on Sul on suurem,kui mul ja mul on suurem, kui sul (facep) (facep) mu arust mida neid watte voltte vähem on seda kasulikum tervisele

absoluutne tõde  :idea: aamen...  :-D

ja see hakkab tervisele, nii ongi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see tervisele hakkab, ise kasutan enamasti 1,3 ohmiseid builde 15W juures...

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu kogemus: igasugused super suboomid ja superkõrged wattid hakkavad minul sõna otsese mõttes kopse kahjustama. pikemalt aega selliseid veipides tundub nagu hakkaks kopsude põhja mingi jääk tekkima ja rinnus hakkab valutama ja närima justkui. Ei ole meeldiv tunne igatahes. Alguses ei saanud aru milles asi on, aga siis hakkasin lausa katsetama. Ja tuli välja, et subohmid ja eriti madalad ohmid tekitavad jama. Muuseas 1,3 ohmi 15W juures on igati normaalsuse piirides veel minu arust. Olen tänaseks lõpetanud igasuguse subohmidega katsetamise. Ja tervis on korras taas. Kindlasti on tugevama tervisega katsetajaid, kellel pole probleeme. Aga minu jaoks on safe ohmi ja watti piirkond nüüdseks leitud. See 30W ei tekita minus mitte mingisugust emotsiooni ja elevust. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin korra 30w oma 1.3 ohmiga... Mõttetu. Hakkas kohe kärsamaitset andma. Sesa saab vist kasutada aint dripping atomizeriga ja väga üleujutatud vatiga. Liigne raiskamine hetkel minu jaoks. Aga jah nagu maku ütles, et hea kui on olemas juhuks KUI tahad midagi teha..

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin korra 30w oma 1.3 ohmiga... Mõttetu. Hakkas kohe kärsamaitset andma. Sesa saab vist kasutada aint dripping atomizeriga ja väga üleujutatud vatiga. Liigne raiskamine hetkel minu jaoks. Aga jah nagu maku ütles, et hea kui on olemas juhuks KUI tahad midagi teha..

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 

1.3ohm jaoks ongi 30W jõhker overkill ja kärsakas kui ei uputa.... mul on coil 0.6ohm ja selle juures on 26W väga ok. Aur õrnalt soe mitte kuum ... maitset on ohtralt. Natuke kuiva võitu on aur vbla. Suuremad watid ongi vajalikud madalama takistusega coilide jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, ehk kunagi kui viitsimine tuleb siis proovin. Vedelikku kulub palju jah? Mis coil, kas tavaline micro coil?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lähtuda ühest uuringust, et kuni 75% vedelikust läheb tühja, siis konkreetse nikokoguse manustamiseks tuleb tõmmata lahjemat vedelikku vastavalt rohkem, seega suureneb ka kopse läbiva tossu kogus ning sinna ladestuva vedeliku kogus.

Ca 20mg niko manustamiseks (umbes pakk Marlborot) 7w/12mg - 5ml = 14w/6mg - 10ml = 21w /3mg - 15ml

 

Kusagil on piir, millest peale ei suuda kopsud ennast ladestuvast saastast tavapäraselt puhastada ning siis tekivadki vaegused. See piir on erinevatel inimestel kindlasti erinev ja sõltub organismi vastupanuvõimest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...