Jump to content
E-sigareti foorum
mark

Hana MODZ DNA20 Fasttechist

Recommended Posts

Mina sain oma piirid teada. Ja rohkem enam väljapool piiri katsetada ei tahaks. See on nii, et maitse ja auru kogus uhh kui ilus, aga päevakese pärast käin ringi valudes ja seest närib kogu aeg. Ning see ei möödu paari tunniga, vaid võtab aega päevi, enne kui üle läheb. Tõenäoliselt ongi nii, et liiga paksu ja maitseküllase auru puhul (mis on küll super veipida) ei suuda kopsud enam vabaneda jääkidest, mis sinna kogunema (ladestuma) hakkavad ja tekib miski põletik. Nii, et soovitaks ettevaatlik olla. Tegelt on elus ju kõigega nii, et tuleb piiri osata pidada. (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, ehk kunagi kui viitsimine tuleb siis proovin. Vedelikku kulub palju jah? Mis coil, kas tavaline micro coil?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 

Twsited mirco coil

Share this post


Link to post
Share on other sites

HANA DNA30  kohal ja ka DNA30 kiibid kohal.

 

HANA V3 komplektis:

HANA

Laadimiskaabel

Kasutusjuhend

Aku puudub - sobivad 18650 akud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käes ja testib hetkel.

Esmamulje on hea. Ehituskvaliteet hea. Käes on võrreldes Evic tiba harjumatu alguses. Kindlasti on ta etem Evic30W versioonist, sest ta on umbes 2x lühem.

Mõõtmetelt on ta umbes 1-2mm sügavam kui tavaline suitsupakk, kuid ühe suitsu jagu kitsam laiuselt.

Hea - click ja tuleb tossu. Üle 1-2 sek enam ei tõmba.

Evic 10-11W peale võttis ikka 3-5sek aega enne, kui coili leigeks ajas.

Hind on ka mõistlik! :)

 

EDIT: unustasin mainida, et seisab palju reipamalt püsti ka kui Evic.

 

Menüü võimalustega tegelen õhtul.

USB laadimist testin siis, kui aku tühjaks saab. Vast suurema võimsuse juures saab homme tühjaks. Ei julge üle 15W hetkel ruunata, kuna suht tundmatu aku sees. Võibolla ei kannata välja hetkel oleva 1,1ohm setinguga.

 

 

Tegin ka Evic ilma paagita vs Hana v3 koos Kayfariga võrdluseks pildi.
20140526_133237.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole jõudnud uurida. Viskasin manuali koju.Ilmselt on kloon dna30.

Kogu kompoti eesmärk oli tegelikult saada valmis karp ja hiljem orikas DNA30 vastu ära vahetada.

 

Kuna kiip puudub hetkel, siis hetkel käsitööga pole tegelema hakanud. Võin teha ka pildi õhtul lahtisest karbist. Muidu kena käsitöö. Väga ruumi seal lisajuhtmete jaoks ka pole...

 

Kiip / menüü 1:1 kloon dna30-st?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiinast aparaat kohal, efest-i 2000mAh aku oli üllatusena ka sees, 0,7 ohmiga igatahes töötab. Ainuke viga, et takistuse näit valetab nii 0,2-0,3 ohmi suuremaks. Muidu igati rahul sellise hinna eest :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain hommikul Marci käest Hana DNA30 klooni kätte. 1,1ohm coli takistust näitab igal juhul täpselt. Käes istub mõnusalt, näeb kena välja ja siiani proovitud lisa töötavad (Left/Right-Normal/Stealth)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi, mis mind närvi ajab on see, et kui pilt kaob ära ja tahad kohe vapeda, siis pead vajutama, kindel olema, et hana modz viskab displeile ette ja siis alles saad tõmmata. Sama asi häirib mis RIP Trippersit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiinast aparaat kohal, efest-i 2000mAh aku oli üllatusena ka sees, 0,7 ohmiga igatahes töötab. Ainuke viga, et takistuse näit valetab nii 0,2-0,3 ohmi suuremaks. Muidu igati rahul sellise hinna eest :idea:

Kuidas tankid peale istuvad? Minu hanal on center pin liiga kõrgel ja atty ja hana vahele jääb selline millimeetrine vahe. Epromizeril attyl on center pin sisse ja välja käiv ja kui see keerata hana otsa siis surub hana center pin selle expromizeri center pini sisse ja atty läheb ilusti vastu hana. Mul oli ka kohe akku sees.

post-750-0-05486500-1401471618_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi, mis mind närvi ajab on see, et kui pilt kaob ära ja tahad kohe vapeda, siis pead vajutama, kindel olema, et hana modz viskab displeile ette ja siis alles saad tõmmata. Sama asi häirib mis RIP Trippersit

Hehe. Mul ka komme u. paari (loe 10min) minuti tagant mahv tõmmata. Evic toimis selles osas, aga siin peab jah jälgima, et pilt oleks ees. Mugavuse osas seega väike miinus. Vajab ümber harjumist. Overall mina väga rahul sellega. Eks oleneb ka, kust august see hiinakaks on shopatud.

NAgu ütleb eestlase vanasõna - hiinakal ja hiinakal on vahe sees :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe. Mul ka komme u. paari (loe 10min) minuti tagant mahv tõmmata. Evic toimis selles osas, aga siin peab jah jälgima, et pilt oleks ees. Mugavuse osas seega väike miinus. Vajab ümber harjumist. Overall mina väga rahul sellega. Eks oleneb ka, kust august see hiinakaks on shopatud.

NAgu ütleb eestlase vanasõna - hiinakal ja hiinakal on vahe sees :P

muidu olen ka väga rahul

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanntaks ehk hiina kiip välja võtta ja asendada originaaliga. Ikkagist tuleks kogu krempel odavam kui originaal hana.

Mõni väidab veel, et kui akku pooltühi siis kaob selline teravam mats kuidagi ära tõmbamisel aga originaaliga seda jama ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah mul vist jääb see FT Hana just selle pärast ootele, et välja lülitab ja vist ei suuda matsu ka aku lõpu osas üleval hoida.
Hetkel on vask nemseis ja odavama otsa matt kayfuni ja ~0.5 coiliga ... kutsun hellitavalt ugly beast. Auru palju aga välja näeb ... no ikka tõsiselt kole... siuke tööloom. Kokku pandud asjadest mis üldse ei näe koos head välja. A f*** sõbrad kõik ilusad asjad käest ära niferdanud ei jõua nii kiiresti peale tellida :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis on kas kiibid erinevad või lihtsalt vigane kiip. Minul ongi see jama, et kui pool akut järel siis kaob ka maitse ja vaja w tõsta. Muidugi on mul plaan kiip ära vahetada originaali vastu aga see on ka hetkel ainuke asi mis häirib ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul poole aku dilemmat ei ole. Äkki loeb seal aku tüüp siis mingil määral? Ma soetasin kohe uhkelt 30A aku sisse, küll mahtuvusega 2600mAh. Toimib ka aurudel kenasti ja tossab kui loom. 30W on overkill igatpidi, aga kui 15W peale apple cideri maitset ma enam ei tunne kuidagi, siis kruvides 30W peale tuleb kohe meelde, mida tõmbasin :D

 

Väljalülitamine on TÕSINE värdjas mood. Ma pole uurinud, kas seda maha kruvida ei saa. Mingi hulk setinguid ju tuli ka kaasa. Õhtul üritan pilgu peale visata. Oleks siis mingi 10min vms, aga suht nobedalt lülitab välja ja boot võtab ikka paar sekundit aega ja selle hetkega tõmbad juba tühja. Kaifaril veel oht, et sikutad sisemise paagi vedeliku täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah see pinge lang võib akust ka tulla olen sama asja täheldanud kickide ja läpaka akude puhul... sony VTC seda probleemi näiteks pole. pms aku siis voltide järgi tühi ei ole aga voltage drop väga suur koormuse ajal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks peab proovima siis vtc akuga. Hetkel küll pole aga põhjus jälle ostmiseks ;)

Mind väga see ei sega, et peab nats ootama enne kui veipida saad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fasttech.com/products/1823600
Saabus usinate kollaste treialite käest selline karp, Hotcig'i oma.


 Sees standard kuumaliimimontaaž, kuid mitte otseselt uputus. Esimene tõmme andis "Too hot" sõnumi, hiljem pole sellist pulli olnud. Iga nupp teeb kergelt erineva heliga klõpsu, fire nupu krae takerdub suunaga allapoole asendis serva taha ning jääb sisselülitud asendisse  (facep) Kerge korrektsioon näpuga vabastab suht hõlbsalt "püsikast". Oome näitab 0.01 rohkem. "Tuttu" läheb ruttu.


Funktsioonid  ja usb pesa töötavad. Käpas istub hästi, viimistlus on hea ja pauk on kõva. Kayfunid ja Magma istuvad ilusti tasa. 510 reguleeritav, mitte vedruga. Võrreldes Vamoga ikka sigaväike :D

Soovitan kui riskid mängida "kollast" lotot. Kui mingi komponent Toonela teele läheb (loe: kiip) siis saab ju autense sisse rammida.

Edit: Jutt käib 30 w kastist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...