Jump to content
E-sigareti foorum
Maku

eXpromizer

Recommended Posts

Mis saab siis, kui Kayfun ja Taifun GT ning Dream saavad lapse?

Sünnib eXpromizer (Y)

Posted Image

http://exvape.de/eXpromizer/eXpromizer-v-1-1::1.html

eXpromizer eest 50€ ei olegi tegelikult suur summa, kui Kayfun maksab ise 70€ ringis ja Taifun GT 120€ ringis

 

Paar ülevaate videot ka tuntud tegelastelt:

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=3YFtV52ONGE

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=u_v-ZCG3IMA

 

Googeldasin ja lugesin foorumitest arvamusi veel selle kohta. Esimene versioon mis tuli välja sellel olevat olnud DripTipi probleem, et liiga lodevalt istub otsas ja osadel lekke probleeme aga uues müüdaval versioonil 1.1 on need vead parandatud. Osad arvasid sammuti, et Kayfun on jama selle eXpromizer kõrval. Kas kellegil on juba kokkupuuteid selle ättiga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

see ekstra-pikk versioon on päris huvitav (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suht pointless airflow control. Kayfari kruvi oma töötab sama hästi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub huvitav, kuid 23mm :?

On keegi tellimise peale ka mõelnud?

Mina olen mõtelnud selle peale aga no ma ei tea. Huvitav tundub ta küll ja noh kaifariga võrreldes on see et saab coili/vatti vahetada ilma et peab mahla välja laskma (psühho)

Samas oma KFL+ siga rahul hetkel ja poleks pointi tellida aga mine sa tea

Originaal toote eest pole palju küsitud ka. Usun et Maku tellib omale ära ja jagab kogemusi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfaris tõmbad kah mahla välja ja vahetad vati. Samas mina vahetan vatti iga 2 paagi tagant seega pole vajadust ju vahepeal näppida!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfaris tõmbad kah mahla välja ja vahetad vati. Samas mina vahetan vatti iga 2 paagi tagant seega pole vajadust ju vahepeal näppida!

Pidasin silmas pigem seda et ei pea vedeliku välja võtma et coili/vatti vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja paned selle tagurpidi toru kuhugi kõikuma?

See optsioon ei tohiks küll määrav olla. Pealegi näeb see expro suht kole välja. Kayfaril palju viise isikupärastamiseks, alustades nano kitist, kuni värvliste täiskestadeni välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemais videos väidetakse, et ka maitse on tugevam. Täitmine on mugavam, mis on minu jaoks pealmine argument. Küll väikene asi aga siiski ma ei peaks kandma kruvikat kaasas ja kaifaril väsib mingiaeg see ristepea ära ja siis vääna ja suru, et saaks ta lahti ja jälle telli/oota, et saaks uue asendus kruvi. Sammuti on see 510 keerme + pin positiivne asi. Näiteks oli kunagi mu evicu 510 pesa ma ei tea ehk väsinud ja kõikide attyde 510 ühendus ei toiminud, pidi ekstra seda + pinni kuidagi veidi rohkem välja saama ei toimiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta subjektiivne ole. Õigel mehel on multitool ka peldikus kaasas (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta subjektiivne ole. Õigel mehel on multitool ka peldikus kaasas (psühho)

(Y)(Y)(Y)

Önneks saan peldikus ilma multitoolita oma asjadega hakkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahtlane. Kayfari saab kurguni täis lükata aga seal jääb mingi osa ikka tühjaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma täpselt ei tea mis te kruvikaga potil teete aga see selleks. Pildil tundub, et see expromizer on suurem.

 

-- 07 Mai 2014 19:59 --

 

Mõned pildid ka.

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul endal ei ole seda veel, seega ei oska öelda....plaanis reedel ehk osta ja video hinnangul on super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama suur ju. Expol põhi paksem!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõks jämedam on ka. Kui mõne sobiva modi sinna alla leiaks, peaks täitsa hea olema. Keegi vähemalt arendab Kayfuni tehnoloogiat edasi. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selljuhul, meeldib mulle ema! Tütar liiga noor ja väheste kogemusteta (psühho) Ootaks parandatud versioonid ära.

Multitool peldikus.... eeee.... püksteküljes näiteks. Samas kui ilma püksteta, siis jah. ilma.

edit: uurisin ja puurisin, täitmine siiski pullikaka, sest ei saa ääreni täis panna nagu kayfar.

Posted Image

Iseasi extensioniga, kuid siiski jääb mõtetult tühja ruumi üle*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selljuhul, meeldib mulle ema! Tütar liiga noor ja väheste kogemusteta (psühho) Ootaks parandatud versioonid ära.

Multitool peldikus.... eeee.... püksteküljes näiteks. Samas kui ilma püksteta, siis jah. ilma.

edit: uurisin ja puurisin, täitmine siiski pullikaka, sest ei saa ääreni täis panna nagu kayfar.

Posted Image

Iseasi extensioniga, kuid siiski jääb mõtetult tühja ruumi üle*

Googeldasin ja lugesin foorumitest arvamusi veel selle kohta. Esimene versioon mis tuli välja sellel olevat olnud DripTipi probleem, et liiga lodevalt istub otsas ja osadel lekke probleeme aga uues müüdaval versioonil 1.1 on need vead parandatud. Osad arvasid sammuti, et Kayfun on jama selle eXpromizer kõrval. Kas kellegil on juba kokkupuuteid selle ättiga?

Nagu esimeses postis kirjutasin on versioon 1.1 väljas, kus on vead parandatud ja tehtud täiendused. eXpromizeril on omandanud Taifun GT ja Squape tankide täitmise põhimõte, milles ongi asja võlu ja lihtsus. Jääb mütsi alla ja vähekene tühja aga mis siis? Sammuti jääb enamus RDA-del. Kui vaadata youtube videosi kayfuni kohta siis räägitakse, et peaks jääma väike õhu mull ja tähendab sammuti, et jääb tühjaruumi. Kas nüüd sind ärritab see tühiruum või ei ole piisavalt palju vedeliku ja ei vea päeva välja?

 

Mul küsimus, kas see kaifar on mingi jumal ja maailmas ainu õige tank? Kui teisi ei ole proovinud siis ju ei tea, mis võib olla hea või isegi parem.

Kui uskuda nüüd neid videos olevaid tegeleasi (pole vist antsla ahvid laudast), mille järgi poolmaailma lähtub oma ostudest ja otsustest siis kaifar jääb alla antud expromizerile. ;)

Olen kayfuni kasutanud sellest ajast peale, kui tulid esimesed originaal versioonid välja ja ei olnud koopiaid veel....nii 9 kuud ehk (vist olin esimene siin foorumis kes selle ostis) ja minuarust võiks vahelduseks midagi muud ka proovida. Nagu ostad uusi arvuteid ja telekaid....tulevad uued ja paremad :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...