Jump to content
E-sigareti foorum
Maku

eXpromizer

Recommended Posts

Ja mida krdit te võtate siin koguaeg üksteise kallal?

Arvamuste pluralism rikastab :D

 

Teemast ka. Kripeldab idee, et kas annab otse, ilma põhjaosata, mõne 23mm modi korpuse otsa keerata?

Posted Image

Piltide järgi otsustades ei tohiks pluss-klemmi tekitamine just raketiteadus olla?

Nii saaks lühema, kergema ja tugevama hübriidi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(facep) eiran siis edaspidi seda teemat.... ei midagi isiklikku :lol::lol::lol: arvatavasti on see ka mu viimane postitus. Vabandust, et julgesin siin sõna võtta :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks siis kohe viimane? Mis mõte on möliseda ja solvuda? Suured inimesed.. Kõik oleme siin foorumis et saada infot ja ajagada kogemusi.. Igalühel enda arvamused ju :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole veel oma lubadust täitnud (identsed coilid ja vedelikud), kuid see on mõne tunni küsimus.

Keermete osas mina ütleks, et paagi sektsioonide omad on küll väga kvaliteetsed (butter smooth), ainult aurukambri ja selle mütsi omad tunduvad umbes sama karedad kui FT 26-taalasel venelasel (e. kisuvad pesujärgsel kuivatamisel paberist tükke välja). Samas see näib pigem pisiasjana. Maitse osas ütlesin ma ennist "mahedam" -- tõden, et pean ikka mõlemast täpselt sama vedelikku sama setupiga tõmbama, et julgeda välja öelda oma arvamus selles osas, kas KFL võimendab maitset või eXpro summutab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu senised tähelepanekud:

Häirib, et ei saa kurguni täis panna.

Läbimõõt mu mod'i valiku puhul liiga suur aga 23mm modi otsas on väljanägemine super.

Maitse/aur - minu hinnangul täpselt sama hea kui originaal Kayfun Litel.

Kiitus vaikuse osas - Kayfun Lite on paras vile selle kõrval - eXpromizer on ikka väga vaikse õhu liikumisega (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus, kus te need eXpomizerid endale soetasite? Olen märtsist alates regulaarselt exvape.de lehte külastanud, aga vastuseks - 0 items in stock. Ainuke muutus, et aprilli lõpust vahetati vana mudel uue parandatud variandi vastu, kuid reaalselt seda müügis pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus, kus te need eXpomizerid endale soetasite? Olen märtsist alates regulaarselt exvape.de lehte külastanud, aga vastuseks - 0 items in stock. Ainuke muutus, et aprilli lõpust vahetati vana mudel uue parandatud variandi vastu, kuid reaalselt seda müügis pole.

Siit: http://www.ifancyone.com/pro-vaping-mod ... xvape.html

8. Mail olid mõned laos olemas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna paar matsu Maku käest proovida. Uskumatult vaikne on küll jah. Midagi öelda pole. Kayfariga võrreldes oli maitse märgatavalt mahedam. Olid kõrvuti siis kayfun ja expo. Samad mahlad/ohmid. Aur oli ka expol mingil määral selline millega pole harjunud. Ehk jahedam tundus. Igaljuhul need 10+ matsu mis proovida sain meeldis väga. Just oma lihtsuselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KFL ja Exprosse tulid coilid vastavalt 1 ja 1.1 oomi. Vast piisavalt lähestikku. Sama vedelik sees. KFL on nagu ikka, aga Expro osas on hetkel segadus. Auru palju, tõmbasin isegi nats üle märkamatult. Maitset aga pole eriti üldse -- mis mõttes nagu? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vb wickisid teistmoodi? See kõik on küll personaalne aga mulle tõesti tundus et maitse oli pehmem. Ei olnud seda teravust nagu kayfaril on/oli. Eks see pigem nii on et iga inimene otsustab, kas on hea või ei siis kui ise ära ostab selle atty. Minuarvates hinna ja kvaliteedi suhe on paigas selle expo puhul.

Isekavatsen kindlasti tellida selle mingi aeg. Pigem naisele, kuna ta alles uus wickimises ja peab alati 2-3x vatti välja vahetama enne kui tööle saab korralikult ja oma maitsele. Expol siis lihtsam harjutada kui Kayfaris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik oli sama v.a. mõõtkava -- kuna eXpr. deck veidi suurem, siis sellest tsipa pikem wick. Hetkel on ses suhtes endiselt segadus, et kas on Kayfun mingi oma kavala erifunktsiooni läbi mu maitseootused lootusetult ära rikkunud või siis töötab eXpromizeris senituvastatama detaili sees aktiivselt uusim maitsesummutamise seadeldis (ega ometi see lollakas vedru "GRU kamorkas"?) (psühho)

 

Muuhulgas avastasin täna, et eXpr. põhjakate on mehise kinnikeeramise korral võimeline Nemesise mütsi külge niimoodi kinni jääma, et tavakujul ei päästa Spezzi külma vee trikk ega xiiose kaablitega keeramise nõks. Viimaks nende kahe kombinatsioon -- jahutamine + eriti kummised/nakkuvad kaablid -- aitas hädast välja. See oli ikka kategooria jagu hullem keiss kui Russiani klooni lahti keeramine (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära rutta järeldustega :) Selle nädalavahetuse jooksul otsustan, kas jään kaifunni juurde või arvan ka selle müraka püsivalt oma relvastusse. <-- Mis võiks olla vihjeks, et teoreetiliselt võib juhtuda, et müün.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...