Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Alamfoorum algajatele

Recommended Posts

Tere

 

Siin on siis oma väike nurgake täiesti algajatele ning kellel on löönud silmade eest mustaks teised pikad ja keerulised teemad või kardavad lihtsalt küsida.

Tulge küsige julgelt mis tahes küsimus e-sigarettide maailmast. Foorum on piiritletud vaid siiski e-sigarettidega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siis MT3 Evod twist starter kit rabatud aliexpressist, skysmokest 16mg cherry vedelik .. kuna selle värgendusega kogemused puuduvad (skysmoke business-c sai kunagi ostetud, puhta pa*k oli), siis minu arvamus asjast on: asi esimest korda tööle pannes oli selgelt tunda kirsi maitset, mòne hetkega kadus kusagile ära, veider .. ja kurja, keegi on kruvidega mu kurgu kallal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siis MT3 Evod twist starter kit rabatud aliexpressist, skysmokest 16mg cherry vedelik .. kuna selle värgendusega kogemused puuduvad (skysmoke business-c sai kunagi ostetud, puhta pa*k oli), siis minu arvamus asjast on: asi esimest korda tööle pannes oli selgelt tunda kirsi maitset, mòne hetkega kadus kusagile ära, veider .. ja kurja, keegi on kruvidega mu kurgu kallal :D

Soovitus mine kuhugi B&M poodi kohale ja proovi seadmeid.... maitse meeled ja ootused on väga erinevad... algaja peaks kindlasti proovima mis talle on sobiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need ajad on juba möödas .. evod twist vaja uuesti kokku joota, jätsin sinnapaika ja ostsin Royal Vape'lt (Suured tänud !)Joyetech eVic Supreme + iClear 30s clearo. Imo väga hea kooslus, pani mingisugused mahlad ka kaasa, no vot ei suuda aru saada mis maitsega on :D täna õhtul saan lõpuks skysmoke 16mg mentooliga vedela sisse panna, loodetavasti mekib hää (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui rahast kahju pole, siis võid seda skysmoke vedelikku ju tõmmata. Aga mujalt saad kvaliteetseid vedelikke palju odavamalt ja kui ise segada viitsid, saad veel odavamalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rahast hakkas kahju küll aga kiirelt oli vaja miskit evod twisti sisse valada, nüüd lugesin mentooliga vedelike teemat ja ega sealt häid soovitusi ei saanud .. põhiliselt OT käis seal teemas (puhastamises jms)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mentool on selline, mis tapab teised maitsed ja peale kange mentooli tõmbamist mõnda aega muud maitset väga ei tunne. Aga eks ta ole maitse asi, mina ka vahel mentooli tõmban kuigi igapäevaselt seda ei tahaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsev aur, kindlasti soetan ühe prooviks millalgi (Y)

napoleon, mentool on imo parim asi .. pole peale selle miskit erilist sobivat leidnud .. spezzil oli miskit valikut mis isegi huvi pakkus aga kõige krõbedama hinnaga tema valikust :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsev aur, kindlasti soetan ühe prooviks millalgi (Y)

napoleon, mentool on imo parim asi .. pole peale selle miskit erilist sobivat leidnud .. spezzil oli miskit valikut mis isegi huvi pakkus aga kõige krõbedama hinnaga tema valikust :D

Ei ole paraku ruumi isegi odavamalt pakkuda, transport USA'st on kohutavalt kirves...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...