Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Olgu see siis feiliteema vastand. Loodan siin teemas saada ahhetada situatsioonide üle, kus oleksid suure tõenäosusega pidanud haledalt feilima, aga üllatuslikult tabas Sind suur edu, jackpot, GREAT SUCCESS. Või siis selliste positiivsete tulemuste üle, mis ei olnud just tingimata üllatuslikud, ent Sa ise kahtlustad (ja loodetavasti teisedki), et nende saavutamise teel ilmutasid ÜLIosavust/-kavalust/-tublidust/-töökust/-andekust/-leidlikkust/-tarkust/-inimlikkust või mõnd muud ÜLIomadust.

 

Eile kukkus mul koridoris paela kinni sidumiseks kummardudes põuetaskust Nemesis+eXpromizer ja oleks kõikide eelduste kohaselt pidanud peatuma kiviplaatidel... ent peatus hoopis mu vasakus käes, küll väga põranda lähedal.

 

Ülikiire, ma mõtlen.

Ja ka üliharv, sest enamasti taolises olukorras ei jõua ma sõrmegi liigutada. Ju siis on ülioluline aksessuaar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üleeile käisin poti peal ja hakkasin pühkima ja tuli välja, et polegi vaja! Päev tehtud kohe :D

irw :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tulin töölt kella 9´ks koju. Lapsed tuttu .... Nüüd jõudsin foorumi lahti teha alles.

 

Lapsed enne 10´t magasid juba ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleksin peaaegu Origin'i maha müünud, aga viitsisin viimaks natuke ajurakke liigahtada. Selle minutilise pingutuse tulemusena lisasin nupusektsiooni sisse driptipi tihendi ning Aqua hübriidrežiimi plusskontakti alla Evod'i coilist üle jäänud paagi ja coili vahelise tihendi -- komplekt läks oluliselt töökindlamaks, turvalisemaks. Nüüd on lühikese ja tugeva käiguga nupuvajutus (ei pea kappi panemisel lukustama), mod seisab täiesti sirgelt ning ei nupu detailid ei kipu paigast ära keerlema. Evod-i tihend aitab selles suunas, et akuvahetusel Aqua plussklemm ei sõidaks (Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pics or gtfo! :D

 

 

post-524-0-62492400-1401699279_thumb.jpg

(driptipi tihend vasakult neljas)

 

post-524-0-74250200-1401699284_thumb.jpg

(driptipi tihend paigas)

 

post-524-0-42598500-1401699290_thumb.jpg

(lüliti kokku panduna)

 

post-524-0-63127000-1401699296_thumb.jpg

(keskel evod tihend aqua hübriidrežiimile)

 

post-524-0-64783800-1401699302_thumb.jpg

(tihend paigaldatuna)

 

post-524-0-32901100-1401699310_thumb.jpg

(seisab nagu tala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...