Jump to content
E-sigareti foorum
EMTA

Inawerashop.com tubakamaitselised mahlad

Recommended Posts

Mõtlesin, et prooviks sealt enamusi suitsumekki mahlasid. Tellisin siis oma 20 erinevat. Edaspidi panen siia oma muljed kirja. Vastavalt proovitud mahlale annan punktid 0-10 ja kirjeldan maitset natukene. Nulli ja kümmet väga kergelt välja ei käi. Samas nagu maitsetega ikka, ühele punane, teisele roheline. Aga noh, ehk on kellelegi abiks kunagi :)

 

 

Duet's- Cherry Brandy

Saast. Täielik keemia, milles pole ühtegi ehedat maitset. Brandy on keemiliselt töödeldud puskari lõhnaline, kirsi tunneks mahlas ära ainult peksmise peale. 3p.

 

 

 

 

Inawera- Burley

On olemas üks maitseaine, mille nimi on suitsusool. Edaspidi ma jõuan korduvalt selle juurde veel. Seda suitsumaitset kasutatakse hästi laialdaselt mahlades. Kui üle doseerida, hakkab ta vastu ja mahl muutub rõvedalt tehislikuks. Kui aga seda näpuotsaga puistata mekiks, on teine kord päris ok. Selle mahla juures suitsusool kõnnib suhteliselt piiri peal. Tõmmata annab ja mingi hetk isegi meeldis natukene. 5p.

 

 

 

Tino D'Milano- Cherry Tabac

Siiani vaieldamatu lemmik sealt poolt. Huvitaval kombel ei tüüta ära, ning ei hakka vastu. Maitse muidugi kaob, kui pidevalt tõmmata, kuid see ei ole ju probleem kui tahta midagi tavalist :). Ma olen seda sealt mõned korrad ostnud nüüdseks. Maitsete intensiivsus varieerub kahjuks. Viimane kord oli kirssi ikka väga vähe tunda, samas esimene kord olid maitsed palju tugevamad. Enivei, soovitan täitsa igapäevaseks kasutamiseks nende tootevalikust. 8p.

 

 

 

Tino D'Milano- Little Space Drop

 

APPI!!! No see on julm. Peale esimest mahvi oli suus maitse nagu oleks 80'ne aastast kopitama läinud vanamutti lakkunud. Peale proovimist pidin ära pesema venelase, aku, ennast, koerad ja vaibad. Toalilled viskasin aknast välja ning korteris tegin remondi. Seda mahla ei soovita vaenlasele ka mitte. 0p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera- 3 Five

 

Imelik, keemilise alatooniga. Mina ei suuda lõhna päritolu selgeks teha. Kergelt kibeda ja magusa mekiga korraga, kusjuures, magus mekk on toodetud vist tuumaelektrijaama jääkidest. Ootan, millal mu silmad roheliselt särama löövad.  Ei ole hea, kuid häda pärast, kui midagi muud pole parasjagu, annab kimuda küll. Suitsumaitsest ei ole seal haisugi. Vabatahtlikult enam ei ostaks. 4p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera- Camtast

 

 

Meeldiv üllatus. Selline neutraalne, kerge tuha mekiga. Midagi ei häiri, midagi ei ole üle doseeritud. Täitsa vabalt võib kasutada ka segamiseks. Näiteks kirsiga koos võiks saada päris ok tulemuse. Vabalt saab kasutada igapäevaselt. Ei viska üle. Päris mõnus tubakas. Paljud paneksid ehk 8 punkti, kuid ma jätan igaks juhuks ruumi. 7p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, proovitud. Kindlasti proovin tulevikus seda segada Camtast'iga. Mul jäi seekord vatt vahetamata, ning pool päeva oli üks maitse, hiljem alles sain orig. maitse kätte. Kui vatt Camtast'iga koos veel oli, mõtlesin anda mahlale 8 punkti, kuid hiljem lõi karamell liiga välja minu jaoks.

 

Inawera- Gold Dukat

 

Puhta maitsega, kerge karamelli alatooniga. Kurgust läheb alla kenasti, mööda minnes annab kerge tonksu mandlite pihta. Küüntega kriipima ei hakka, igati meeldiv. Kellele selline kooslus meeldib, see saab siit hea vedeliku. Mina isiklikult karamelli fänn ei ole, jääb natuke magusaks, kuigi karamell on seal ainult kergelt hoomatav.Peale korralikku mahvi, ei teki tunnet, et oleks pool kilo karamelli jäätist alla neelanud. Ei, tegemist oleks rohkem nagu mööda sõitva jäätise autoga, mis veab karamelli jäätist, ning mille ukse vahelt tuul sulle õrna, tuttava ja kaugeneva lõhna ninna toob. Maitsete puhtuse eest saab ausad 7p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt ääremärkusena lisan, et põhjus miks mõne maitsega on nii, et mõni kiidab ja mõni teine kirub maapõhja on lisaks subjektiivsele maitse-eelistusele ka see, et mulle arusaamatul põhjusel võib sama mahl erinevate clerodega väga erinevalt maitseda ja seda ka siis, kui nii coili takistus kui volt/watt samad või väga sarnased on. Seega kui väga jube tundub, tasub enne aknast allaviskamist ka mõne teise cleroga proovida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera- Don Hill

 

Ja ood ülisusele jätkub.

 

Me teame kõik, et suitsumaitse ja suitsu maitse on kaks eri asja. Kui oled piisavalt udu kopsudesse tirinud, siis tahaksid suitsulist mekki vähe teisiti tunda, kui tavalise põlenud tubaka oma. 

Minu jaoks peab see maitse olema mõnes mõttes maitsetult neutraalne, kuid samas midagi tossulist ja mõrkjat. Mekk ei tohi olla liiga magus ega ka vastikult suitsusoolane ega kriipivalt kibe. Ta peab olema tagasihoidlik, samas peab teda tunda olema. Ta peab olema meeldiv alternatiiv analoogile nii, et sa iial ei tahaks esimest enam. 

 

Ja vot Don Hill seda on.See on midagi kuratlikult head. Kui ma 6 aastat tagasi E'ga tegelema hakkasin, sai minu esimeseks vedeliku firmaks Hangsen. See oli siis alles lapse kingades tegutsev Hiina ettevõte, kellega ma suhtlesin otse, ning kust ma esimesed mahlad maale tõin. Neid sai kõvasti kimutud, ning ka müüdud. Esimesed kastitäied tavaari, esimesed sõbrad pulgad näos, esimesed vitsad tollist jne. Huvitav aeg oli. Keegi ei teadnud Ee'st mitte essugi :D, Isegi maksuamet mitte eriti. Esimesed suitsud lagunesid kui kurat. Katsu neid siis müüa. Pulga välja võtsid, muutus seltskond surmvaikseks (aga see juba teine teema, teine kord) Tol ajal oli Hangsen'i valikus Usa Mix (eelnevalt Marlboro) Mis meenutas tänast DonHilli. Tänane Hangsen'i Usa Mix On pask, või pole see enam tema toodang. Tegelikult kaotasin ma mõned aastad tagasi juba järje, mis on kellegi toodang. 

 

Enivei, se DonHill meenutab algset Hangsen'i oma ja on tõsiselt hea. Ma soovitan proovida kõigile, kellele meeldib selline mitte ninna kargav mekk, ning kellele pakub mõnu kimuda tasakaalustatud, hõljuvaid, ilma eriliste maitseteta, samas tuntavaid tossulisi aroome. Soovitan soojalt :)10p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...