Jump to content
E-sigareti foorum
triplekix

E-sigarettide ja nikotiiniga vedelike saatmine Eestist Hiinasse

Recommended Posts

Hei
Hästi palju on lahatud teemat, et kuidas on reguleeritud kauba saatmine Hiinast Eestisse, kuid mul mure vastupidine.

Oleks vaja saata paar komplekti e-sigarette ning mõned vedelikud Hiinasse kingituseks:)

Usun, et rauaga väga probleeme pole, kuid kuidas on nikotiiniga vedelikega?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pane aga tähituna posti. kui naad seal ise seda valmis teevad siis vast pole probleemi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vaja ettevõtte nimele osta, seega ostan karbitooted Skysmokest või Nicorexist ning lisan juurde mini protank 2 clearod koos paari 1,5 ohmise coiliga.

See komplekt igati hea siis.

Lisaks ostan Eestist vedelikud.

Saadan ka ettevõtte nimel oma koostööpartnerile.

Mul vaja kahele inimesele saata ja ilus kinkepakk teha.

 

Sai paar nädalat nüüd Hiinas oldud ja seal polnud keegi sellisest imevigurist nagu e-sigarett kuulnud.

Kõik vaatasid mind ja töökaaslast nagu ilmaimesid, kui me oma e-plärusid sikutasime.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sai paar nädalat nüüd Hiinas oldud ja seal polnud keegi sellisest imevigurist nagu e-sigarett kuulnud.

 

Mis moodi see võimalik saab olla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olnud kursis ei sisemaal asuvate tehaste omanikud, ega ka Shanghais elavad suurlinnainimesed, kes endale üldjuhul kõike seal lubada saavad.

Polnud kuuldud isegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järelikult on see tööstusharu puhtalt ekspordile suunatud ja riiklikul(partei) tasemel otsus vastu võetud, et koduturg ei peagi e-sigarettidest midagi teadma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiinas polevat e-sigaretid üldse populaarsed.

Aprillist keelati Hiinas parteilastel ja riigiametnikel avalikes kohtades suitsetamine ja nüüd loodetakse, et need hakkavad lõpuks e-sigarette tarbima ja saavad teistele eeskujuks.

Kui ainult 1% Hiina suitsetajatest läheks üle e-sigarettidele, siis tähendaks see 3,5 miljoni popsari lisandumist... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mul vaja ettevõtte nimele osta, seega ostan karbitooted Skysmokest või Nicorexist ning lisan juurde mini protank 2 clearod koos paari 1,5 ohmise coiliga.

See komplekt igati hea siis.

miks just nendest poodidest?

Sama raha eest saaks midagi paremat või samad asjad poole odavamalt.

Isegi siin foorumis on firmasid kes müüvad.

jookidega probleemi kyll ei tohiks tekkida (ma kyll hiina seadusi ei tea, aga arvan, neil poogen)

 

coile viska kyll juurde või las tellivad ise fasttechist, jooki samuti   (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tee ise fasttechist tellimus - tarneaadressina pane oma hiina kontakt.....ja ei mingit tolli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ravimite (vedelike siis) saatmine Eestist välja on nagu sissegi - eraisikult eraisikule aint :razz:

 

...

Saadan ka ettevõtte nimel oma koostööpartnerile.

...

 

Hiina poolset tolli värki ei tea, Hiina saatkond võibolla on abiks http://www.chinaembassy.ee/eng/

...ja võibolla meie enda toll oskab vastata...

(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades seda, et eesti toll massiliselt pakke tagasi saadab, kus nikotiin sees ja need hiinas müüjani ka jõuavad siis ma probleemi ei näe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edasi-tagasi pilet Soome ja saada sealt pakke palju tahad. Vast kõige kiirem ja soodsam ja turvalisem versioon, et oma koostööpartnereid tänada. Vähemalt ma teeks nii ilmselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pigem pidasin seda silmas, et Hiina pool sellega probleemi ei teki ja Eestist väljuvaid pakke toll nagunii ei kontrolli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema lõpetuseks, et nädalaga olid pakid ilusasti Hiinas kohal.
Saatsin Eesti Postiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...