Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

ETTEVAATUST! Kayfun klooni probleem!

Recommended Posts

Minul siis selline probleem, et fasttechist tellitud kayfun klooni/või russian ma ei teagi täpselt , isolatsioon sulab. Lisan pildid ka. Üritan kiiresti lahendust leida, kuna ei tea mis mõju see võib avaldada.

post-573-0-76571900-1402176434_thumb.jpg

post-573-0-13140000-1402176461_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul siis selline probleem, et fasttechist tellitud kayfun klooni/või russian ma ei teagi täpselt , isolatsioon sulab. Lisan pildid ka. Üritan kiiresti lahendust leida, kuna ei tea mis mõju see võib avaldada.

attachicon.gifIMG_20140608_001551.jpg

attachicon.gifIMG_20140608_001556.jpg

 

Sul madalal dualcoil. Sõltub pikad mahvid on?

Teadupärast suudab ajateenija ka suletud ruumis titaanist kuuli ära kaotada ja teise ära lõhkuda.

Võta asja mõistusega, igal asjal on oma taluvuse piir. Hiinast asjadelel vahetevahel on see piir madalam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.8 oomine, vahet ei ole kas ma siis ehitan 1.5 või .7 või .8 oomise, ikka teeb sama jama, vahet ei ole mis takistus. Sulama hakkab igastahes. mahvid pole ka väga pikad. Vaatan mida fasttech mulle vastab. Kõrgusest ka ei olene, kuna mul single coil oli kõrgemal ja sulab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osta siis originaal isolaator. Kui on osavad näpud, saad ka ise sinna vastava talla viilida.

Edit: Kirjavigad (facep)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildilt pole näha, kuid coil on juba piisavalt kõrgel

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Palun tee korralikumad pildid igast küljest ja ka pealvaatest. Ma eeldan, et Sa ei kasuta seda plastiku sulatamise masinat hetkel? Nii et piltide tegemise eel viska need vanad vatid välja, loputa ja kuivata deck.

 

Praegu on tõesti selline tunne, nagu puutuks coilid vastu decki. Või vastu kruvisid.

Ega decki pooled kokku ei puutu? See osa deckist, mis on isolaatori peal, võib ju väände korral vastu teist poolust puutuda mõnel kloonil.

Kui kõrge on aurukambri sein? Kas korsten läheb sellele ilma kriginata täiesti lõpuni otsa ning kindlasti vastu kruvisid/coile ei puutu?

Traadiotsad ka ei puuduta aurukambri seina?

 

 

Kas tester (nt. http://spezz.ee/et/iseehitajale/132-kombo-tester.html) olemas lõpuks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt selline asi ei tohiks rolli mängida tegelikkuses. Sessuhtes, et vidina eesmärk on ju kuumutamine ja kuum keskkond. Mina jään siiski seisukohale, et on tehtud eriti odav haltuura, mis tuleb võtta sihikule. Mis järgmiseks? Super atakist tihend? Ei saa lasta nii naglalt neil sitta toota.

 

NB! Minu nano-dual coil oli väga augu lähedale ja sellist sulamist ei ole olnud ei venelasel ega kaifaril.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on üks kaifari kloon, millel on nii madal aurukamber, et korsten puutub kinni keeramisel vastu miinuskruvi. Ka testri otsas on näha, et takistus alaneb pisut. Ei ole raske ette kujutada, et kui ma ükspäev juhuslikult keeran miinuskruvi alla pool keerdu traati ja plusskruvi alla poolteist, siis võib kõrgemaks osutuda just plusskruvi. Ja kui ma siis veel jätta testriga kontrollimata...

 

Tänu sellele kloonile kontrollin ma kaks korda: 1) ainult alust koos uue coiliga; 2) kokku keeratuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju jõuan teen uued pildid, ei ole kuskil midagi vastus nagu sa arvad, oleks siis asi duubel coilis, aga isegi tavalise coiliga jama ja kõik näib olevat OK olevat, nii palju kuima uurinud olen ja olen uurinud palju

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoiatamisest üksi jääb väheks kui konkreetset mudelit ei tea, sest FT-s neid kümneid. Valge korpusetihend viitab vist odavamat sorti isendile?

 

Isolaatorite komplekt koos postikuluga läheks aga sama palju maksma kui FT-st uus kloon tellida, võta või jäta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et puhastamise käigus, keerasid pluss toru loomajõuga kinni, sinna lisaks madalad dual coilid ja sulamine võib alata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täpselt seesama toode kuigi musta tihendiga ja senini teenib hästi.

 

Õnnestus sellega isegi üks paagitäis ilma täitmiskruvita ära tossata, selle puudumise avastasin alles siis kui uuesti täitma hakkasin (psühho) Kruvi oli kenasti kruvikeeraja magnetotsiku küljes... Ei lekkinud ega midagi. Seda vist tänu, et kasutan eVicu kraena sellesama klooni korpuse metallosa, millega annab ta tihedalt otsa keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on see sama kloon olemas. Paar korda olen kasutanud aga see tükk kenasti sulamata. Tehtud valgest ja üsna kõvast materjalist. Subohminud ei ole kayfunilaadsega kunagi. Selleks ikka dripperid. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla ka eri partiid on eri sulamiga tehtud. Täna vanaema sokkidest, homme külakarla vuntsidest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla ka eri partiid on eri sulamiga tehtud. Täna vanaema sokkidest, homme külakarla vuntsidest.

See suht kindel jah.

 

 

Saan aru, et selline jama teeb viha aga suvalist klooni soetades ei tohiks ootused väga kõrged olla. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma julgeks ka soovitada, et võta parem EU riigist tooteid, mis on seotud sinu tervisega. Vähemalt on mingi enam-vähem kontroll neil peal. Kunagi muidugi ei saa 110% kindel olla.

Kopsude lappimine aasta või kahe pärast või tiba kallimaks minna, kui säästetud 5 või 10 eurot.

 

Hiinast telliks ma ainult puhast rauda ja clearosid, mis ei sisalda plastikut või kummi. Rauaga väga retsilt mööda ei saa panna, õnneks.

 

Ma siin aeg-ajalt olen ka nuputanud, et kui ohutud on CE seeria clearod. Ilmselt ego pulkadel on nad ohutud kui beebi pepu, aga mis toimub suuremate wattide juures....khhm. Ilmselt see pseudoprobleem veel hetkel, sest egopulkadelt väga watte välja ei pigistata. Ise aga 1-1,5ohmust traati 30W juures kuumutades väga seda silmaga ei jälgi. Pärast on pool päeva täpp hõljumas nägemisraadiuses. Vanakooli Evicu otsas saab Vision VT kuumaks juba 10W juures. Kui ta oleks mõni noname brandi remake, siis võib sealt igast põnevaid keemilisi elemente ilmselt leida.

 

Peaks tegema konkursi - Mis põnevaid keemilisi elemente sinu organismist tuvastati 2014. Rändkarika võiks ka välja panna :) Auhinda postuumselt edasi ei anna, selle saab teine või kolmas - ühesõnaga esimene elus inimene, kellele max erinevaid põnevaid leide tuleb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Lihtsalt teadmiseks.

Sama probleem ka mul, isolatsioon sulas ära russiani kloonil. 

Kloonil ja kloonil on ka vahe, see on fakt. Peab teadma, et kelle käest sa klooni soetad. Kõik üritavad kloonida, vähesed pingutavad materjali kvaliteedi osas ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline : https://www.fasttech.com/p/1552300

 

Aga väga ei põe  ka , pool aastat pidas vastu  igapäevast kasutamist. Seega selle raha eest oli asja küll.

 

kusjuures mul see https://www.fasttech.com/p/1567302 kayfu, see plast julla on nati lössis küll aga probleeme see ei tekita (ei ole tekitanud)

 

kasutuses alates selle aasta veebruarist, tihendid algsed, läbipaistev keskosa purunes happelise vedeliku kaasabil :D

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...