Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

SQuape

Recommended Posts

Võtsin Spezzilt siis täna Squape. Käisin Trippi juures siis ja ehitasime coili sisse. Krt hakkas lekkima õhuaugust. Läksin koju ja ehitasin uue coili, coil käib teistpidi sisse, kui kayfunil, ehk siis tagurpidi. 

 

Leian, et see on võrdeline, kui kayfuniga, kuid eks ole maitse asi. Lihtsam on igastahes täita, ei ole vaja kruvist või kuidagi imelikult täita. Keerad põhja osa ära ja saad täita paagi ära. Hea on ka mahutuvus, 5.2ml. Hetkel tõmban 15W 1.0 oomist micro coili ja kurgu laks on ulmeliselt hullem, kui kayfunil või russianil. Eks sellega harjub, võibolla tuleb vedeliku veel lahjemaks lasta. Miinuseks leian, et ei saa paagi osa lahti võtta, ehk vahelülisid. Ära saab võtta põhja, drip-tipi, klaasi, korstna(korstent saab reguleerida). Samuti ka suurus, suurem kui kayfun. 

 

Hetkel jätan review pooleli ja nädala pärast postitan uue postituse, kuidas ja kui palju see mulle muljet on avaldanud.

 

post-573-0-52275300-1402244738_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kirjutaks ka oma kommentaari.
Kui võrrelda Squape vs Russian, siis ma olen 2 käega squape poolt. Töökindlus kordades parem, platvorm samuti.

Toon välja plussid ja miinused.

Lihtne täita , maitse ja kurgulaks väga head.
Välimus

Miinused
Õhku võtab 510 avast
Õhuaugud väiksed.
Ise puurisin 2mm puuriga mõlemad augud suuremaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas toimib see air flow siiani kõikide seadmetega mida oman nagu hana, nemesis jne. Õhuaugud ülepuurides toimib squape kenasti. Mul kipub ainult õhuaugust vahest immitsema, kui jääb pikemaks ajaks seisma koos vedelikuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain enda lekke põhjuse teada ja see oli see, et krdi coil oli valet pidi ja võibolla ka vatt, ei ole kindel kuid üks kahest. Kuidas neid auke puurida oli? lihtne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lasin puurpingis. Alul lasin 1.5mm puuriga ,seda oli nagu vähe ja lasin 2mm üle.
Minu oma pole iseenesest kuskilt immitsenud aga tõsi ta on et coili tuleb panna nö teistpidi võrreldes russianite ja geyfunnidega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle SQuape meeldib! Meeldib just tema lihtsus, keera tank-i osa maha ja... kui vaja siis täida, kui vaja tee dryburn, kui vaja vaheta coil jne. Ka ei häiri mind eriti, et õhuvõtt toimub 510 keerme juurest, õhuaugud mulle sobivad, pole tundnud vajadust nende tuunimiseks. Võrreldes kayfariga on ka minu meelest kurgulaks pisut tugevam, maitse see-eest pisut, pisut nõrgem.

 

Nüüd siis ka uudiseid! Suve teises pooles peaks müügile jõudma SQuape uus versioon - SQuape R (eloaded)!

https://www.youtube.com/watch?v=VCOL_k3ajS0

 

Küllap see uus versioon millalgi sügisel-talvel ka Hiina kloonivabrikutesse ja poodidesse jõuab.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle SQuape meeldib! Meeldib just tema lihtsus, keera tank-i osa maha ja... kui vaja siis täida, kui vaja tee dryburn, kui vaja vaheta coil jne. Ka ei häiri mind eriti, et õhuvõtt toimub 510 keerme juurest, õhuaugud mulle sobivad, pole tundnud vajadust nende tuunimiseks. Võrreldes kayfariga on ka minu meelest kurgulaks pisut tugevam, maitse see-eest pisut, pisut nõrgem.

 

Nüüd siis ka uudiseid! Suve teises pooles peaks müügile jõudma SQuape uus versioon - SQuape R (eloaded)!

https://www.youtube.com/watch?v=VCOL_k3ajS0

 

Küllap see uus versioon millalgi sügisel-talvel ka Hiina kloonivabrikutesse ja poodidesse jõuab.

 

 

Uus ja parem versioon lubati kõvasti suuremate õhuavadega. Päris palju oli kohe negatiivset tagasisidet läbilaskvuse ja 510 õhuvõtu kohta. Ilmselt sellepärast toode väga populaarseks ei saanudki. Originaal maksis tulles 159$ (võin ka praegu eksida), uus pidi samasse auku jääma, kuid titevead parandatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma puurisin ka oma Squape algul 1,6mm, aga ikka liiga väike ja nüüd puurisin 2mm üle- tulemus see, et vamo näitab lühist. Eelmine kord oli sama jama, aga siis oli viga vamo pluss klemm oli ära vajunud. Nüüd ei aita selle klemmi tõstmine. Kardan, et rikkusin kuskil isolatsiooni ära. Panen pildid ka, äkki oskab keegi nõu anda. 

 

 

IMG_0410.JPG

 

 

IMG_0411.JPG

 

 

IMG_0412.JPG

 

 

IMG_0414.JPG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tere mul oli sama teema peale puurimist näitas et kontrolli automizerit asja uba on selles kui sa puurid augu läbi siis teravad ääred jäävad  sa pead need ära lihvima see lühist tekitsbki loodan et said aru mida tuleb lihvida kui ei saan eks küsi uuesti eks ma seletan kuidas .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on soolas see juba.
Klaasist ja logodega versioon. StattQualm andis FT'le ja teistele mõista et nii pole ilus ning antud hetkega on selline kombinatsioon eemaldatud. Eeldan et on tulemas tellitud kraam, mitte liimitud PMMAga lekkiv ja lühistuv saast.

Kui Allah annab, teen kätte saades ehk miskit review'i laadset...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane teisipäev sain kätte klaas tangiga versiooni ja logodega. Siiani ei ole lekkinud ega ole lühist (shorted), mis on mõningatel esinenud. Ainuke anomaalia millest aru ei saa, et kord on 1,0Ω ja siis on vahest viskab 1,1Ω. Tõenäoliselt see Ematal deck ei ole vist päris see õige materjal ja võimalik, et sealt see jama tuleneb. Kuskilt jäi kõrva, et selle Ematal decki võib asendada originaal decki vastu?! Muidu väga rahul ja kõik toimib nagu peab. Meeldiv pehme tõmbamine ja õhuava rõngas on super lahendus, mis võiks olla paljudel teistel tankidel. Olen nüüd peaaegu nädala seda sikutanud ja mulle meeldib isegi väga.....hetkel mõtlen, et peaks originaali ka soetama.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane teisipäev sain kätte klaasist versiooni ja logodega. Siiani ei ole lekkinud ega ole lühist (shorted), mis on mõningatel esinenud. Ainuke anomaalia millest aru ei saa, et kord on 1,0Ω ja siis on vahest viskab 1,1Ω. Tõenäoliselt see Ematal deck ei ole vist päris see õige materjal ja võimalik, et sealt see jama tuleneb. Muidu väga rahul ja kõik toimib nagu peab. Meeldiv pehme tõmbamine ja õhuava rõngas on super lahendus, mis võiks olla paljudel teistel tankidel. Olen nüüd peaaegu nädala seda sikutanud ja mulle meeldib isegi väga.....hetkel mõtlen, et peaks originaali ka soetama.

On sinu oma veel Fasttech-i valikus.

Täna nad viskasid sellise klaasist versiooni letti?

https://www.fasttech.com/products/1/10010109/1941301-triangle-windows-rta-rebuildable-tank-atomizer-5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidu sinu link viitab sarnasele Squap-ele nagu mul, vähemalt karp on sama ja nimest loeb ka välja, et on klaas aknad.

Mul selline versioon
9b90aae75088bdd24fb75fe781e55452.jpg

 

Lähemalt uurimisel on see FT Triangle täpselt sama nagu mul, ainult ilma logota. Kaasas üks lisa pikem center pin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Vägev et said selle mis tellisid. Omalgi peatselt saabumas sääne relv, paratsen et tuleb logota lekkiv plastikuga Elekar :D
FT korjas vahepeal kõik Squape nimelised asjad ää, Stattqualm pigistas neid korralikult, seega ongi nüüd nimi säärane, nimetu  :)

Originaali deck pidi istuma, lihtsalt tuleb kaeda et postid põhja küljes kinni oleks korralikult.

Edit: Erinevate tootjate omad ei istu oma vahel kokku, originaalist rääkimata. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain enda omagi kätte. Täpselt kuu läks aega, markeeringutega kloon võeti vahepeal maha. Parakad olid alusetud, tuli mis tellitud- kollane sohilaps, logodega. Samasuguses pakendis nagu ksf Makul.

Dekomplekteerides (enne kohustuslikku vanni) jäi silma see et kollased osavnäpud olid postialuse deck'i alla väikese täiustuse teinud- läbipaistvast kilest (vajalikest kohtadest mulgustatud) seib. Lühiste/kõikuvate oomide vastu arvatavasti. :? Postid kruttisin kõvasti kinni ja drip-tip'iga sai vaeva nähtud-esmapilgul tundus kõik monoliitne. Tip ise istub küljes oma kahe O-rõngaga küljes soliidselt, Spezzi poolt saadud akrüültipuga nagu valatult, Nemesise oma mitte. Sisse läks W mõõdus alus.

Pooli kerisin oomise, 30se traadiga 5 korda ümber 2mm kruvikeeraja. Ehitada lihtne. Vatti panin kesiselt. Tasub mainida et ühe sessiooni lõikes kõikusid oomid korraks 0.9 ning 1.1 vahel. (Liita omakorda Hana 0.1ne mõõteviga otsa :D)

Well, how does it wape then?

Läbi suurima õhuava tundub kõik see udu nii, ee, õhuline... :D Vatte sai tõsta 25ni vabalt.
Udu ja mekki on vähem vist. Samas täit tõde ei oska öelda- palavikus pole just 100% meeled korras.

Kes on piisavalt rebel ja riskib potensiaalse lühise- ning takistuse muutumise võimalusega, siis see kloon on teile. Torupomm ja Allahu akbar...  (facep) 

Pilte hetkel pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi käest soetatud Squape R klooniga võib küll siiani väga rahule jääda, lihtne ehitada ja õhuregull on super, alguses vilistasid kõik augud peale suurima, aga nüüd on vist sisse töödanud ja vaiksemaks jäänud. Kohe alguses kiskusin omast lollusest täiesti juppideks ja ka klaasist paagi osa välja mis tähendas kokkuvõttes ühe tagavara tihendi ohverdamist, et saaks paagi tagasi külge. Minusuguse algaja jaoks on ehitamine superlihtne, tuli kohe esimese korraga 1,3 coil välja c teki peal. Ainuke miinus on, et kergelt lekib korstna ümbrusesse pikapeale, aga see annab ennast vaikse lurinaga märku ja siis korra lihtsalt lahti ja kuivatus ja jälle päev mureta, järgmiseks peaks w dekki proovima, väidetavalt see vatiga sobivam kui s ja c

Ahjaa minujaoks 7w peal iSticki küljes walci katselabori toodangut tõmmates maitse ja toss super, subjektiivselt täiesti võrreldavad igo-l värskelt tilgutatud maitse intensiivsusega selle erinevusega, et intensiivsus säilib kui tripperil hakkab ta kaduma vedeliku vähenedes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul squape 1 seisab, kord kärssab, siis lekib ja jälle kärssab, asi on mu buildis arvan...

Mul ka seisab, peale puurimist lühis kuskil. Lihvisin küll, aga ilmselt valest kohast. Aeg-ajalt võtan ikka kätte lootuse tööle saada, aga ei õnnestu. Minul lekkimise ja kärssamisega probleeme ei olnud. Mulle tundus maitse alguses kohati isegi liiga intensiivne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi käest soetatud Squape R klooniga võib küll siiani väga rahule jääda, lihtne ehitada ja õhuregull on super, alguses vilistasid kõik augud peale suurima, aga nüüd on vist sisse töödanud ja vaiksemaks jäänud. Kohe alguses kiskusin omast lollusest täiesti juppideks ja ka klaasist paagi osa välja mis tähendas kokkuvõttes ühe tagavara tihendi ohverdamist, et saaks paagi tagasi külge. Minusuguse algaja jaoks on ehitamine superlihtne, tuli kohe esimese korraga 1,3 coil välja c teki peal. Ainuke miinus on, et kergelt lekib korstna ümbrusesse pikapeale, aga see annab ennast vaikse lurinaga märku ja siis korra lihtsalt lahti ja kuivatus ja jälle päev mureta, järgmiseks peaks w dekki proovima, väidetavalt see vatiga sobivam kui s ja c

Ahjaa minujaoks 7w peal iSticki küljes walci katselabori toodangut tõmmates maitse ja toss super, subjektiivselt täiesti võrreldavad igo-l värskelt tilgutatud maitse intensiivsusega selle erinevusega, et intensiivsus säilib kui tripperil hakkab ta kaduma vedeliku vähenedes.

Ühesõnaga, pean sinu juurest läbi käima ja ehitad mulle coili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Squape 1 on väga pirtsakas vati kohalt. Natuke vähe paned - lekib. Paned palju - kärsakas. Üldiselt külgmistesse mahlakanalitesse väga ei taha ka vatti saada, paned nii et napilt otsad külgmistesse jõuavad. Pealmistesse kanalitesse ei taha ka väga vati surumist vaid mõistliku asetust. Üldiselt ma ajan vati enne kanalitesse ja seejärel natuke üritan kohevile ajada. Hetkel jookseb 1,5 oomine coil 16w peal. Ei kärsata, ega anna lurinat. Natuke tahab lihtsalt katsetamist ja sättimist esialgu.

Vaikselt jookseb peas ka mõte järgmine nädal proovida vertikaalset coili. Eks näis mis sellest saab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...