Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kaarel

Parim Ego komplekt(aku+aurusti)?

Recommended Posts

Miks ei saa kiiresti käest ära panna? Ma kasutan lukustust ainult siis kui taskusse panen. Muul ajal laua v kapi peal pikali. Nautilus juba niipalju edasi arenenud clearo, et ei pea muretsema, et ta hakkab lekkima külili v tagurpidi olles.

Ja selle rõngaga harjub tglt kiiresti ära.

Lekkimise pärast ei kardagi, just tasku pannes ja autoga sõites. Autos hoian teda topsihoidjas ja kuskile pikali panna teda väga pole.

Kaarel: E-suitsu peaks ikka tõmbama enese pärast, mitte eputamiseks.

Vaata asja sellest küljest, et inimesi peabki siis ju harima, et ega pliiats pole ainus e-sigarett ;)

Seepärast xxx ja yyy hästi elavadki, et tavainimese jaoks on e-sigarett vaid pastaka kujuga. Paraku pole need teab mis asjad, tänu millele ka palju negatiivset tagasisidet e-värgindusele.

Kui kõigil oleks a-seksuaalne naine, siis arvamus kepist olekski ju alla keskmise, sest õiget Xussi pole nad saanud.

Eputamisest asi kaugel ja seepärast ma e-suitsu kindlasti ei tee. Häirib see tähelepanu, et hakatakse vaatama mis kuradi kaigas sul käes on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii?

Seletadki ära, et see ongi e-sigaret, mis on reaalseks alternatiiviks tavasuitsule, mitte xxx ja yyy poolt müüdav ülehinnatud cräp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loomulikult, nii ma olen teinudki, kui keegi küsib. Aga ma ei lähe seda ise võõrale inimesele seletama, kui ta mind eemalt passima jääb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilueedi nüüd küll sinu lausega kokku ei käinud, pigem tagasihoidlik. Loomulikult pole see mingi elu-surma küsimus, lihtsalt proovin endale kõige sobivamat asja leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No offence tegelt. Samas point jääb samaks.

Kas normaalse suurusega jämedam aku+clearo või armatuuri meenutav vits. Me võime siin vaid nõu anda sulle, kuid viimane otsus jääb ikka sinu taha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki selline "ilurõngas" aitaks spinneri ja aerotank mini uuesti töökorda seada? http://spezz.ee/et/tarvikud/122-ego-ilurongas.html

 

Ma ei tea küll, kui ilus see visuaalselt jääks ainult.

See rõngas 22mm läbimõõduga ehk ei sobi väga Aerotanki mini 17mm läbimõõduga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks see aerotank sul töökorras hetkel pole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerotank ja spinner ei seisa koos enam omavahel. Mõlemal vist keermed natuke kulunud. Kui aerotank mõne teise pliiatsi otsa panna, on asi korras....ja spinnerile proovisin üht vana kangertech mt3s'i, siis see seisab ilusti otsas seal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtne. Aerotankile teine spinner ja spinnerile teine aerotank. Ja kolmandale spinnerile kolmas aerotank ja kolmandale aerotankile neljas spinner jne võiduka lõpuni. Kurat, ostke endale ükskord korralikud lollikindlad asjad, on endal ka elu vähe lihtsam( ja igavam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtne. Aerotankile teine spinner ja spinnerile teine aerotank. Ja kolmandale spinnerile kolmas aerotank ja kolmandale aerotankile neljas spinner jne võiduka lõpuni. Kurat, ostke endale ükskord korralikud lollikindlad asjad, on endal ka elu vähe lihtsam( ja igavam)

 

Tr, kui midagi öelda pole, siis ole parem vait.  (ullike)  

Nagu juba üks teine foorum kalameeste oma, kui midagi küsida julged, siis on kõik kohad ilkumist täis. (facep)

 

Seal sama asi, http://e-suits.eu/topic/2999-nemesis-ft-st-kuidas-puhastada/?p=43900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna sul see spinnerijunn nii kui nii lowend värk siis las õpetan nats.

Multitool on sul? või korralike hammastega näpitsad. Hakkad vaikselt spinneri 510 pigistama, liikudes ringiratast. nn. valtsid kokkopoole toru.

(eelnev kehtib, kui clearo mis küljes ei seisa, on 510 keermega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korralikud? Minuarust korralikumat komplekti selles klassis annab osta....Teema pealkiri on ju parim ego komplekt?

. Kui vähe aega kulutada siis fasttechis olemas selline asjandus nagu evod-carl kuhu sisse saab üllatus, üllatus toppida 14650 akud. Asi ise suht viisakas,sobib hästi kangertechi mow clearoga. Kui tahad vähe asisemat vitsa, siis selline kooslus töötab suht kindlalt. Kogu kompott fasttechis saadaval suht võileiva hinnaga, silma kah eriti ei riiva. Aga varem või hiljem lõpetad ikka mechi ja kayfariga. Eks igaüks saab omad vitsad vastavalt oma rikutuse astmele. Aga edu edasisteks spinnerite ja egode soetamisel ja kergitamisel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna sul see spinnerijunn nii kui nii lowend värk siis las õpetan nats.

Multitool on sul? või korralike hammastega näpitsad. Hakkad vaikselt spinneri 510 pigistama, liikudes ringiratast. nn. valtsid kokkopoole toru.

(eelnev kehtib, kui clearo mis küljes ei seisa, on 510 keermega.

Oleksin ilmselt isegi selle peale tulnud, kui clearo oleks 510 keermega, aga on ego.

. Kui vähe aega kulutada siis fasttechis olemas selline asjandus nagu evod-carl kuhu sisse saab üllatus, üllatus toppida 14650 akud. Asi ise suht viisakas,sobib hästi kangertechi mow clearoga. Kui tahad vähe asisemat vitsa, siis selline kooslus töötab suht kindlalt. Kogu kompott fasttechis saadaval suht võileiva hinnaga, silma kah eriti ei riiva. Aga varem või hiljem lõpetad ikka mechi ja kayfariga. Eks igaüks saab omad vitsad vastavalt oma rikutuse astmele. Aga edu edasisteks spinnerite ja egode soetamisel ja kergitamisel!

 

Ma ei saagi sinust nüüd hästi aru, kõigepealt soovitad mul korralikumat kraami osta ja siis soovitad ise mulle sama kangertechi odavamat clearot? Samuti ei ole keegi varem maininud, et spinner oleks sitt pliiatsite klassist.... 

 

Arusaamatuks jääb ka mulle see, et mis naudingut inimesed saavad, kui nad tulevad siia foorumisse ja sõimavad kõigi näod täis ilma teemadesse süvenemata. Mul on olemas mechid ja rba'd, aga see ei ole ju selle teema küsimus üldse.....

 

See teema on kujunenud üheks heaks näiteks jälle sellest, et parem ära küsi mingit küsimust, kui see ei käi "high end" varustuse kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerotank ja spinner ei seisa koos enam omavahel. Mõlemal vist keermed natuke kulunud. Kui aerotank mõne teise pliiatsi otsa panna, on asi korras....ja spinnerile proovisin üht vana kangertech mt3s'i, siis see seisab ilusti otsas seal.

Sellisel juhul pole nende ilurõngastega midagi teha kuna need on ainult sealt kitsamast otsast ego keermega. Mõeldud kasutamiseks 510 clearoga mis on laiem kui ego aku, et oleks sujuvam üleminek.

Huvitav, et see spinner ja aerotank teiste asjade otsas püsivad aga omavatel mitte.. Arvan, et ainuke lahendus on osta uus aku v clearo. Probleem võib olla selles, et äkki keerasid neid liiga kõvasti omavahel kokku?

 

Edit: võid ka igavusest proovida sellist asja

http://www.fasttech.com/products/0/10003955/1284600-510-to-ego-adapter-convertor-for-e-cigarette

Ega ta eriti ilus pärast selle kasutamist ei ole aga vbl saad asja uuesti toimima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole varem veel keermetega probleeme olnud, nii et ilmselt ikkagi mingi väänamine selle koostöö seal lõpetas. Uurisin ka neid ilurõngaid siin väheke ja need väga ei aita tõepoolest, pluss siis läheks see combo veel pikemaks. Spezzi poolt pakutud rõngas nagu lahendaks isegi probleemi, kuid siis jääks mega vahe aku ja clearo vahele. Eks ta oli paras teivas tõesti, nii et ilmselt jään nemesise ja nautiluse juurde hetkel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No näed, mitu lehte egodest nämmutatud ja lõpuks ikkagi 22mm juures tagasi. Kayfari nanokitiga on nemmi ikka tõsiselt väike võrreldes ego suusakepiga.

Lisaks veel mingi madalam driptip kah otsa ja probleem lahendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ega tegelikult pealeistumise korral ei päästa ka kõige kallim/tugevam titaanist mod - miski kuskilt peab järele andma kui just täismetallist sõrgkangi kaasas ei kanna.

Õnnelikud on need, kellel annab järele clearo keere, mitte wizardi oma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul 650-ego koos t3s koguaeg taskus, hea kerge teine kaasas kanda (ja keermetega pole ka probleemi)

 

kõvema tuulega pistan ikka vamo kayfuga taskusse, hea kindel tunne (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego pulk ei kao kuhugile. Olgem ausad, enamus ei soovi jämedamat pulka.

Ses suhtes on hinna ja kvaliteedi suhe suht paigas. Ja yldjuhul on need lollikindlad võrreldes 3+ aasta tagustega.

Pole õnnestunud yhtegi keeret katki teha, omanud 4 erinevat akut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...