Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

See küsimus kuulub valdkonda a`la kui kiiresti tuleb pakk fasttechit Tallinna. Ainus ja õige vastus on, et võid selle spinneri minema visata, sest üks mees siin suutis ühe akuga 50ml ära imeda ja sul ei kesta kahte päevagi.

OT moded võivad minu posti kustutada, enda käsi ei tõuse selleks.

pole vaja, jutt jumala õige

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem küsimused, et "mitu ml vedelikku spinneriga aurustatud saab" ja "mitu ml vedelikku sai vana akuga auruks tehtud" ?

Kust pärit muidu see spinner ja kas kontrollitud, et originaal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kaks päeva võiks ju päris okei olla. Vanad reguleerimata akud miski suvalise clearoga ei anna nii hästi auru ja ei kulu nii palju akut ka. Kas EMOW-is on topeltküttekeha? Kui jah, siis see sööb ka ju rohkem akut. Mina arvaks, et kõik on korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kaks päeva võiks ju päris okei olla. Vanad reguleerimata akud miski suvalise clearoga ei anna nii hästi auru ja ei kulu nii palju akut ka. Kas EMOW-is on topeltküttekeha? Kui jah, siis see sööb ka ju rohkem akut. Mina arvaks, et kõik on korras.

Tõsijutt ta on..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem kui palju võtab auto kütet Tallinnast Tartusse sõidul? Mis auto, mis mootor, mis kütus, palju reisijaid, mis kiirusega sõidetakse jne.- vastuseks tuleks nii ju 8-45 liitri :)

No no shit, lihtsalt pisut kummaline tundus , et eelmine 1100 ja küllaltki päevi näinud ning teine uus ja uhke ja kasutegur madalam. Selle aurusti voolutarbele ei mõelnud muidugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dual coil võtab jah mehisemalt aga ka aur on selle võrra paksem/tihedam loomulikult. Eks see ole tegelikult foorumis kordi arutusel olnud ja osadele iseenesestmõistetav - sellest ilmselt ka iroonilised märkused.

Proovigem ikka ennast tagasi hoida ja iroonia asemel vajaliku lingi nämmutatud teemast selle asemel abipalujale tutvumiseks anda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enamus aega pigem tiksub miinimumi peal e. 3,3 vist oli ( laeb järjekordselt teises toas ).

 

Edit: Aga vist võime selle teema lõppenuks lugeda ning aku pidavuse normaalseks tunnistada.

 

Tänud kõigile kaasamõtlejatele  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just, Laadimise ajaks tuleb aku keerata 4,2 voldi peale (õige pisut enne 4,3 voldi märki)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise spinnerit kasutasin kestis aku 2 korraliku päeva, laadima viskasin tavaliselt just teisepäeva õhtul kui põles alles sinine tuli. Tõmbasin ka kõige väiksema voldiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen isegi mitu korda siin foorumis seda maininud, et spinneriga on need laadimisprobleemid. Sa pigem jälgi, kas see spinner sul ühe korraga korralikult aku täis laeb või tuleb korraks lahti ühendada ja uuesti laadima panna. Mina igaljuhul Spinner2'e kellegile just nende jamade pärast ei soovitaks, kui just ei taha iga teine hommik poolikult laadinud akuga päeva alustada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty, 

 

Tundub, et sõber tellides hiinast sai sama aku 3-4x soodsamalt, kui mina eesti e-poest  (ullike)

Klooni sai päris kindlasti, kui hind 3-4x odavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootaks e-suitsu asjatundjatelt soovitust...

Kasutasin kunagi Spezzi käest ostetud Vision spinnerit ning sinna vist mingi kit-ga kaasa tulnud visioni clearot. Väga rahul olin, töötas suurepäraselt. Aga õnnestus maha kukutada ja clearo ära lõhkuda. Hetkel küljes kangertech t3s clearo ja töötab jube kehvalt. Aur ei tule nii paks ning sülitab vahest vedelikku suhu.

Ühesõnaga tahaks uut clearot, mis selle aku külge panna. Seda sama visioni oma Spezz vist enam ei müü, seega otsiks alternatiivi. Eelistatavalt soodne, väljanägemine pole eriti oluline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...