Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

Delta 16 dualcoil, proovisin ego twist pulga otsas 4,2V ja toimib küll, aga mitte nii hästi kui iStick "6W" peal

Aspire ET-S tundub paremini sobivat (ise kasutan seda ego otsas).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud.

Konkreetne tellimus - saab teele :)


Delta 16 dualcoil, proovisin ego twist pulga otsas 4,2V ja toimib küll, aga mitte nii hästi kui iStick "6W" peal
Aspire ET-S tundub paremini sobivat (ise kasutan seda ego otsas).

 

Jah, eks dual ja triple küttekehade jaoks on aparaadid, mis veidi rohkem võimsust jõuavad välja anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

Võta selline clearo, saad BVC küttekehi kasutada, mis annavad kenasti auru ja maitset.

 

Selle aurustaja kasutamist näed selle aku tootekirjelduses olevast videost.

Nüüd mõnda aega kasutanud seda. Muidu hea clearo aga aeg-ajalt sama jama nagu eelmisega. Kipub lõrisema ja kui kõvemini tõmmata siis ajab vedelikku suhu. Samas mingi 80% ajast töötab täiesti ilusti.

Kas ma teen midagi valesti? Või on see alla paigutatud küttekehaga clearode tüüpviga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et õhuauk sinule liiga väike, tuleb valida mingi selline kus õhku tuleb rohkem peale, siis ei suuda sa seda "vaakumisse" tõmmata. Endal Aerotank mega näiteks sobib, aga ega sedagi väga jõuliselt kimuda ei saa. Aga nii palju kui lugenud ja arvustusi vaadanud olen, siis Nautilus Atlantisega ei tohiks sul küll sellist asja juhtuda http://www.aspirecig.com/products/Atlantis/atlantis183.html Samas on sellel hind ka natuke teine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd mõnda aega kasutanud seda. Muidu hea clearo aga aeg-ajalt sama jama nagu eelmisega. Kipub lõrisema ja kui kõvemini tõmmata siis ajab vedelikku suhu. Samas mingi 80% ajast töötab täiesti ilusti.

Kas ma teen midagi valesti? Või on see alla paigutatud küttekehaga clearode tüüpviga?

Selle pärast ongi suht võimatu clearot soovitada et inimesed tõmbavad erinevalt. Mis ühele sobib ei pruugi teise jaoks üldse toimida.

 

Aga oled üldse veendunud et asi on selles et sa tõmbad keskmisest kõvemini? Kui sa õuest külma clearoga sooja tuppa lähed (või sooja taskusse paned) võib ka liiga palju vedelikku keskmisse torusse sattuda.

 

Mis Kanger Aerotanki soovitusse puutub, siis minu kogemuse põhjal kannatab selle väiksema takistusega coile kõvemini tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah ega ilmastik, voldid, imemisvõimsus ja paljud muud tegurid mõjutavad seda. Kindlasti see on häiriv, aga 80% on üsna talutav toimimise protsent. Millise voldiga tarbid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.8v

Aga hetkeks probleem lahendatud selliselt, et vahetasin oma visioni clearo katki läinud keskmise osa aspire oma vastu välja. Ning kuna mul oli visionile veel 1 varu küttekeha ka, siis sai nagu uus. 

Ma ei usu, et probleem tekkis sellest, et ma liiga kõvasti tõmbasin. Täiesti suvalisel hetkel kui e-suitsu kätte võtsin siis lõrises. Suht juhuslikult tegelikult leidsin ka tõenäolise probleemi allika. Nimelt vedelik kippus kuidagi sattuma sinna, kus on clearo ühendus akuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suht juhuslikult tegelikult leidsin ka tõenäolise probleemi allika. Nimelt vedelik kippus kuidagi sattuma sinna, kus on clearo ühendus akuga.

See ei ole mitte probleemi allikas vaid tulemus. Sinna vajub lõpuks liigne vedelik mis on sattunud õhutorusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaevan üles vana teema, mis tundus mu küsimusega sobivat.

Õnnestus vana Vision VT katki istuda. :(

Peaks uue soetama.

Suurus võiks olla enam-vähem sama, kindlasti rebuildable coiliga ja kindlasti mitte ei taha täitmise juures tegeleda mingite ära kaduvate kruvikeste keeramisega.

Oma tarkusega arvan, et sobiksid ehk iClear 16B või Aspire ET-S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET-S on meil päris populaarne. Mahutab omajagu ja BVC coilid töötavad kenasti.

Võib vaadata ka Genitank Mini. Sellel reguleeritav õhuvool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET-S on meil päris populaarne. Mahutab omajagu ja BVC coilid töötavad kenasti.

Võib vaadata ka Genitank Mini. Sellel reguleeritav õhuvool.

Olles ET-Si kasutanud nädalakese julgen soovitada. Täiesti täis ei saa täita, pritsib suhu ja luristab.

Muidu selle raha eest, auru küll ja küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas delta2 või atlantis ? Ehk keegi viitsib +/- kribada. 

delta 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas delta 2 vöi subtank mini? Mini mahutab 1ml vedelikku rohkem, rba on hinnas ja coili ehitamine tundub väga lihtne. Originaalcoilid ja subohm mind väga ei huvita. Fasttechist saaks mini 30 euroga kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas delta 2 vöi subtank mini? Mini mahutab 1ml vedelikku rohkem, rba on hinnas ja coili ehitamine tundub väga lihtne. Originaalcoilid ja subohm mind väga ei huvita. Fasttechist saaks mini 30 euroga kätte.

pika ootamise peale   ;)

kui järgmise nädala jooksul teele ei lähe siis alles veebruari lõpus oodata saadetisi

vahepeale jääb hiinlaste uue aasta püha - 2 nädalat ei lenda lind ka  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel kasutan Kanger T3S 2,2ohm coiliga.. Väga suurt jurakat ei tahaks Spinner2 aku külge, aga tahaks sihtida ikka kvaliteetsema maitseelamuse poole :D Sirvisin ja leidsin, et Aerotank EMOW on ka.. Mis vahe neil on? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerotank mow/emow ongi sama asi ja see peaks suht ok olema. Mõnele meeldib ka Aspire Nautilus mini, ise proovinud Aspire nautilust ja eelistasin Aerotanki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

emow-il peaks olema õhukontroll ja dualcoil (DBC), 1.8ml pyrex - võrreldes T3S-ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, oomide suhtes pole täpselt asjale pihta saanud.. Kui kasutan kõrgema - 75% ja 85%VGga vedelikke, 1,5ohm dual on OK EMOWi küljes?

Edit: Tarnijad pakuvad 0,8st - 1.8Ohm'ini coile EMOWile. Aku pakub 3.3 - 4.8V. Mis sobiks, et kõige ehedam maitse kätte saada kõrge VGga vedelikelt?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.5 oomine dual coil peaks olema OK jah, aga madalamate oomide juures pead ikka ise proovima/testima, mis sulle endale rohkem meeldib. Kindlasti uuri kas su aku toetab üldse suboomi ehk alla 1 oomi. Minu kogemus ütleb ka seda, et madalamate oomidega kangeri dualcoilid kestavad natuke vähem. Siis kui kasutasin Aerotanki, sobisid minule maitse/auru poolest 1 kuni 1.5 oomised coilid, aga eelistasin nagunii isetehtud vatiga coile, tehase coilid olid rohkem backupiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...