Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

Proovitud nii selles videos näidatud wickimine kui ka Grimm Green'i meetod, mõlemal tulemus sama. Proovin neid tihendeid vaadata, aga kahtlen selles ka, sest tilk tuleb alla sel hetkel, kui kummist korki peale panen. Tundub, et paaki tekib selle tagajärjel kerge surve, mille tulemusena lükatakse paagist mahl välja sealt, kust ta kõige kergemini välja tulla saab - õhuaukudest.

Teema jätkuks 3 viimast vedeliku lisamist on ilma tilgata tulnud. Panin õhuaugud täitmise ajaks kinni ja täitsin siis, kui ati oli jahtunud. Äkki saab nii nüüd pidama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lekib ka alati peale täitmist,mõnikord on terve mod vedelikuga koos. Naljaks on see,et kui sain ta ja esimest korda wickisin siis ei lekkinud. Tundub mullegi, et just selle kummikorgi peale panekuga viskab vedeliku välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei suutnud endale vastu hakata   (facep)

tfv4 tellitud, lisaks r1 pea, kokku koos transaga 25€ cigabuyst     (relv)

Oli sul mõni sooduskupong?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainult RBA-ga, muidu jääb evic lahjaks. Samas, TFV4 eelis on just nendes üüratult suurtes stock coilides, RBA-sid on paremaid ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainult RBA-ga, muidu jääb evic lahjaks. Samas, TFV4 eelis on just nendes üüratult suurtes stock coilides, RBA-sid on paremaid ka.

Missugused on paremad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Missugused on paremad?

No näiteks Uwell crown? Sellel on ka RBA, aga stock coilid töötavad ka 30-50W ringis. Või kui ainult RBA, siis Lemo2. Kui võtta veel dualcoilid mängu, siis Goliath v2 või see sama CTHULHU V2 millest ma just teema tegin, aga valikut on veel (zephyrus jpt). Ning miks mitte vana hea Subtank mini :)

 

Edit: Muide, ma ei tee TFV4ja maha, nii palju kui olen saanud teistelt proovida ning ülevaateid vaadanud, siis on super asi, aga peamiselt stock coilidega ja tahab modi mis suudab välja anda 80+W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cthulhu V1 on ka hea, ise pole saanud proovida, aga räägivad, et isegi parem kui Goliath V1, just pealt täitmise tõttu. Mind see Goljati täitmine NII väga ei häiri, et Cthulhu V1hte ostma hakkaks, aga Cthulhu V2 tellisin küll ära. Cthulhu V1 põhiline mure on selles, et deck on väike ja pealt täitmisel võib lekkida (kui vatti on vähe jms).

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui kohale tuleb, siis saan otsese võrdluse lemo2 teha, lemo2 on väga hea, aga 2 pisikest viga küljes.....need vead võiks suurema läbilaskega olla   (psühho)

Ääremärkusena mainin, et Jeesus räägib TFV4jast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oma arsenali järjestaks nii:

1. Goliath v1. Kõik meeldib, aurab nagu vedur, maitset tuleb mehiselt ja isegi alt täitmine ei häiri

2. Goblin. Selle juures häirib ainult kruviga august täitmine, muidu on Goliathiga enam-vähem võrdne.

3. Zephyrus. Nägin ikka väga vaeva, et täitmise ajal ei lekiks. Lõpuks sain pidama. See paigutab ta ka kolmandaks, muidu on auru ja maitset pea võrdselt eelnevatega

4. Subtank mini. Maitse on viletsam, kui eelnevatel. Auru ka selgelt vähem, samas ka ainult single coil, eelnevate duali vastu.

5. Subtank plus. See on muidu sama, mis mini, aga suuruse pärast jääb minist tahapoole, näeb lihtsalt tavaliste modide otsas kole välja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oma arsenali järjestaks nii:

1. Goliath v1. Kõik meeldib, aurab nagu vedur, maitset tuleb mehiselt ja isegi alt täitmine ei häiri

2. Goblin. Selle juures häirib ainult kruviga august täitmine, muidu on Goliathiga enam-vähem võrdne.

3. Zephyrus. Nägin ikka väga vaeva, et täitmise ajal ei lekiks. Lõpuks sain pidama. See paigutab ta ka kolmandaks, muidu on auru ja maitset pea võrdselt eelnevatega

4. Subtank mini. Maitse on viletsam, kui eelnevatel. Auru ka selgelt vähem, samas ka ainult single coil, eelnevate duali vastu.

5. Subtank plus. See on muidu sama, mis mini, aga suuruse pärast jääb minist tahapoole, näeb lihtsalt tavaliste modide otsas kole välja ;)

Igati nõus sinuga ja ma panen oma originaal Goblini müüki kui Cthulhu V2 tuleb :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo v1 oli suur pettumus, just selle reguleeritava klemmi pärast, mis kuidagi paigal ei püsinud ja täitmine oli ka pita - keera midagi lahti ja siis veel kruvi midagi lahti, enne kui täita saad. Sellepärast pole tahtnud v2 ka proovida, et ajus on tõrge :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo v1 oli suur pettumus, just selle reguleeritava klemmi pärast, mis kuidagi paigal ei püsinud ja täitmine oli ka pita - keera midagi lahti ja siis veel kruvi midagi lahti, enne kui täita saad. Sellepärast pole tahtnud v2 ka proovida, et ajus on tõrge

Lemo 2 on üks suur samm edasi ühest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No näiteks Uwell crown? Sellel on ka RBA, aga stock coilid töötavad ka 30-50W ringis. Või kui ainult RBA, siis Lemo2. Kui võtta veel dualcoilid mängu, siis Goliath v2 või see sama CTHULHU V2 millest ma just teema tegin, aga valikut on veel (zephyrus jpt). Ning miks mitte vana hea Subtank mini :)

 

Ääremärkusena lisan, et lemo2 ei ole kohe kindlasti parem kui TFV4. Olen mõlemat kasutanud ja suurema VG sisaldusega mahlaga lemo2 väga hästi hakkama ei saa. TFV4 RBA head toimib VT otsas ilusti, tehase triple ja quad coili jaoks jääb jah lahjaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripp, räägi siis kuidas sa Zephyrus lekkimise pidama said. Ma tõstsin natuke coile ülespoole ja ei leki enam mod'i täis, aga peale täitmist on ikka õhuavades vedelikku ja luriseb natuke aega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EHpro Billow V2 kohta ei ütle keegi midagi?

Tundub päris OK olevat (must on ka olemas)
https://www.fasttech.com/products/1/10016532/3344400-authentic-ehpro-billow-v2-rta-rebuildable-tank

 

EDIT: Nano ka väljas ja suht odavad nano kit-id (klaas+korsten) ka varsti tulemas :)

http://www.eciggity.com/billow-v2-nano-rta-by-ehpro-eciggity/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripp, räägi siis kuidas sa Zephyrus lekkimise pidama said. Ma tõstsin natuke coile ülespoole ja ei leki enam mod'i täis, aga peale täitmist on ikka õhuavades vedelikku ja luriseb natuke aega.

Tegin nii, nagu vikati pandud videos Goblinit wickitakse. Jube nikerdamine, aga töötab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin nii, nagu vikati pandud videos Goblinit wickitakse. Jube nikerdamine, aga töötab

Kinnitan, et toimib.

Lisaks täitmise ajal õhuavad täiesti kinni, paak rahulikult täis ning siis õrnalt vajutades kummist kork peale tagasi ning keeran kinni. Hoian mõne hetke paaki tagurpidi ning toimib muretult kuniks paak tühi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinnitan, et toimib.

Lisaks täitmise ajal õhuavad täiesti kinni, paak rahulikult täis ning siis õrnalt vajutades kummist kork peale tagasi ning keeran kinni. Hoian mõne hetke paaki tagurpidi ning toimib muretult kuniks paak tühi.

Ma ka alguses tegin nii, aga avastasin, et kui lekib, siis lekib, mingi voodoo ei aita, ainult uuesti wickida. Kui aga ei leki, siis võib julgelt täita ka kõik õhuaugud avatud ja ei pea ka tagurpidi hoidma, ega korki õrnalt paigaldama. 

Ehk, õige wickimine on edu pant ja kui lekib, on valesti wickitud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zephyruse juures panin tähele kui täita täitsa täis siis hakkabki lekkima, aga kui täita peaaegu täis st sinna maani kus hakkab pealmise kaane keere, minutiks pahupidi, siis ei leki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ääremärkusena lisan, et lemo2 ei ole kohe kindlasti parem kui TFV4. Olen mõlemat kasutanud ja suurema VG sisaldusega mahlaga lemo2 väga hästi hakkama ei saa. TFV4 RBA head toimib VT otsas ilusti, tehase triple ja quad coili jaoks jääb jah lahjaks.

Julgen vastu vaielda, lemo2 vickib ka 70/30 (ilma veeta) vedelikku täiesti probleemi vabalt ja see on suht paks tatt ikka. Kanalid on ju nii suured, et sealt peaks marmelaad ka läbi minema. Tuleb ainult õige õhuava leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...