Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

See on rohkem nn suhu ja siis kopsu mitte otse kopsu. Töötab istic 40-ga hästi. Väga suurt auru sealt kätte ei saa aga asja ajab ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle kohta ei oska, aga see on küll päris hea: https://www.fasttech.com/products/0/10014953/2703100-authentic-ud-goblin-mini-rta-rebuildable-tank

Maitse ja aur UD atile kohane, ehk hea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tfv4 saaga

 

nii õnnestus r1 coili perse vist keerata, logises +(-) natukene ja yritasin kinni saada, aga loks veel suurem. tegin lahti panin tagasi ja asja ei saa. lükkasin siis orika kanthali sisse. No töötab okeilt @ 60w. enne r2 saabumist ma coile ei plaani keerata kui see orikas just perse kohe ei lähe. mingi piix tfv r1 igatahes on, ma ei taha uskuda, et ma coili keeramise ja vati paneku peale 2 aastat ära unustanud olen. Eks kui vaja saab macvilt juurde midagi võtta.

 

2 korda keerasin kohe ok coilid, nii nikli kui titaaniga, enam ei suuda   (facep)   (relv)   :twisted:

Kas ei saa mahla kätte või siis otseses mõttes voolab õhuaukudest välja. Keskteed pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

tfv4 saaga

 

nii õnnestus r1 coili perse vist keerata, logises +(-) natukene ja yritasin kinni saada, aga loks veel suurem. tegin lahti panin tagasi ja asja ei saa. lükkasin siis orika kanthali sisse. No töötab okeilt @ 60w. enne r2 saabumist ma coile ei plaani keerata kui see orikas just perse kohe ei lähe. mingi piix tfv r1 igatahes on, ma ei taha uskuda, et ma coili keeramise ja vati paneku peale 2 aastat ära unustanud olen. Eks kui vaja saab macvilt juurde midagi võtta.

 

2 korda keerasin kohe ok coilid, nii nikli kui titaaniga, enam ei suuda   (facep)   (relv)   :twisted:

Kas ei saa mahla kätte või siis otseses mõttes voolab õhuaukudest välja. Keskteed pole

 

Üks hea nipp tundub olema see: keerad r1 enne korstna külge kinni, siis keerad põhja sinna otsa. r1-le meeldib rohkem VG-d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

r1-le meeldib rohkem VG-d.

ka seda mõelnud. hetkel jama just viimase vedelikuga(võibolla kokkusattumus), mille maitse on täiesti nagu vesi, eelmistega ikka paksem olnud koks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teadjad kutid, andke nõu. Aku on iStick 20W. Sinna otsa tahaks midagi käredat, mis tossaks korralikult ja annaks puhast maitset. Tingimus on see, et buildimisse veel sukelduma ei hakka, st sel peaks olema tellitavad coilid. Mis clearot sellist soovitaksite? Hetkel on küljes iStickiga kaasa tulnud GS Air

Share this post


Link to post
Share on other sites

20W iStick lahjaks ei jää 1.2ohmise vahetatava coiliga subtankile? Ma arvan, et tuleb vist subtanki poole tõesti vaadata.. Rohkem olen hetkel nano poole kaldunud, sest suurt jurakat sinna otsa ei vaja, 3ml täiesti normaalne ma arvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

20W iSticki otsas on mini ikka jurakas küll :D Mind jääks see ka häirima, et ühest otsast on pea 5mm üle serva ning külgedelt vähem.. Paagi suurus väga otsustavaks ei saa, sest hetkel GS Air 2.5ml ning sellega ajan ilusti asja ära..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul oli kunagi istick 20 ja nano. Väga hea kombo oli. Siis soetasin 30w ja oli veel parem. 0.5ohm coil oli ikka väga väga hea sel ajahetkel.

Minil ja nanol pole nii erilist suuruse vahet ka. Parem võta mini, hind neil sarnane ja on ka arenemisruumi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, veidi uurisin ilma. Olen aru saanud, et subtankil on V1 ja V2. Iseenesest oleks tahtnud musta clearot, aga see vist V2 (15-60w) Ja maitse poolest pidi vähe nõrgem olema.. Kas kõik mustad subtankid ongi siis V2?
https://www.fasttech.com/products/0/10004861/2769900-authentic-kangertech-subtank-mini-clearomizer 
V2?

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-kanger-subtank-mini-with-OCC-coil-0-5ohm-1-2ohm-4-5ML-kangertech-subtank/32373292682.html?spm=2114.01020208.3.2.60rXXw&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201527_2_71_72_73_74_75,searchweb201560_1
V1?

Kui tõsiselt peaks võtma seda kas on V1 või V2.. On reaalselt maitse/auru vahe ka siis?

Arvestades nende hinnavahet, siis oleks tõesti mõistlik mini võtta nano asemel. Leiab ehk tulevikus ka kasutust kui kõvema aku peale liikuda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelista ikka V2-te. V1-l on õhuvõtu avad väiksemad ja rba dekk liialt väikeste mahlakanalitega. 

 

Mul endal oli ka Subtank Mini. Prooviks ostsin kõrvale ka Aspire Tritoni. Triton isiklikult meeldib mulle palju rohkem. Rohkelt auru ja maitset juba 13 W peal 1,8 ohmise coliga. Viimane coli on mul juba pea kuu aega tangis sees. Subtangi coile pidin igal nädalal vahetama kuna hakkasid kärsakat andma. 

Aga see oleneb muidugi kõik sellest mis moodi sa aurutad. Kas suust kopsu või otse kopsu. Esimese variandi puhul on Triton parem, teise variandi puhul Subtank. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei usu, et sa kusagilt enam V1hte saad, isegi kui pildil on V1 RBA jne, siis tõenäoliselt on nad lihtsalt pildid uuendamata jätnud. Kõik uued peaksid olema V2 põhjaga (nii must/valge, kui roostevabast). Põhiline vahe on ikka RBA peas ehk mahlaaugud on V2 puhul külgedel ja V1 puhul all. V2 wickib paremini, eriti kõrge VG-ga mahlad ehk kannatab kangemaid coile ja rohkem powerit, V1 imho sobib rohkem siis kui on vedelam vedelik (rohkem PG-d) ning tossad madalamatel oomidel/wattidel. Väike vahe on ka õhuaukudes, V1hel on ainult ühel pool, V2 puhul on mõlemal pool ehk õhku natuke rohkem.


Triton isiklikult meeldib mulle palju rohkem. Rohkelt auru ja maitset juba 13 W peal 1,8 ohmise coliga. Viimane coli on mul juba pea kuu aega tangis sees. Subtangi coile pidin igal nädalal vahetama kuna hakkasid kärsakat andma. 

Tehase coilid või RBA? Subtankil on ka väga lihtne tehasecoile rewickida, see näiteks on minu jaoks väga suur pluss ehk isegi kui hakkab kärsakat andma, siis dryburn (juhul kui on kanthal), uus vatt ja läheb jälle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei usu, et sa kusagilt enam V1hte saad, isegi kui pildil on V1 RBA jne, siis tõenäoliselt on nad lihtsalt pildid uuendamata jätnud. Kõik uued peaksid olema V2 põhjaga (nii must/valge, kui roostevabast). Põhiline vahe on ikka RBA peas ehk mahlaaugud on V2 puhul külgedel ja V1 puhul all. V2 wickib paremini, eriti kõrge VG-ga mahlad ehk kannatab kangemaid coile ja rohkem powerit, V1 imho sobib rohkem siis kui on vedelam vedelik (rohkem PG-d) ning tossad madalamatel oomidel/wattidel. Väike vahe on ka õhuaukudes, V1hel on ainult ühel pool, V2 puhul on mõlemal pool ehk õhku natuke rohkem.

Tehase coilid või RBA? Subtankil on ka väga lihtne tehasecoile rewickida, see näiteks on minu jaoks väga suur pluss ehk isegi kui hakkab kärsakat andma, siis dryburn (juhul kui on kanthal), uus vatt ja läheb jälle.

 

 Ikka tehase 1,8 coil. Ma kasutan Tritonit niiöelda argipäeviti. Tööl olles ei viitsi ja ei taha nende rba-dega jännata. Õhtul popsutan ja mõnulen Ktuulude ja Koljatitega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei kust ma saan odavalt ja võimalikult kiire shippinguga väljamaalt Subtank Mini. Aliexpressis silver 25usd umbes, tahaks blacki, kuna aku ka must.. Must oli 21usd  Alis aga seal lugesin mõningaid feedbacke, et jura kvaliteediga, coilid kohe kärssasid jne.. Samas peale konkreetse tolle pakkumise on ülejäänud mustad 30$ +  :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vahe on ju selles, kas on originaal või vuffel (kloon). Vaata fasttech.com, seal on nii originaale, kui kloone. Isegi kui plaanid klooni osta, siis coilid soovitan ikkagi originaalid osta, need ongi need, mis kärssama lähevad kui on ebakvaliteetsed. Kui muidugi RBA pead kasutad, siis vb ajab ka klooni RBA asja ära.


Edit: muide, siin müüakse subtank minit kasutatuna ning saad kohe Eestist kätte http://www.e-suits.eu/topic/3827-m-suur-sahtlit%C3%BChjendus/?hl=%2Bsubtank+%2Bmini

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vahe on ju selles, kas on originaal või vuffel (kloon). Vaata fasttech.com, seal on nii originaale, kui kloone. Isegi kui plaanid klooni osta, siis coilid soovitan ikkagi originaalid osta, need ongi need, mis kärssama lähevad kui on ebakvaliteetsed. Kui muidugi RBA pead kasutad, siis vb ajab ka klooni RBA asja ära.

Edit: muide, siin müüakse subtank minit kasutatuna ning saad kohe Eestist kätte http://www.e-suits.eu/topic/3827-m-suur-sahtlit%C3%BChjendus/?hl=%2Bsubtank+%2Bmini

https://www.fasttech.com/products/0/10004861/2769900-authentic-kangertech-subtank-mini-clearomizer

Vat see lähebki loosi.. Originaal must ja hind normaalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus suurele ringile. Tahaks vahetada oma praeguse Uwell Crowni uue clearo vastu, mis oleks vähem lärmakam. Ei saa kodus rahulikult õhtuti piibutada.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...