Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

Rohkem vg-baasil ja ilma H2O sisalduseta mahlad ja peaks rahulikum asi olema jah....

Tegelikult oleneb clearo häälekus õhuvoolust ja kui innukalt peremees õhku läbi imeb ehk siis, tuleb valida suurema õhuvooluga ning laiemate õhuavadega clearo (mida peenemad näiteks, seda rohkem vilisevad). Mina nii kõvasti Crowni ei tõmba ja mul on crown suht ok häälega. Soovitan minna näiteks epiibust läbi ja proovida erinevaid clearosid, äkki näiteks TFV4 või Sense Herakles oleks paremad valikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et mõne jaoks juba vana ja kulunud arutelu kuid vajaksin teie nõuandeid nüüd :D Nimelt sooviks minna üle RBA peale kuid valik on hetkel tõmmanud silme eest väga kirjuks. Seega kas oskate soovitada mõnusat RBA just algajale ise valmistajale ja mis oleks mõnus TC modis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutn Griffinit ja julgen seda ka soovitada. Velocity deck ja palju ruumi ehitamiseks. Aga see on otsekopsu paak. Sellega pead arvestama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... sooviks minna üle RBA peale kuid valik on hetkel tõmmanud silme eest väga kirjuks. Seega kas oskate soovitada mõnusat RBA just algajale ise valmistajale ja mis oleks mõnus TC modis.

 

Arvamusi mitmeid, kuid ise julgen kindlalt soovitada ülemaailmselt miljonite ja miljonite käest läbi käinud Subtank Mini

Neid siin foorumiski suhteliselt tihti 10...(+natuke lisaks) euriga müügis.

Uusi nimetatakes Toptank Mini'ideks ja on pealt täidetavad, kuid minu jaoks küll mingit vahet ei ole, kas keerata kuppel pealt või korki kupli pealt. Alt täitmisel ei ole nõelkorkigi vaja ja kallan otse pudelist

Ehitamine on väga lihtne ja kasutada saab mida iganes reziimis soovid.

Sobib nii M2L, kui otse kopsu ja nii "power mode"-s, kui ka kõigi TC traatidega 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll väga palju asju olnud (protank, ego one mega, cubis ja igasugu muid) kuid uwell crown on tõesti parim asi mis kätte juhtunud. Igast asendist töötab iga vedelik igasuguse wattiga. Okei üle 75w ma keerata ei saa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll väga palju asju olnud (protank, ego one mega, cubis ja igasugu muid) kuid uwell crown on tõesti parim asi mis kätte juhtunud. Igast asendist töötab iga vedelik igasuguse wattiga. Okei üle 75w ma keerata ei saa :D

Pead alla midagi tõhusemat vaatama, orika coiliga 150w töötas asi ilusasti, maitse ok ja ei andnud kärsakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei näe mõtet. Üle 50w läheb liiga tuliseks minujaoks. Jooksutan 45w ja 205c peal.

75w (mis mu vtc max) sai lihtsalt huvipärast proovitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei näe mõtet. Üle 50w läheb liiga tuliseks minujaoks. Jooksutan 45w ja 205c peal.

75w (mis mu vtc max) sai lihtsalt huvipärast proovitud.

40-75W jah täitsa ok. Üle selle on overkill. St. lisa aur mis tuleb ei kompenseeri kuumuse teket ja maitse kadu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhuks vanale teemale elu sisse.

Nimelt tuli ühel külmal talvepäeval mõte taas pisut tihedamini e-sigaretti suitsetada - ning üsna peagi suutsin clearo ära lõhkuda :D

 

Siit ka küsimus - mida spetsialistid tänapäeval iStick 30W peale istutada soovitaksind? Ise coile keerata ei viitsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

 

Soovitage head clearot istick pico 75w tc peale. Olen viimased ca 8 kuud kasutunud joyetech ego one VT + 0.5 ti coili. Üli rahul aga kuna selle 8 kuu jooksul olen pidanud neid ego akusid ca 5-6 tükki ostma siis ostsin endale midagi võimalikult sarnast ja odavat ehk Istick pico. Mingil kummalisel kombel aga ei tööta selle otsas ego one mega VT clearo. Metsik vaakumi probleem. Korra kork lahti keerata siis saab 3-4 head mahvi, edasi jälle põhk. Proovinud kolme erinevat tanki, mitmeid erinevaid coile, probleem sama. Ego one akuga probleemi polnud, mahl sama, survival vaping toode. Keegi suudab ära põhjendada? :D

Anyway soovitaga toimivat head clearot millel mahla ja akukulu meeletu pole ja millele müüakse 0.4-0.5 coile, ise coili keeramisest lugu ei pea.

Tänan teid härrad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Tänan hea soovituse eest. Paraku need käkid  on läbi käidud juba aastal 2013. Otsingi sellist nö vahepealset kuldteed. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Tänan hea soovituse eest. Paraku need käkid  on läbi käidud juba aastal 2013. Otsingi sellist nö vahepealset kuldteed. 

See soovitus oli nalja pärast tehtud, seda tüüpi clerod olid tõesti üks suur hunnik s---a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see 0,4...0,5 oomine coil paneb juba aku ja mahla kulu paika.

Mul üks tuttav on väga rahul Cubisega - 1 oomise SS coiliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest naljaga tehtud soovitusest sain ise ka aru. Vastasin samuti naljaga tänades "hea" soovituse eest ;) 

Cubist piltide järgi vaadates tundub täitmine suhteliselt lögane töö ja päris lekkealdis?

Kas kangeri toptank minil on suur mahla kulu? Hetkel kisub selle poole, tundub ,et coile samuti igalpoolt sellele võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...