Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Millist clearot?

Recommended Posts

Otsisin oma vana varustuse - Protankiga varustatud eVici sahtlipõhjast välja ning mõtlesin üle pika aja jälle elektroonilist teha.
Kuidas 'tänapäevane' varustus on, kas tasuks mingi uus clearo peale istutada? Omal ajal muutus jube tüütuks coilide vahetamine, olid kuidagi viletsa/kõikuva kvaliteediga. On selles vallas ka mingeid arenguid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otsisin oma vana varustuse - Protankiga varustatud eVici sahtlipõhjast välja ning mõtlesin üle pika aja jälle elektroonilist teha.

Kuidas 'tänapäevane' varustus on, kas tasuks mingi uus clearo peale istutada? Omal ajal muutus jube tüütuks coilide vahetamine, olid kuidagi viletsa/kõikuva kvaliteediga. On selles vallas ka mingeid arenguid?

Korralikult on tehnika arenenud. Õhukontroll on suht must have. Vedeliku "on-go" laadimine on päris hea boonus osadele. Enamik on 10-20W vahel ehk võimsused on tõusnud - sellega maitse tugevam edasi andmine ja nikotiini langus. Palju uusi clearosid, aga ma ei tea nende vastupidavusest essugi - ise RBA peal ja vahetan ainult vatti 1-2x nädalas.

 

Viska koni nurka ja tule värske õhu meeste sekka! :)

Helista ja räägime lähemalt. Peaks ühe ärilõuna nagunii ära tegema - sind raske tabada :P

Ma hetkel küll õppepuhkusel, aga nädal veel....enne bday lõppeb lõbu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ei ole mitte probleemi allikas vaid tulemus. Sinna vajub lõpuks liigne vedelik mis on sattunud õhutorusse.

Ise otsustasin ka eile suitsust loobumise lihtsustamiseks minna e-sigareti peale ja sain kodu lähedalt nicorexi aspire bvc clearo koos 1300 mAh akuga. Panin aga juba eile tähele sama probleemi nagu eelpool kirjeldatud, et vedelik imbub kuidagi clearo ja aku vahele. Palju seda pole, aga piisavalt, et lahti kruvides on näha. Kas see on probleem mis vajab lahendamist keskmisest rohkem? Auru võiks nagu ka rohkem tulla, aga see on võib-olla selle pärast et võtsin veidi liiga kange vedeliku, nii et ei jaksa pikki mahve tõmmata. Või peaks äkki mingit veidi etemat clearot vaatama (aiman ise ka, et nagu mainitud, siis on raske kindlalt soovitada, aga äkki siiski...)?

 

Vabandust potentsiaalselt võhiklike küsimuste eest ette :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise otsustasin ka eile suitsust loobumise lihtsustamiseks minna e-sigareti peale ja sain kodu lähedalt nicorexi aspire bvc clearo koos 1300 mAh akuga. Panin aga juba eile tähele sama probleemi nagu eelpool kirjeldatud, et vedelik imbub kuidagi clearo ja aku vahele. Palju seda pole, aga piisavalt, et lahti kruvides on näha. Kas see on probleem mis vajab lahendamist keskmisest rohkem? Auru võiks nagu ka rohkem tulla, aga see on võib-olla selle pärast et võtsin veidi liiga kange vedeliku, nii et ei jaksa pikki mahve tõmmata. Või peaks äkki mingit veidi etemat clearot vaatama (aiman ise ka, et nagu mainitud, siis on raske kindlalt soovitada, aga äkki siiski...)?

 

Vabandust potentsiaalselt võhiklike küsimuste eest ette :)

Aspire clearo peaks olema toimiv asi. Võimalik et see ei sobi lihtsalt Sinu tõmbamis stiiliga. Või siis ei sobi aku pinge aurusti takistuse ja Sinu tõmbamis stiiliga.

Kui Sa tõmbad keskmisest tugevamini, siis imetakse ka rohkem vedelikku aurustisse, mis omakorda eeldaks kõrgema pinge kasutamist et see kõik ka ära aurustuks, mitte alla ei voolaks.

Muidugi on ka võimalik et aurusti on lihtsalt kehvake sattunud. Oled proovinud aurusti välja võtta ja pealt poolt puhudes liigne vedelik sealt välja puhuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu tõmbamisstiil hetkel on selline, et tõmban nii palju kui põskedega tõmmata kannatab ilma otse kopsu tõmbamata (tänu vedeliku kangusele siis), st kuskil 1,5 kuni max 2 sekundilised mahvid. Aga see võib olla küll, et tõmban kuidagi veidi liiga kiiresti/tugevasti, kuna üritan alateadlikult lühikest mahvi kompenseerida ilmselt. Aga üldiselt siis tean, et uuendamise poole pealt võib esialgu siis pigem uut akut vaadata, millel rohkem/suuremad/reguleeritavad õhuavad + voltide reguleerimise võimalus ja üritan sama clearo otsas edasi istuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selver, siis tean. Ilmselt tuleb siis vedelikku lahjendada. Kas siis normatiiv ongi nikotiiniga vedelike puhul ka 5-6 sekundilisi pahvida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goblini ja Goliathiga saab :)

Ma saan d2-ga ka, aga sa said vist pointile pihta   ;-)

Aljook, norme pole. Mida rohkem watte, seda rohkem auru. Takistuseks saab paraku aku või clero. Et siis aku ei jaksa volte peale anda või clerol läheb coil kärssama (ei saa vedelikku nii palju peale). Sinu setupi puhul on vaja natuke pikemalt tõmmata jah.

kui kasutad näiteks 20+w modi ja eelpool mainitud clerosid, siis 2 sekundiga saab vägagi auruse pahvi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin veidi ringi uurides jäi Eleaf iStick ka silma suhteliselt kiidetuna. Ainult jäi mulje, et Aspire BVC sinna peale vist ei lähe. Vaatan ka Ola X 2200 mAh aku poole. iStick tundub olevat kiidetud väga, Ola x tundub asja ära ajavat samas.. Eks pean veel uurima-kohanema veel, mida teha. Lihtsalt olen veits tech sõltlane ja tahan et asjad oleksid parima bang-for-buck väärtusega samas  :oops:

 

Aga Maitsev Aur, tänud lingi eest, kindlasti vaatan läbi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istickil on kaasas adapter, millega saab Aspire aurustajat kasutada. Aga sinna sobiks siis juba pigem Nautilus mini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mõtlen just selle pärast, et aspire bvc on mul endal hetkel olemas :) Aga tänud vihje eest, vaatan ka Nautilus minit.

Saadki seda iStickiga kaasasoleva adapteriga kasutada. Iseasi kas sa peale iSticki soetamist seda clearot enam kasutada tahad, sest reguleeritav mod annab palju paremaid võimalusi mõnusa maitse ja rohke aru saamiseks :)

Lisan siia veel, et pakkumisel on ka suht uueväärne ja oma hinda väärt boxmod, millel ka kaasas ego otsik, et saaksid olemasolevat aspiret kasutada. Huvi korral vaata siia: http://www.e-suits.eu/topic/3578-m-smoktech-xpro-m-65-mod/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ilmselt hea loll klient või siis mugavuse ori. Kuna Nicorex mul kodu kõrval, siis sai eile võetud Ola X 2.2T aku ja Nicorex Aerator aurusti. Elukaaslane kirtsutas alguses nina, et teisel päeval kohe uue ostsin, kuid õhtu lõpuks liigutasin tema ka suitsu pealt selle sama aspire peale.. Jällegi, oleks veidi kauem ootanud ja sinu postitust näinud, siis oleks sinu pakkumisele pikemalt otsa vaadanud, tripp. Aga eks järgmine kord jälle vähe targem, praegu tunduvad põhiteemad kaetud olevat Ola X-ga. Hetkel tundub blueberry keskmise õhu ja 16W peal päris mõnus tummine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene lammas läheb alati aia taha.......

Samas tegelikilt ei läinud. Võta seda kui uue elu esimesti etappi. Enamus siin alustas ego pulgaga     :)

Nojah, tahtsin aidata inimesel kohe asisema asja peale minna, oleks jäänud ära see kodus sahtlinurgas vedelev kola, mille poole enam hiljem kunagi ei vaata ja millel ka edasimüügi väärtust pole (nagu mul praegu on ego pulkade ja ego clearodega :P). Samas ikkagi tubli algus, loodan et hakkab meeldima ja enam tavasuitsu poole ei vaata    :idea: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...