Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

SX330 V2 50W & SX330 V3 100W

Recommended Posts

DNA50 väljas ja YiHiEcigar toodetes ka uuendused...

Kõigepealt tagasihoidlik 50W

YiHiEcigar-SX330-V2-50W-New-Vapor-Chip-1

 

http://www.yihiecigar.com/product_cat_list/YiHiEcigar-SX330-V2-50W-c19466.html

 

Ja siit ta tuleb ......  100W chip holy moly

 

YiHiEcigar-SX330-V3-100W-New-Vapor-Chip-

 

http://www.yihiecigar.com/products_info/YiHiEcigar-SX330-V3-100W-New-Vapor-Chip-270814.html

No comments. (facep)(relv)

Kuskilt foorumist juba jäi silma, et selle 100W ostmiseks on eriluba vaja :D .... ehk siis neid müüakse vaid advanced mod ehitajatele vms...

 

Aga see on nüüd kindel, et box modi ostan kas 50w või 100w. Aga kickide arendus on seisma jäänud :(


Veel väike tähelepanek ... SX350 oli suure ekraaniga ja DNA30 väiksega .... nüüd uute chipidega pöörati see ümber (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul evic supreme ehk sis 30w ja pole ka vaja. Enamasti alla 20w. Ilmselt vajalik see teadmine et kui tahan saan rohkem panna :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd oleks vaja veel dripperit, mis hoiaks kuni 10ml mahla. 100w peal on see kolme mahviga otsas kindlasti. Teine võimalus on see, et 18650 aku saab poole mahvi pealt tühjaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jah eks need parajad tilli pikendused on... ega Bugatti Veyroniga ka midagi tarka enamus ajast teha pole aga ikka pikenduseks ostetakse :D.
Mina olen 30-40W vahel ja seda väiksemat chipi isegi kasutaks. Samas tegin omale meeldiva coili ja lasen otse akult ... selline kooslus on juba kuid selline, et tegelikult pole nagu midagi juurde vaja... selle päras pole ostnud ka midagi :D. Aga ühel seikleval veipijal võiks ikka üks overkill box mod olla äkki.. pikenduseks siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind häirib räigelt aku tühjenemisega kaasnev maitsemuutus ja koduseks kasutuseks peab miskit reguleeritavat võtma. Väljas olen väga rahul ka Vamo võimetega. Pidevalt ei suuda 40w veipida aga vahel tuleb isu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jah eks need parajad tilli pikendused on... ega Bugatti Veyroniga ka midagi tarka enamus ajast teha pole aga ikka pikenduseks ostetakse :D.

 

Bugatti Veyroniga vaadatakse tänaval järele isegi kui täpselt ei tea, mis elukas see on ja mis mootor sel aiste vahel on. Pakun, et selle 100W "pikendusega" kas ei saada üldse aru mis see on või vaadatakse pisut imelikult ;) Tähelepanu saab ka siis, kui alasti raekoja platsil jalutada, iseasi kas sellist tähelepanu just vaja on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...