Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Närvid ei pidanud vastu ja tellisin omale UK'st Joyetech Delta. 

Tegemist on võrdlemisi inetu driptipiga, 3 coilise (1.4ohm) reguleeritava õhuavaga atomizeriga. 

 

Tund aega kasutanud: 

 

Esmalt läks sisse 50/50 Banana Nut Bread, mis ka kohe sealt välja lendas, sest selgub, et see clearo alla viie voldi väga jutule ei taha võtta. 5V juures aga oli kurgu laks nii rets, et meenusid tatikapõlves taadu laualt pätsatud Priima esimesed kõhvid. Läks sisse 75Vg/25PG BNB ja asi hulka parem. Kurgulaks on väga mõnus, maitset on tuugalt (vahepeal tahaks närima hakata, sest tundub nagu oleks banaan suus :D)  Aur on võrdlemisi soe. 6V juures juba natuke ebameeldiv aga 5,5 täitsa mõnus ja ei tundu "kuiv" väga. Auru kogus on aga täiesti omaette teema. See on ikka ÕEL elukas! Sisistab nagu metsaline ja samal ajal tuleb auru nagu vedurist. Üsna peen aur ka. 

 

 

 

1 päev kasutanud:

 

Sees on Marcilt võetud Dekangi Tabac King ja tõmban ühtlaselt 4,4-4,6 voldi juures. Watti näitab 13 ringis. On üsna uskumatu, et PG baasil mahl niimoodi aurab :) Kui 5 voldi peale panen, siis hakkab kurgule jubedalt kuigi maitse muutub eriti intensiivseks ja üsna mõnusaks. Kogu see pidu kahjuks kajastub ka coili hinnas - 6 euri tükk. Mis paneb imestama on see, et tänase päeva jooksul olen selle clearoga suutnud aku tõmmata vaid 93% peale (6 tunniga umbes) kuigi tööjuures olles käin iga 40min tagant väljas sellega (teen vähem). No seltskonna mõttes. Jutu iva see, et oleks arvanud, et 3 coili ja pidevalt 4-5 volti taga tõmbaks aku hoobilt tühjaks. Siin ilmselt see asi, et sellega ei ole vaja 5-6sec puffe, et aur kätte saada. Olen tollega teinud 3 sec max. Auru soojusega olen ära harjunud ja päris mõnus on. Imestama paneb veel see, et auru kogus on metsik, clearot pole kordagi "kuivatanud" ja seni ei ole veel lurisema hakanud. Ilmselt kuivatab coili soojusega ära, enne kui kondensi kogus väga suureks jõuab minna. Täna coil enam nii palju ei urise ka (rattlesnake hääl). Vist taltsutasin ära :D Ja noh muidugi ei saa üle mahust...6 milli on ikka 6 milli :) Endiselt rahul ja seni igat peesot väärt vidin :)

 

 

Pros: 

Palju auru, palju maitset, suur tänk (6ml), istub hästi eVicu peal, 6V juures ei anna kärsakat! ;), ei söö metsikult akut, ka PG mahlad paneb hämmastavalt hästi aurama

Cons: 

Kole drip-tip, kõrgel voldil soojem aur, sobib ainult high-voltage seadmetega, SI*AKS kole drip-tip, coili hind 6 eur

Verdict - Aerotank Mega killer. (Kas ka Nautilusele ära paneb, ei julge veel öelda. Nädala pärast ehk...) 

 

Edit: Kangertechi X1 driptip istub superhästi selle otsa! Pikem ja tiba laiem ka. 

Edit2: Tellisin sellega koos ka 5 Joyetechi mahla testiks. Palusin saata eraisikuna, saatsid ettevõtte nimelt siiski. Läbi tuli probleemita. 

Edit3: Joytechi mahlad on solk kuubis :(

 

Katsun nädala jooksul posti kohendada ja anda jooksvalt märku kuidas vastu peab. Kõige suurem hirm on, et coilid kärssavad ära ruttu. Näis... 

 

 

Pildid spoileris: 

 

 

 

 

 

0AAtKcx.jpg

 

TBu6r7z.jpg

 

 

 

Lisan siia ka Comp'i leitud coili lahtilõhkumise video. 

 

 

 

 

Comp'i Delta coili puhastamise üü-kaa-koo. Hea lugemine, kes tahab oma coili tervise juures hoida :)

 

 

Delta Coili pesu:

1. Coili loputus ca 2-3 minutit voolava kuuma vee all. Mõlemast otsast lasen kuuma vett läbi voolata.

2. Puhun nii kuivaks kui võimalik on. Töö juures kasutan kompressorit. Kodus puhun niisama.

3. Hakkan tegelema dryburniga. Esimesed korrad ta lihtsalt kuivatab ja kärsatab. Pole hullu, kui kuivaks saab hakkab vaikselt punaseks minema.

Lasen seejärel ikka mitu korda lausa hõõguma, otsast paistab ilusti, kuidas kõik kolm traati punased on. Teen seda ka mitu korda ja puhun läbi.

Traadid lähevad seejärel heledaks ja säravad puhtusest.

4. Peale pesu ja dryburni, enne kasutusele võtmist lasen coilile otsast nii nagu dripperisse 5-6 tilka mahla.

5. Veibin rõõmsalt edasi, nagu uue coiliga  (psühho)  (Y)

 

PS Kuumutada võib julgelt, ma ka esimesed korrad olin hirmuga liiga tagasihoidlik. Aga nüüdseks tundub, et nii hea ehitusega, et lasen julgelt ja pikalt traadid punaseks. Sest muidu traate puhtaks ei saa. Wickid, seal coili sees on tulekindlast materjalist ja nendega ei juhtu mitte midagi. Peale korralikku hõõgumist lähevad ka wickid oluliselt valgemaks.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saatmine VÕIS olla 9 sterlingut. Võin eksida. See viiene mahlacombo oli mingi soodukas igaljuhul. Sain ise valida ja whatnot. 


1 päev kasutanud:

Sees on Marcilt võetud Dekangi Tabac King ja tõmban ühtlaselt 4,4-4,6 voldi juures. Watti näitab 13 ringis. On üsna uskumatu, et PG baasil mahl niimoodi aurab :) Kui 5 voldi peale panen, siis hakkab kurgule jubedalt kuigi maitse muutub eriti intensiivseks ja üsna mõnusaks. Kogu see pidu kahjuks kajastub ka coili hinnas - 6 euri tükk. Mis paneb imestama on see, et tänase päeva jooksul olen selle clearoga suutnud aku tõmmata vaid 93% peale (6 tunniga umbes) kuigi tööjuures olles käin iga 40min tagant väljas sellega (teen vähem). No seltskonna mõttes. Jutu iva see, et oleks arvanud, et 3 coili ja pidevalt 4-5 volti taga tõmbaks aku hoobilt tühjaks. Siin ilmselt see asi, et sellega ei ole vaja 5-6sec puffe, et aur kätte saada. Olen tollega teinud 3 sec max. Auru soojusega olen ära harjunud ja päris mõnus on. Imestama paneb veel see, et auru kogus on metsik, clearot pole kordagi "kuivatanud" ja seni ei ole veel lurisema hakanud. Ilmselt kuivatab coili soojusega ära, enne kui kondensi kogus väga suureks jõuab minna. Täna coil enam nii palju ei urise ka (rattlesnake hääl). Vist taltsutasin ära :D Ja noh muidugi ei saa üle mahust...6 milli on ikka 6 milli :) Endiselt rahul ja seni igat peesot väärt vidin :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd küll ootan himuga et spezz või keegi selle sisse võtaks xD

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii marcil kui spezzil kohe-kohe tulemas, niipalju kui mina tean.  :idea: eks nad annavad kohe teada ka :D

ootan ise kah, võtan vist mõne veel juurde, ei taha maitsete pärast iga kord solgutama ühega hakata.

Aga seda alla 4,5-5 voldi, ehk siis ka alla 13W tõmmata ei saa. Alles sellest "ärkab" ta ellu :D ja siis läheb lõbusaks. (Y)

 

See voldi lugu sõltub palju mahlast. Ma olen Dekangi mahlaga 4.2v peal aga VG omadega tilgun nii 5 ümber. Igaljuhul ma tahaks Compi moodi segi minna siin aga ma VEEL ei julge...kuidagi tundub see clearo liiga hea ja ootan esimest laksu :D Kuigi järjest enam mulle tundub, et seda ei tule...on ikka kuramuse mõnus vidin leiutatud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takistuseta jalgadega coile vaja, see on selge. Setup on ka üsna arusaadav. Aga et kas see lahti kakkumine ja kokku panemine on mõistliku vaevaga tehtav ning jätkusuutlik, seda antud slideshow-st välja ei loe. Jätkusuutlikkuse all mõtlen seda, et kas muud materjalid (peale traadi ja wicki) säilivad. Selline 5€-ne coil on hullumeelsus mu arust, aga kui see oleks näiteks vähemalt 10 korda taasehitatav, oleks juba teine tera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma ei tea , 5€ coili eest on ikka overkill maksta.
Minuarust isegi 3.5€ on palju maksta. Nädalas läheb kindlasti 1 coil, see teeb juba 20€ kuus puhtalt coilide peale. Arvestades vedeliku kulu ka juurde siis kisub see asi mõttetuks ära juba vaikselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma ei tea , 5€ coili eest on ikka overkill maksta.

Minuarust isegi 3.5€ on palju maksta. Nädalas läheb kindlasti 1 coil, see teeb juba 20€ kuus puhtalt coilide peale. Arvestades vedeliku kulu ka juurde siis kisub see asi mõttetuks ära juba vaikselt.

Kui Sa nüüd viitad et analoog tuleks sama hinnaga, siis minu jaoks ei kao mõte ka siis ära kui mul läheks e-sigaretile rohkem raha kui analoogile. Peale poolteist aastat e-sigareti tarvitamist ei taha kuidagi enam analoogile tagasi minna, siis pigem jätaks üldse maha juba selle tegevuse (mis oleks igati positiivne muidugi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Sa nüüd viitad et analoog tuleks sama hinnaga, siis minu jaoks ei kao mõte ka siis ära kui mul läheks e-sigaretile rohkem raha kui analoogile. Peale poolteist aastat e-sigareti tarvitamist ei taha kuidagi enam analoogile tagasi minna, siis pigem jätaks üldse maha juba selle tegevuse (mis oleks igati positiivne muidugi).

Ei viidanud analoogile. Ma olen võibolla lihtsalt juut aga 5euri coili eest ma ei maksaks, arvestades kui palju ma tõmban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...