Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Mul veerandi peal, ei lurise, tegin ka pilti (pärast saab)

Vahepeal imesin ja shittagi ei tulnud. Võtsin küljest, panin tagasi ja tööb  8-)

Mõtlesin, et äkki klemm märg, aga siis tuli meelde, et ei saa olla  (ullike)  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul veerandi peal, ei lurise, tegin ka pilti (pärast saab)

Vahepeal imesin ja shittagi ei tulnud. Võtsin küljest, panin tagasi ja tööb  8-)

Mõtlesin, et äkki klemm märg, aga siis tuli meelde, et ei saa olla  (ullike)  (facep)

aeg edasi läinud, 30 min tagasi tehtud pilt, ei mingit lurinat.

nyyd vaevu klaasini vedelik. panen juurde, muidu jääb ehk kuivale ja kärssama  8-)

 

clero ok, enam niiväga pasa maitset juures pole, eeldatavasti ikka uue tibi maitse oli, nats on ja vot see võib plastiku maitse olla.

õhuava suht suur pildil, tegelikult kasutan pea poole väiksemat ava, käevahel nihkunud2014-08-02_19.04.54.jpg

võtsin lahti, sest jook oli pea kadunud. põhjas silma järgi  2mm jooki ja ei mingit lurinat. :roll:

panin nyyd pooleldi täis, (rohkem polnud jooki valmis)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu näha, esimene armumine möödas ja tulevad vead välja. Lugedes selle lurina tagasisidet, on lausa hea meel, et ei raisanud selle peale raha.  (psühho)

Sama siin, vahepeal kibelesin ikka päris kõvasti ostma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus Delta kasutajatele - kas Delta on lihtsalt parim clearo vöi ületab ta ka korralikku RBA-d (nt Kayfun)?

Minu jaoks on küll kogu muu kola mu kohvris ületanud. Samas ma ei olnud kunagi suur kaifari fänn ka. Kindlasti võtan ühe delta veel juurde ja ehk jätan nautilused ka alles. Ülejäänd kõik kirbukale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klaasis on veel?

horisontaalis enam klaasis ei paistnud

 

RBA-ma ei tea mis elukas see on, mingi käsitöö kui naist kodus pole?  (psühho)

 

inimesed ja naised, mu juttu ei tasu päris tõena võtta, sest ma olen senini armastanud oma last, i30s ja naist, nyyd siis tuli delta perekonda.

 

kolmas paagitäis on parem kui esimene, rõve maitse kadunud ( no pisike maitse veel juures), kärsakat pole saanud, auru tuleb

tundub, et delta läheb hetkel 30s ette  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lurise, ei saa lurisema

sitt uudis on see, et väikeste akudega pole midagi teha. peab ikkagi uue aparaadi hankima. 30s kulus akut vähem.

esiteks pisikesi akusi kulub sitax palju ja voldi langedes 3,6 peale....umbes, ei meenuta see enam tõmbamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Compi jutust võib lugeda, et delta ei kannata suure PG sisaldusega vedelikke. Soenedes läheb mahl veel vedelamaks ja siis ei pea enam kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile hakkas sita maitse juurde tulema berrymixile, see omane, kui coili vaja vahetada. Valasin lõpu kraanikaussi, lasin coili vee alt läbi ja lisasin marcilt saadud kiivi. Maitse on puhtam, aga see kiivi suht shit  :?

Eks tirin pudel ära ja panen berrymix tagasi. Vaatab siis, kuidas maitse on.

Peale nädalat ei tahaks coili veel vahetada

Share this post


Link to post
Share on other sites

See sita maitse tundmine oleneb palju ka inimesest. Mul moor rebib 3 nädalat 1 coiliga ja ütleb et ei tunne halba maitset, ma korra proovin siis oksendan suhu endale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõva sita maitse juures. Vaatasin takistust, 2,8-2,2 kõigub.

Coil on nii pasane? Natuke rohkem voliti anda, siis langeb 2,2 poole

Õhtil veel mõtlesin, et haaran uue coili kaasa, nüüd õhtuni pekkis ,  30s coil on kaasas, aga paaki pole (kick)

Nädal ja 5€, karm


30s töötas 2 nädalat lõtva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõva sita maitse juures. Vaatasin takistust, 2,8-2,2 kõigub.

Coil on nii pasane? Natuke rohkem voliti anda, siis langeb 2,2 poole

Õhtil veel mõtlesin, et haaran uue coili kaasa, nüüd õhtuni pekkis ,  30s coil on kaasas, aga paaki pole (kick)

Nädal ja 5€, karm

30s töötas 2 nädalat lõtva

 

Jeesus see coil on ilmselgelt perses. 1,5 oleks enamvähem normaalne number seal :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sita maitse oli ka 1,4 kandis.

Pekkis on see coil nii või teisiti. 2 coili veel olemas, eks paista kuidas järgmine elutseb. Täna lihtsalt tuleb yle elada shita maitsega.

Laksan 5 voldiga hetkel  8-)


Nyyd guugeldama, äkki keegi on reka täis coile varastanud  (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sita maitse oli ka 1,4 kandis.

Pekkis on see coil nii või teisiti. 2 coili veel olemas, eks paista kuidas järgmine elutseb. Täna lihtsalt tuleb yle elada shita maitsega.

Laksan 5 voldiga hetkel  8-)

Nyyd guugeldama, äkki keegi on reka täis coile varastanud  (relv)

 

Legend räägib, et põlevate silmadega must mees neljanda kuu neljandal ööl nelja tee ristmikul olla keeranud sinna ise coilid sisse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...