Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Ma tegin ka algul ilma kuivatamata ja kahenädala pärast olid coilid otsas. Suure vihaga tõmbasin kaks päeva kayfuuni. Võtsin kätte ja loputasin kõik korraga puhtaks, kuivatasin radika peal  ja peale dryburni oli pilt juba selge, coilid korras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vist vedanud siis, esimese coiliga juba pea 60ml tõmmanud ja alati kohe kuivamatta burni teinud, samas nüüd lasin 24h kuivada ja saab jah kiiremini põletada ning kehva maitset pole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei tea , aga mulle see 16 kudagi ei istu. raske ning lisaks metalne mekk juures ja see drip tip ka metalne ei meeldi ,proovin kunagi plastiku vastu vahetada ehk siis arvamus muutub. coile ka kulub nagu veic tavalisest rohkem . kasutan odavat varuks võetud mt3 ja muid odavaid clearosi rohkem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Driptipi proovi kindlasti vahetada. Ma ei kannata suus üldse metalli. Ilmselt kujutan ette aga tunnen lausa erinevate metallide maitset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Driptipi proovi kindlasti vahetada. Ma ei kannata suus üldse metalli. Ilmselt kujutan ette aga tunnen lausa erinevate metallide maitset.

99 prossa sama teema, selle pärast algajana ongi plaanis pikk plastist piibu tip soetada varsti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 23 uus omanik ning erilist "vau'd" ei tekita. Tripple coili võtsin välja, sest tavaline Evic ei suuda seda toita ning dual coili läks asemele. Drip-tip tuleb uus hankida, sest orig. tip on suht kole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas saaks neid kolme kuidagi üldistada aga nagu Comp ütles: "Ei saa käest ära panna".
 Selles suhtes et enne seda oli põgusalt IClear30s kasutuses. Läksin suht kohe Kayfunile üle.
 Pastaka 2 tükki ei lähe arvesse- täiesti teine tera on Delta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 2 peaks olema ka rebuildable deck? Kuidas see on, kas keegi on proovinud? Videosi vaadates on teine imetilluke ja vajab ikka korraliku vilumust, et sinna töötavaid mähiseid teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praegu 5-s paak käsil Toss ja maitse veel normaalsed.Üle kolme korra ei kannata tõmmata,ajab köhima.Peab vist nikot vähendama.Delta 19 tunndub Delta ll võrreldes nagu imeks vivi STV-d.Ime või silmad pahupidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...