Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Mul oli sama teema Bobasega Aero V2 pealt Delta 16 peale kolides. Squape R's on parem, aga ikka mite päris see enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjutan varsti pikema loo ka, aga lühidalt öeldes Delta II mingit WOW effekti ei andnud. Peamiselt seetõttu, et võrdlus käis minu teiste RBA-dega, sh dripperitega. Õhuaugud on väga suured ja valmis coilidega aurustajatest on kindlasti kõige avatum tõmme ja mis seal salata, ka kõige rohkem auru. Aur on kohati lausa võrreldav dripperitega, aga maitset on vähem ja see on selline summutatud. Üldmulje on siiski positiivne.


Ah ja üks asi veel, soovitan Delta II enne kasutamist ära puhastada, minu oma oli õline - puhastasin enne kasutamist seebi+viinaga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastamiseks minu kogemuste järgi parim kuum vesi + fery ... pärast korralikult loputada. See fery ikka jõhker keemia....  sobib ka suvel auto klaasipuhatuse vedeliku sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda enam see sobibki paakide pesuks machining oil-ist :) Ja kui korralikult loputada, siis ei jää ka mingit jääkide kihti sinna

Share this post


Link to post
Share on other sites

peale fairy pesu tuleb loputada ka (korduvalt).... ja igaks juhuks peaks vist mainima, et coili ei pea(tohi) pesema .... erity fairyga. Kui uuena on õli küljes siis kuuma veega seda niisama päris maha ei saa. Vahet pole mis atiga tegu on.
Näpu all võib tunduda puhas aga tegelt on õrn kiht ikka peal.... selleks ongi keemia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes tahab oma uut aparaati kenasti puhtaks saada võib kaaluda ka viina sees leotamist. Kulu eurides suht olematu ja lõpptulemus peaks ka kõige nõudlikumad vajadused rahuldama. Parem ikka kui fairy'ga jamada. Sups likku, vupsti kuivaks ja hopsti näkku, kui viin jääb puhtaks, siis ka see naksti kõrist alla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mina tegin alguses Fairyga, siis kuuma veega, siis panin viina sisse likku (kauemaks), siis uuesti korralikult kuuma veega. Viina pärast ära ei joonud vaid kahjuks läks kraanist alla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fairy on halb valik. See "puhas sära" pask mis nõudele jääb on valgust murdev ja läiget tekitav keemia. Seda tehakse mingite sulfaadi ... asjadega? Ma ei tea. Tean seda et sööme igapäev seda jama sisse oma nõudelt. Clearo pesuks .... ma ei tea...peab olema parem viis, kui fairy :) Millega haiglates uusi masinaid puhastatakse? Antiseptiline? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fairy - 1x pesed, 10+x loputad - proovitud, jääb ära.

 

sooja viina sisse ligunema, natuke majapidamispaberit - puhtaks-kuivaks, asi klaar :)

 

muidugi on see non-delta jutt....

 

 

mul nimelt ei tule kraanist sooja vett, külmagi saab jaokaupa (hüdrofoor andis otsad)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PBusardo sai ka Delta II-e videoga hakkama.

 

 

Midagi tahaks endale lähiajal soetada koos Istick 50w-ga. Ei teagi kohe, kas Kangeri Subtank mini või Delta II.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...