Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Joyetech delta - muljed

Recommended Posts

Vedelik liiga madala tempi puhul kleepub traadile?

Kehv vedelik?

 

Mul ema  kasutab liquaga d19, suht madalal voldil, töötab. Ma ei hakka hakka arvama, aga 3.2 see vaevalt on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 23 coili dryburnides ääred lükkasin pruuniks nüüd nahad??? Või peaks uuesti pesema? igatahes vist ei tasu teistele proovida anda;))vennased suudavad esimese tunniga kõrbema lasta coili r.i p kes targemad visake inside infffi kuidas kõrbeka nahui saada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei soovitaks Delta19 mitte kellelegi sest minul hakkab see kohe õhuavadest räigelt lekkima nii kui see natukenegi külili jääb (facep)

eks see lekkimine sõltub ikka asjaoludest.

mis mahl jne. kui liiga tuliseks imed siis ka variant.

Ise juba pool aastat nii delta 19 kui 23 peal  ja lekkimist pole täheldanud ei püsti, pikali kui tagurpidi (kotis).

Share this post


Link to post
Share on other sites

endal samuti delta 16/19 pool aastat kasutusel ja ei ole kordagi lekkinud.Üks coil neljast ainult kipub lurisema aga ei leki.Ainuke viga,et õhku on liiga vähe,võrreldes Delta2-ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutama ei PEA mingeid watte. Kõik on subjektiivne. Mõni tõmbab 8w juures, mõni 20w. Enda maitse järgi seadistada ja seal, kus tundub, et nüüd on mahv mõnus, seal "peabki" tõmbama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alla 10W jääb jääb selle triple coili jaoks lahjaks. Üle 20W võib suure intensiivusega tõmmates kärsakat saada (oleneb mahlast muidugi). Minule meeldis kuskil kuldse keskmise ümber aurutada, ehk siis 15W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin vahepeal vähe puhastada. Lugesin seda juhendit, aga seal pole märgitud, millist pinget või watte on kasutatud? Endal keha otseselt punaseks küll ei läind, ulmelist pinget samas ei andnud ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...