Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
s6ltlane

Viskooskiud (Rayon)

Recommended Posts

Veipijate maailmas on laineid löömas viskooskiud wickimise materjalina coilides. Materjal on maitsetu ja parema imamisvõimega kui orgaaniline vatt/silica/ecowool.

 

Mammutfoorumi mammutteemas http://www.e-cigarette-forum.com/forum/rebuildable-atomizer-systems/561226-rayon-wick-better-flow-flavor-saturation-nic-hit.html väidavad viskooskiu pikemaajalised kasutajad, et dry hitid on minevik, coil tahmub märkimisväärselt vähem ja ka nikotiinilaks on tugevam  :roll:

 

Kas siinse foorumi kasutajatel on oma kogemusi antud materjaliga ja kas seda Eestis müüakse?

 

Ise tellisin eBayst http://www.ebay.com/itm/Graham-039-s-CelluCotton-100-Rayon-Fiber-Cellu-Cotton-similar-2-Tencel-5g-1M-/321454878962?nma=true&si=gCTsRGJpiDLYYvc9jk02rv%252FZ1Vw%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti kaks erinevat asja.

Eelpool mainitud ECF foorumi lingist, räägitakse jaapani cotton pads-idest, mis peaks olema just vatti padjad.......ehk siis midagi sellist http://ejuices.com/products/organic-cotton Soovitatakse Koh Gen Do firma toodangut.

 

Ja teine asi on cellucotton 100% rayon fiber. Ja sellele teema ECF foorumist:

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/rebuildable-atomizer-systems/561226-rayon-wick-better-flow-flavor-saturation-nic-hit.html

 

Huvitab, kumb neist paremini toimib? Seda jaapanis kasvatatud vatti patjasi ei leia ma euroopast ja ebays-st saaks aga post 40 doltsi. Rayoni tellisin ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti kaks erinevat asja.

Eelpool mainitud ECF foorumi lingist, räägitakse jaapani cotton pads-idest, mis peaks olema just vatti padjad.......ehk siis midagi sellist http://ejuices.com/products/organic-cotton Soovitatakse Koh Gen Do firma toodangut.

 

Ja teine asi on cellucotton 100% rayon fiber. Ja sellele teema ECF foorumist:

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/rebuildable-atomizer-systems/561226-rayon-wick-better-flow-flavor-saturation-nic-hit.html

 

Huvitab, kumb neist paremini toimib? Seda jaapanis kasvatatud vatti patjasi ei leia ma euroopast ja ebays-st saaks aga post 40 doltsi. Rayoni tellisin ära.

 

 

Ohh jah, suutsin oma algpostituse lingi ikka ära soperdada  (facep)  parandan siis veel korra  :oops:

 

Jaapani vatipadjad on lihtsalt ökoloogiline vatt, ja ka omadused nagu vatil - kärssab kui piisavalt vedelikku peale ei saa(endal juba harjumus peale iga 3ndat mahvi "kuiv" mahv teha vati niisutamiseks)

 

Tiba odavam variant nende jaapani vatipatjade proovimiseks siin http://www.harrowfriend.com/ , postiga Eesti 20 taala... Ise jään rayoni paremusele lootma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma eile vaatasin tubest selle jaapani patjade kohta videosi ja seal kiideti ka, et annab maitseb paremini edasi ja wickib hästi. Pealmiselt kiidavad patjasi just selle poolest, et kerge lõigata sobivaid ribasi ja siis kasutada neid. Ei pea nagu tavalise vattiga rullima ja harvendama ja müttama.

Rayon videosi ma ei vaadanud ega uurinud selle kohta rohkemat infot. :roll:

Tellisin su lingilt need jaapani vatipadjad. Nüüd mõlemad variandid tellitud ja eks ole siis näha kumb paremini toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tuli jaapani cottoni ja rayoni võrdluse kohta Busardo video. Erilist vahet ei ole busardo arvates jaapani cottonil ja rayonil. Busardo valik on jaapani vatt ja seda ainsal põhjusel, kuna see on täielikult looduslik ja töötlematta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poole video pealt olin juba jaapani vatti tellimas, lõpuni vaadates otsustasin ikka rayoni enne ära oodata.

Tore et veipijatel selline vend nagu Busardo olemas on  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mina küll nendest vahedest aru ei saa. Ise krutin tavalist Konsumist ostetud vatti. Sellist valget ja pehmet nig lumi. Naised kasutavad seda vist näo puhastamiseks. Maksab vist euro terve kotitäis.

 

Tegelikult peaks kanepiköit proovima. Kui kupli sõitma võtab, siis tead, et mahl on vist otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tulid ka lõpuks jaapani cotton ja jube pisikesed on need lehed......sellised tikutopsi suurused lehed või tiba suuremad.

Seda rayoni vatti olen sikutanud nüüd nädala ja ei saa aru küll, et oleks midagi erilist võrreldes vattiga. Ei tunne, et oleks maitse või aru kuidagi võimendatud. Try hitti ei ole küll saanud ja ei ole ka tavalise vatiga seda saanud

Proovin need lehed ka ära ja eks ole siis näha kas see ECF foorumi jutt peab kuskilt otsast paikka ka või ei. Võimalik, et eri võimsused ja RDA-d ja RBA-d mängivad mingit rolli.

post-750-140724528121_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Koh-Gen-Do-Organic-Cotton-80-sheets-for-Skin-Care-/111424754814?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19f16ed47e

Tellisin selle ,krt on ikka hea vatt.Imab vedelikku paremini ,kui Eestist ostetud vatid.Tõmban vg põhiseid vedelikke ja kayfun 3.1 enne sain kärsakat,kui tõmbasin tihti pikki mahve ,kuid selle Jaapani omaga seda ei ole .Pakk on ka suhteliselt suur ja jagub kauaks ,soovitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui Raplasse satud võin sulle müüa pool pakki 10 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüdseks olen saanud rayonit kuu aega kasutada ja olen väga rahul.

Dry hit saabub kayfuni/taifuni kasutades tõesti alles päris tilgatu paagi pealt(ja dry hiti mekk pole nii jube kui vatiga imo). Peale dry hitti pole ka otsest vajadust wicki välja vahetada kuna kärssanud mekk kaob tunduvalt kiiremini kui vati puhul.

Kõrvalmaitse puudub(vb mul maitsemeel nõrk). Puhkuse ajal kestis üks wick 2,5 nädalat (psühho) !!! Tarbisin küll ühte ja sama jooki (Seduce's Snake Oil kloon) aga orgaanilise vatiga muutus wick nädalaga ebameeldivaks.

Muus osas pole erilisi tähelepanekuid teinud ja ei oska kahjuks võrrelda jaapani vatipatjadega, aga ahelveipijale on rayon vägagi soovitatav materja  :idea:


Tänud lingi eest, tellitud! Uskumatu hind võrreldes kõigi teiste saitidega (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna rayoni kätte ja esmamulje vägagi hea. Kõrvalmaitse alguses tõesti puudus. Varsti tuleb Jaapani vatt ka, eks saa näha kas on suurt vahet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna rayoni kätte ja esmamulje vägagi hea. Kõrvalmaitse alguses tõesti puudus. Varsti tuleb Jaapani vatt ka, eks saa näha kas on suurt vahet

Nüüd aega möödas ja ehk oskad võrdluse tuua . Rayon vs koh gen doh ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul jäi igatahes rayon vedelema, jaapani orgaanilised padjad lihtsalt mugavamad lõikuda imo. Mõlemad maitsetud ja samas suurusjärgus imavusega. Vatti vahetan nüüd ainult 2 korda kuus koos coiliga, hea tulemus arvestades ahelveipimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koh Gen Do puhtalt selle pärast, et on looduslik. Phili videost on näha, et vahet vähemalt imavuse suhtes ei ole. Kaua vastu peab, no mul võtab vati vahetamine mistahes seadmes alla 5 min ja vaatan poole silmaga filmi samal ajal. Väga tüütu ei ole ja selle pärast jätan selle rahulikult vahele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul jäi igatahes rayon vedelema, jaapani orgaanilised padjad lihtsalt mugavamad lõikuda imo. Mõlemad maitsetud ja samas suurusjärgus imavusega. Vatti vahetan nüüd ainult 2 korda kuus koos coiliga, hea tulemus arvestades ahelveipimist.

2x kuus? Tarbid vedelike olematus koguses ja 0,1W juures?

 

Mul ei kannata küll harvemini kui 2x nädalas vahetada, st üle 4 päeva kindlasti vastu ei pea vatt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...