Jump to content
E-sigareti foorum
Sandra Sepp

Probleem coilidega

Recommended Posts

Mõtlesin, et küsin ka siis targematelt nõu. Ise ei oska enam midagi muud mõelda, kui et täiesti uus aurusti soetada. Mure järgnev:

Olemas MT3 aurusti, mille esialgne coil pidas vastu umbes pool aastat, seejärel andis aku otsad ning sai soetatud vision spinner ja ühtlasi ka 2 uut coili, mis kuuluvad tegelikult MT3s-ile.

Esimene nendest läks läbi paari päeva pärast (vedeliku maitse kadus ära ja hakkas tulema järjest tugevamat kärsakat), seepeale sai seda puhastatud, osi vahetatud jne, pidas pool päeva ja jälle läbi.

Mõtlesin siis, et äkki see lihtsalt ei talu pinget. Panin lõpuks teise varucoili ja tõmbasin kõige madalama pingega, see jällegi kestis umbes päevakese, kuni jälle kärsakat andma hakkas. Seejärel sain sõbralt ühe töötava coili, mille sisse panin ja jällegi esimesel mahvil juba kärsakas.

Minu küsimus, milles asi võib olla? Kas MT3s coilid ei sobi lihtsalt MT3-ga või on siin millegis muus probleem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veider värk nendega jah. Ma suudan ka suht kiirelt MT3 õhtule tõmmata. Loobusin sellest ka kõige täiega...pisike mõttetu ju*n :( 

Soovitada kahjuks ei oska muud, kui et proovi ikka clearos sinna ettenähtud coili =) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see, mida siin MT3-ks nimetatakase, pole oma põhiolemuselt mitte Evod? Originaalis oli MT3 ju ülacoiliga ja MT3s alumise coiliga?

Ja pool aastat ühe coiliga? WTF tõepoolest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhast baasi tõmasid või?

Ehk asi nii, et oli no probleme pool aastat aga ega tasuta lõunaid pole, seega balansi jaoks pead natukene kannatama. Proovi järgmist coili, võimalik, et olid praagid. Või vahetasid mahla, suurema VG vastu ja ei suuda peale anda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii MT3(T3) kui MT3S on bottom coil clearod. T3 ja MT3 coilide saadavus muutus juba tükk aega tagasi üsna kehvaks ja asemele tuli T3S(MT3S) - selle coil aga T3(MT3) sisse ei tohiks istuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tõmband puhast baasi :D

Kahtlane ka, et kõik coilid järsku praagid.

Mahla sai vahetatud küll - skysmoke vedelik hangseni vastu.

 

MT3s-i coil oli küll veidi erinevam sellest, mis esialgselt sees oli, aga sain ta sinna pandud küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta coili korsten ära, sealt seest coili spitraali pealt 1 nöör (wick) ära ja viska see minema ja pane siis korsten koos kummimõtsikesega tagasi. Äkki see aitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii MT3(T3) kui MT3S on bottom coil clearod. T3 ja MT3 coilide saadavus muutus juba tükk aega tagasi üsna kehvaks ja asemele tuli T3S(MT3S) - selle coil aga T3(MT3) sisse ei tohiks istuda.

Õigus, tuleb meelde. Olid põhjacoilid jah. s puhul olid põhi ja coil eraldi, aga MT3 (T3) oli coil koos põhjaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii. Antud juhul tegemist aga hoopis EVOD clearoga, mitte MT3'ga. Küsiks igaks juhuks üle, kust coilid pärit? Fasttechist pärit coilide kvaliteet on seinast seina ja see ka põhjus, miks ise ainult originaalcoile pakun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, hetkel kasutajanime järgi küll sellele kinnitust ei leia aga kui ühistellimusega võetud siis tegemist originaalidega ja probleem milleski muus. Esimese asjana ilmselt tuleks see üleliigse wicki eemaldamine ära proovida.

Teise asjana võiks maitse vahetamist proovida. Mul endal on Liqua Strawberryga miski kummaline kiiks - olenemata clearost ja wattidest tunnen ainult kõrbemaitset samas kui osad kiidavad, et on hea maasikamaitse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, hetkel kasutajanime järgi küll sellele kinnitust ei leia aga kui ühistellimusega võetud siis tegemist originaalidega ja probleem milleski muus. Esimese asjana ilmselt tuleks see üleliigse wicki eemaldamine ära proovida.

Teise asjana võiks maitse vahetamist proovida. Mul endal on Liqua Strawberryga miski kummaline kiiks - olenemata clearost ja wattidest tunnen ainult kõrbemaitset samas kui osad kiidavad, et on hea maasikamaitse.

mul see kärsakas oli peleoni maasikaga, alguses hea, pärast evodi paagitäit hakkas kärsakat andma, coilis asi polnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

EI tellinudki enda nime alt, ühe tuttava kaudu sai tellitud.

Wicki eemaldamise proovin kohe ära. Maitseid on korduvalt juba vahetatud, banaani, arbuusi, tropical mixi jms vastu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EI tellinudki enda nime alt, ühe tuttava kaudu sai tellitud.

Wicki eemaldamise proovin kohe ära. Maitseid on korduvalt juba vahetatud, banaani, arbuusi, tropical mixi jms vastu...

Ja kõik maitsevahetused sama coiliga, ilma puhastamata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ei olnud mitte nii, et mt3s coilid ei sobinud evodisse? Minu arust oli mingi ikaldus kunagi nendega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt Peleonist tellitud Hangseni mahlad panevad coilid kähku kärssama. Mul aerotankidega sama jama oli. Nüüd segan mahlasi ise ja probleeme ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...