Jump to content
E-sigareti foorum
Sandra Sepp

Probleem coilidega

Recommended Posts

Kas ei olnud mitte nii, et mt3s coilid ei sobinud evodisse? Minu arust oli mingi ikaldus kunagi nendega

Kas mitte T3s coili krae polnud pisut väiksema läbimõõduga ja seetõttu talle Evodi coilid ei sobinud, küll aga vastupidi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, siis tean, et uue aurusti saabudes, enam Hangseniga ei riski.

 

Minuarust Paleoni Hangsen on suure VG sisaldusega, mis tähendab, et vedelik paks ja coil ei saa peale nii hästi ning tekibki kärsakas. Samas keegi võiks mulle ka ära seletada, kas siis Paleoni omad pole originaalid või Paleon tellibki sellise vahekorraga Hangsenit endale sisse? Spezzi 10ml Hangsenid kõik 80PG ja 20VG, millest selline erinevus? 

 

Aga Sannu, ära nüüd sellepärast Hangseni nime maha kanna, pigem võiks selgeks teha, mis vahekorraga see Hangsen sul on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mitte T3s coili krae polnud pisut väiksema läbimõõduga ja seetõttu talle Evodi coilid ei sobinud, küll aga vastupidi?

Pigem seda jah, sest T3s-i oli mul sinna keerukam toppida, pidin tugevamalt keerama, et ta sinna sisse jääks.

 

Minuarust Paleoni Hangsen on suure VG sisaldusega, mis tähendab, et vedelik paks ja coil ei saa peale nii hästi ning tekibki kärsakas. Samas keegi võiks mulle ka ära seletada, kas siis Paleoni omad pole originaalid või Paleon tellibki sellise vahekorraga Hangsenit endale sisse? Spezzi 10ml Hangsenid kõik 80PG ja 20VG, millest selline erinevus? 

 

Aga Sannu, ära nüüd sellepärast Hangseni nime maha kanna, pigem võiks selgeks teha, mis vahekorraga see Hangsen sul on.

Kust ma seda teada saan? Pakendi pealt juba uurisin ja seal kirjas polnd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem seda jah, sest T3s-i oli mul sinna keerukam toppida, pidin tugevamalt keerama, et ta sinna sisse jääks.

 

Kust ma seda teada saan? Pakendi pealt juba uurisin ja seal kirjas polnd.

 

Loodetavasti teadjamad kommenteerivad seda siia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni Hangsen on Poola tehasest pärit ja hoopis teine kraam kui Hiinast tulev. Maitse ja koostis on erinevad.

 Aga näiteks, kui sa tehastest tellid, kas neil on PG/VG suhe juba ette antud, või saad ise selle vahekorra tellida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Aga näiteks, kui sa tehastest tellid, kas neil on PG/VG suhe juba ette antud, või saad ise selle vahekorra tellida?

Jah, saab valida(teatud piirangutega). Järgmine ports on mul tulemas 50/50 suhtega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, saab valida(teatud piirangutega). Järgmine ports on mul tulemas 50/50 suhtega.

Selge-selge...mulle isiklikult meeldib suurem PG sisaldus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui uusi vedelikke prooviks võtad, võta mõni pudel Liqua-t ka, mulle subjektiivselt meeldib suurem osa Liqua maitseid rohkem kui Hansgeni omad ja coilid kestavad Liqua vedelikega üllatavalt kaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud näpunäidete eest!

 

Nüüdseks seis selline, et ka wicki eemaldus ei aidanud, täna hommikul hakkas ikkagi kärssama, niiet kopp sai ette ja loobusin sellega tegelemisest.

Hetkel sõbralt saadud aurusti käigus, kuni rikkamaks saan, et midagi toredamat soetada.

Seega nüüd on suuresti oodatud soovitused aurustite osas, mis sobiks vision spinneriga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerotank mini, Aspire CE5S, Aspire ET, iClear 16B (Spinner 2-ga sama jämedus) ja eks neid ole veel  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui kopp eest ära läheb, võid proovida veel paari asja - võib-olla tuleb silikoonmütsi vähe lõigata, et see wickile liiga peale ei suruks või kogu kupatus puhtaks kraapida ning traadi ja vatiga uus coil keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Spezzi poest vaatad, siis sobivad vist kõik. Aga vaata et liiga suurt ei osta, vision spinneri otsas pole suur auristi visuaalselt just kõige ilusam vaatepilt.

Kui Vääna-Jõesuu jätkuvalt tee peale jääb, võid õhtul läbi tulla, ühe kasutatud iClear16 clero ja sellele ühe 1.8 oomise uue coili võin tasuta ära anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Spezzi poest vaatad, siis sobivad vist kõik. Aga vaata et liiga suurt ei osta, vision spinneri otsas pole suur auristi visuaalselt just kõige ilusam vaatepilt.

Kui Vääna-Jõesuu jätkuvalt tee peale jääb, võid õhtul läbi tulla, ühe kasutatud iClear16 clero ja sellele ühe 1.8 oomise uue coili võin tasuta ära anda.

Kõlab hästi. Su number on mul juba olemas, et siis saan ühendust võtta, kui jõudma hakkan. :)

Ja kui kopp eest ära läheb, võid proovida veel paari asja - võib-olla tuleb silikoonmütsi vähe lõigata, et see wickile liiga peale ei suruks või kogu kupatus puhtaks kraapida ning traadi ja vatiga uus coil keerata.

Sõber keeras sinna mitu coili mul valmis, vahetas nööre jne, aga mitte miski ei aidand...mütsi lõikamisele sai isegi mõeldud, aga sinnapaika see teema jäi. Ei taha seda aurustit enam nähagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mustamäele satud siis vedeleb ka 1 IC16 koos mõne kasutamatta coiliga.

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Tänud, Mustakale ikka satub, et võid igaksjuhuks numbri anda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui uusi vedelikke prooviks võtad, võta mõni pudel Liqua-t ka, mulle subjektiivselt meeldib suurem osa Liqua maitseid rohkem kui Hansgeni omad ja coilid kestavad Liqua vedelikega üllatavalt kaua.

Nõustun selles osas.

Endal täpselt vastupidi. Liqua tundub hirmsa seebi maitsega, va. Berry Mix (erinevaid clearosid kasutanud).

Seevastu Hangsen aga väga 5+ ja coilid kestavad hästi.

 

Sorry OT pärast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...