Jump to content
E-sigareti foorum
Sandra Sepp

Probleem coilidega

Recommended Posts

Niih, tundub et nüüdseks on selge, kuhu koer maetud oli.

Eile panin taaskord Hangseni (Peleonist tellitud) sõbralt saadud aurusti sisse ja lõi mõne aja pärast jälle kärsaka, seega valasin selle vedeliku minema ja tegin kerge loputuse aurustile.

Ning kuna kasutaja Napoleon oli niivõrd lahke, et andis lubatud aurustiga kaasa ka natukene Liqua vedelikku, siis kallasin paaki hoopis seda. Nüüdseks seda asja juba
üsna kõvasti kimutud ja hetkel ei mingisugust probleemi, maitse täitsa hea puhas. Seega, polnudki probleem coilides ega aurustites, vaid sootuks Poolast tellitud p..s :)

Nüüd targem ja enam seda jama ei telli, lähen vast ka Liquale üle igaksjuhuks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ma kahtlustasin, et tegelik probleem on kas selles, et vedelik on <piiks> või lihtsalt see vedelik ei sobi konkreetse clearoga. Selleks sulle selle Liqua andsingi, et asja selgemaks saaks :) Huvi pärast võid muidugi proovida mida see Poola Hansgen iClear16 clearo sees teeb, iClear16-ga on muid hädasid, aga kärsakat pole see mul ühegi vedelikuga andnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt vedelik <piiks> jah, sest praegu kasutusel oleva clearoga ei sobi samuti :) enam ei hakka proovima seda Poola jura, ajab juba südame pahaks. Päris ära ei hakka viskama, aga kogun omale korraliku varu Liquat ja siis annan need ära :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni vedelik oli liiga paks ehk? seganud h2o või PG´ga. Su wick ei suutnud ehk ülesse tõmmata piisavalt. Või põles koorik peale ja ei lasknud vedeliku edasi. Variante miljon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis rda? Mul endal otsest kogemust pole veel aga Google ütleb, et su ōhuaugud pole suunatud coilidega..

Või siis uputab

Share this post


Link to post
Share on other sites

rda sisse tegin coili, krt auru küll palju ei tule 0.61 oomi juures, samuti vedelik keeb sees ja rda läheb kuumaks...

Mul tekkis ka sarnane jama praegu Kayfari sees... Tegin 7 keerdu, 28 AWG, 2 mm, 1,4 oomi. Vatt tavapärane. Aga auru mitte kottigi, kuigi hääle järgi käib kõva action coili juures. Millest selline asi tingitud on? Sai nagu 2 erineva vedelikuga proovitud, 2 korda vatti tehtud ja 7-15W proovitud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...