Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Scuall

Orchid Kayfun Style RBA

Recommended Posts

Sain oma v3 klooni kätte fasttehhist ja keerasin kohe talle 0,5 oomise sisse. Üli kõva tundub. Õhk käib küll minujaoks veidi liiga kergelt läbi, aga auru ja maitset on rohkem, kui rubla eest (Y):-D

Suuruse poolest jääb ta kaifarist väiksemaks (vedelikku mahub ka vähem sisse) ja kui mehhaanilise otsas võrrelda, siis on 18650 astro mod orchidiga sama pikk, kui kaifar 18500 akuga mehhi peal.

2014-10-24%2021.20.39.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on Orchid v2 kaifari nano kestas ja olen seda nüüd 3 nädalat vast sikutanud ......super rahul. Kuigi pean tunnistama, et saada sünkros kaks coili hõõguma on tiba keerulisem, kui ühe coili tegemine.

Vahepeal, kui proovida mõnda muud tanki siis on tunne nagu läbi tampooni sikutas auru (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned pildid ka siia. Coilide tegemine on päris keeruline ja ilusad nad ei jää.

071930e79341fc70e02988977f58050c.jpg
21499acb9f945c2ae5213b39f17655fc.jpg
d62fabfa343a2e1d4af04212ea1d0fb9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttehhi kloonil https://www.fasttech.com/p/1883106 on kuuskant poldid. Ainuke suur miinus asjal. Keermed on korralikudja tihendid kõik ilusti mõõdus.

Kerge õli mek on isegi pärast pesu veel juures (see võib muidugi ka coilist tulla, pold aega dry burnida, nii kiire oli proovimisega), see peaks pärast mõnda milliliitrit kaduma.

Mul on ka kaifari nano komplekt olemas. Kui paak tühjaks saab, proovin ära, kas sobib v3 kloonile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm ma arvan, et see sobiks häst zna30 otsa millel dna40 kiip ... ja kaks N200 coili sees.

Kas ma olen ainus, kellele tundub et Ni200 tulekuga on paralleelselt ühendatud coilidega RBA/RDA aeg ümber saamas ja parem lahendus oleks colilid jadamisi ühendada.

Takistus ju niigi väike nikliga. Ja traat pehme, seega peenikesega raske toimetada.

Teisiti öeldes - hoopis teistmoodi kinnitustega deck peab olema. Või siis kergesti ümber korraldatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vòtsin prooviks https://www.fasttech.com/products/1850901 ja Kayfunilaadsed seisavad. Asi teeb dripperiga samaväärse töö.

Coilid on nagu on...

 

SAM_1482.jpg

SAM_1485.jpg

 

 

Hea on ta siit ainult üles....

 

SAM_1487.jpg

 

Liiale ei tasu siiski minna...

 

SAM_1488.jpg

 

Selline ta on...

 

SAM_1480.jpg

 

 

Igapäevaselt Kayfunilaadse kasutajale "must-have". FT hinna eest on tegemist väga hea asjaga. Mahla kulub palju ja täitmine on tüütu aga maitse ja aur on esmaklassiline. Konkreetne odavaim on kindlasti end väärt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb vist inimesest, mul 0,8 coil hetkel ja 16w-le timmitud ja igati ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna tiksusin kolm paaki 19w juures tühjaks. Hea ongi just see, et toimib probleemideta 20w - 40w vahel. Eks see sõltub mingil määral seadest ja mahlast aga super riist siiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...