Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Minimaalne elamumaa suurus??

Recommended Posts

Väänet meaks meeletult olema.

Peaks C kategooria load ära tegema, see ajas suu vett jooksma (Y)

 

Ma võin sohvriks hakata  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma võin ju siis häda pärast taga kongis su naisega sehkendada  :-D  :-D  (psühho)

 

Igatahes, seltsimehed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nende igast mobiilsete variantide ühine viga on see, et puudu alaline elekter, vesi ja kommunikatsioon. Vee ja elektri saaks veel vast kuskilt välja imeda aga mingi sitase 4g pulga otsas ei suuda ma olla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see õige elu sul ei saa olema. Suhteliselt sama mis 16/12 ruuduses korteris vegeteerida.  
Kus sa grillpidu hea ilmaga korraldad või liblesid niidad? Tarastatud elamisel peaks ikka mingi aed, roheline lapp, olema kindlasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

nende igast mobiilsete variantide ühine viga on see, et puudu alaline elekter, vesi ja kommunikatsioon. Vee ja elektri saaks veel vast kuskilt välja imeda aga mingi sitase 4g pulga otsas ei suuda ma olla!

 

mis 4g viga on B)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see õige elu sul ei saa olema. Suhteliselt sama mis 16/12 ruuduses korteris vegeteerida.  

Kus sa grillpidu hea ilmaga korraldad või liblesid niidad? Tarastatud elamisel peaks ikka mingi aed, roheline lapp, olema kindlasti

Ei ole mul liblesi vaja, minu poolest võiks kõik silmapiirini betoonist olla. Grill pidu pean tänaval, ongi huvitavam, saab naabreid ja suva möödakäijaid kaasata.

mis 4g viga on B)

Nende mahu limiidist sõidan mõni kord ühe päevaga läbi ja üle 50ms ping mängida ei kannata, hetkel siis elion 100/100.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mida väiksem seda parem

ma oma paari hektarit niidan nagu pärisori 

 

Nõus. Mul veidi alla hektari ja sügiseks on kopp ees. Õnneks hakkas sadams, ei pea niitma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...