Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Erlkönigin RBA

Recommended Posts

Kusjuures see plastik driptip on äärmiselt mugev ja tavl tulekul.....ei tekki ohtu, et mokkad jäävad tippi kinni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii käes! Esimene coil läks vist päris aia taha. Õppisin seda et coil peab kindlasti ca  3 mm olema õhuagust kõrgemal ja tõesti nagu varemalt öeldud vatti päris vähe nendes mahla kanalites. Esimene tank voolas kuidagi tühjaks :D teine coil aga..ehhee..8 keerdu ümber 2 mm kruvika natuke jaapani vatti ja oppaa on kohe tunda midagi. Hetkel tundub ikkagi veel väga ligilähedale Kayfuni kvaliteediga. toss ja maitse...aga ma olen alles paar korda veipind ka..eks näis mis edasi saab...

 

aha ja keegi mainis et kui lahti võtta siis mahla juurdevalmise aukude juurest kohe võtta ära tihendid...TEHKE SEDA, mul kukkus 1 kohe kraani kausist alla :D

ja lisaks suutsin ühe coili kruvi kohe alguses üle ka keerata :D nii et ettevaatust, tark ei torma...ilmselt ma pole tark :D

see selleks, hea kraam siiski minu arust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma esimese coli tegin 2mm varda otsa ja japsi vattiga õnnestus kohe ja esimese paagitäiega oli kõik ok. Teise coili ja cottoniga hakkas lurisema ja õhuavast nirisema, tõenäoliselt oli mingi kämm cottonis. 3-s katse ja 3mm varda otsa coil ning tõstsin õhuavast mõned millid kõrgemale selle coili ja pisut cottonit kanalitesse ja jälle asi toimib.

 

Tänane uus coil 2mm varda otsa 8 tiiru ja 0,4mm kanthal. Siiani ei tilgu ja töötab kenasti.

Mõningad pildid ka lisaks.

post-750-0-73245500-1414690069_thumb.jpg

post-750-0-64188100-1414690079_thumb.jpg

post-750-0-26534300-1414690090_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pime. Tnx :D


Pean mainima, et MINU ARVATES tossu on siiski vähem kui Kayfunil. Maitse suht sama või isegi tiba parem aga nii kõva tossu mul küll välja aja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilus coil Maku. Ma ei saa seda normaalselt käima. Esimene katse vähese vatiga ja lekib raibe. Keerasin kiirelt uue coili ja suskasin kanalitesse rohkem vatti, mis viis kärsakani. Orchidiga õnnestus esimesel korral ja ideaalselt. 40w wickib suurepäraselt ja ei leki midagi. Eks katsun veel ja veel. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ikka juhtub :D jälle üks O-ring kadund. Keegi teab kust ma saaks juurde selliseid mis lähevad nendesse mahla täitmise aukudesse?

 

Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilus coil Maku. Ma ei saa seda normaalselt käima. Esimene katse vähese vatiga ja lekib raibe. Keerasin kiirelt uue coili ja suskasin kanalitesse rohkem vatti, mis viis kärsakani. Orchidiga õnnestus esimesel korral ja ideaalselt. 40w wickib suurepäraselt ja ei leki midagi. Eks katsun veel ja veel. 8-)

 

Oled käima saanud? Mul toimis alguses ilusti, nüüd proovivin suurema Vg sisaldusega(70%umbes) ja krt kärsakas. Vaatasin Maku pildi pealt, tal vatti ikka väga hõredalt. Ei tea kas lekkis läbi mul mahla, või olen midagi valest teinud, aga õhk ei käi üldse läbi enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen koguaeg kasutanud väikse PG sisaldusega vedelike. Mul endal kõikide mahlade suhe on 70%VG/30%PG

Erlil on eriti tähtis mahlakanalis oleva vatti kogus. Hea on selline korralik tuustakas coili mõlemale poolele ja külgmistesse mahlakanalitesse vähem vatti.

 

post-750-0-78333500-1416151951_thumb.jpg

post-750-0-10334800-1416151960_thumb.jpg

post-750-0-72370300-1416151967_thumb.jpg

post-750-0-41435400-1416151973_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar katsetust tegin veel ja lõpuks isegi toimis aga kloonitud kayfuniga sammu ei pea. Mul kõik mahlad 80 -90% VG. Väga vähese vatiga wickis küll aga mingi aeg hakkas ikka lekkima. Rohkem vatti pannes ei jõua coilini üldse jooki. Mul on odav FT kloon ja loodan et viga pigem selles. Iseenda buildides ei tasu väga kahelda. :)

 

E: coil ja vatt on Maku omaga visuaalselt identsed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et coili kõrgus õhuava suhtes on ka määrav. Kunagi mul oli vähemalt kayfuniga nii, et kui coil sai õhuavast tiba kõrgemale siis hakkas õhuavast mahla välja nirisema. Tasub ehk katsetada ja mängida 1mm ja 2mm kõrgusega?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt mu kloonil on nn. "juice control ring" puudu. E-kodaniku linkidel väitis keegi seda korralikuks wickkimiseks vaja minevat. Nägin rõnga puudumist kohe aga ei mõelnud sellele üldse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...