Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

Kas kellelgi on võimalus näidata pilti istick+delta19?

Mul mow sobib sinna kenasti ja nautilus eest 2mm üle. Aga according to my calculations peaks delta19 olema 0.5mm üle. Sellel deltal lihtsalt maht veits parem kui mow-l.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks/õnneks roosa kingiks ei sobinud. Pole hullu, kasutan ise. Hüva väike on küll. IPV kannab endas sama akut ja on pea kolm korda suurem. Toda vaidlusalust mõõtmisviga tunnen ainult kayfunilaadsega. Olen harjunud 18w peal IPVga ja isticki 18w on tuntavalat teise maitsega. Paari klikiga muutub asi õigeks ja ei kurda enam selle üle. 1.4 oomise coiliga dripperiga ei saa midagi aru. 20w on selle jaoks vähe ja aur liiga jahe. Põhiliseks miinuseks pean hoopis 510 keeret, mis oleks nagu kahjustada saanud. Aurustaja otsa kerimine on ebmeeldiv ja ilmselt ei hoia see lähiajal enam midagi kinni. Vast ainult minu oma viga? Samuti oleks ideaalne, kui 510 asetseks seadme keskel. Lisamiinuse saab veidike tülika aku vahetamise/integreeritud aku tõttu (pbusardo video). Muidu julgen soovitada küll.

 

SAM_1467.jpg

 

SAM_1468.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 16 + iStick = super kooslus  :idea:

Kas deltaga ühendus probleemi pole nagu mul mow-ga , et peab coili alumist otsa välja sikutama?

Teaks millist kooslust ka sõpradele/tuttavatele soovitada edaspidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar positsiivset sõna ka :)  Üle pika aja ma näen, et ohmu seadus kehtib( olen el. haridusega). Reguleerimata vooluga nemesisele sobib väga hästi dual coil, super! Aga kui panna otsa näiteks kaifar, siis on maitse hoopis teine, ehk siis minu arvates ei sobi ilma kikita mehhi otsa kaif ja nende analoogid. Küll aga on sama efekt dual-traadi ja kaifari võrdluses, kui kasutada istiki koos kaifariga. Maitse ja soojus väga ok, minu puhul seda 4 voldi juures. Võimsust näitas mingi 10,6 vatti. Loomulikult on maitsed erinevad  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

USD ööga vist kõvasti kukkunud, täna hind €22.07 :D

Kuramus, ma sain siis kahe euriga vastu pükse (psühho) , kui ülevalt USD asemel EUR valida, tuleb odavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, kasutanud siis isticki koos delta19-ga 2,5 päeva ja olen väga rahul.

 

Delta19 - väga mõnus pisike ning väga kvaliteetne. Natuke ebamugav on täitmine kuna on vaja peenikese otsaga pudelit, mina võtsin süstla(ei ole seda mökerdamist/ümber villimist). Coili vastupidamisest on veel vara rääkida kuid selge on see, et kannatab dryburni. Üle ega ümber ei saa aga maitse elamusest...täiestiuus maailm minujaoks ;)

 

iStick - Pisike on, seda teavad vist kõik aga minu üllatuseks on teda väga mugav käeshoida. Kohe alguses ei hakanud V/W taga ajama ja katsetasin kuni jäi minujaoks sobiv. Aku kestvust ei ole ka veel korralikult testida saanud kuid ta ikka kestab :D 

 

Kokkuvõtteks - Nii iStick kui ka Delta19 olid väga suureks üllatajaks ja võib rahus walci mahlu nautida  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan ka siis paar sõna alustuseks.

Aparaat pisike (Y)

Annab ikka rõve head pauku välja. Samas tundub, et see ongi normaalne ja mu s70 pole normaalne. 

Piisab 2 sek ja siuke pahvakas tuleb, et anna olla. Pean jooki lahjendama, sest kurgulaks on liiga äge (sama vedelik sees, mis oli s70 otsas)

Mu s70 on viiteaeg jube pikk võrreldes istickiga ja samade wattide juures mu aparaat laseb pussuhaisu välja 11w@4,1v.

Tundub, et tol ajal odav hiina crap vaikselt suremas vms. Igatahes võrdlust see välja ei kannata.

 

Kuna mul pole yhtegi normaalset masinst võrdluseks tuua, siis ma nyyd ei teagi täpselt kas istick ongi nii hää või mu s70 niiiiii saast   :lol:

 

Aku kohta hetkel ei ytle midagi, sest liiga vähe veel kasutanud seda.

Edit:

ca 5ml joodud aku poole peal või 1/3, aru täpselt ei saa 1,5Ω@4,2v@12w

 

otsas delta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajatan siis akust ka natuke.

 

Täna hommikul kell 8 võtsin täis laetud relva ja kell 22.21 sai aku tühjaks. Sel ajal suutsin läbi aurustada umbes 5,5ml. Aurustan siis delta19 triple coiliga ja iStick näitab 12w/4,2v.

Tulemusega olen väga rahul kuna päevotsa sai päris intensiivselt tõmmatud, tavaliselt tõmban ikka tükkmaad rahulikumalt ;) . Suureks plusik - viska kaabel taha ja saad rahus edasi mahla hävitada  (esiga)

 

Napsuse õhtu elad iStickiga kindlasti üle   (Y)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja aku sai tyhjaks.......ca 8-9 ml

 

Igal juhul rohkem kui mu saastaga, aku vastupidavus yllatas positiivselt.

Vb sain ka yledoosi, pea tuikab natukene :D

Peab niko levelit selle riistaga vähendama.

 

 

Aga nn 5v @ 4,1v on ikkagi tillikas vaadake kust otsast tahate.

Aga kui clero võimaldab, siis miks mitte sellega lasta.

 

Samas soovitan seda tulevastele klientidele mainida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku kestvus sama nagu Jeesusel ehk kaks paaki KFL+, umbes 9ml. Mina olen rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...