Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

rdnaga samale pildile pole võimalik saada?

mul pole seda elukat  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iStick 50W + subtank mini 

 

käes võiksid hoida :P

Plaan oli see combo täna marcilt ära võtta, kuid tal uus mini laadung jääb ilmselt täna saabumata :twisted: Aga iStick 50w saab täna koju viia :idea:

Niih, 50watine isend käes Marcilt ning esmamulje on, et see on ikka väga-väga pisike selle suutlikuse kohta (Y) Ülimalt täpselt istub kätte. Atlantis + 40 watti = tuba paksu tossu täis :D

 

Väike võrdlus ka pisikese vennaga:

 

post-1741-0-48833300-1423839822_thumb.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-2125-0-22201000-1423864640_thumb.jpg

 

Mini+50w näeb selline välja

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui olla aus siis selle komboga ei roki teda. iStick30W ja mini on väga mõnus. 


Vägevad tikud. :)

On :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

deltat kasutades pole vaja klerot yldse maha kruttida - täitmiseks jätan mina klero põhja isticki kylge  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

deltat kasutades pole vaja klerot yldse maha kruttida - täitmiseks jätan mina klero põhja isticki kylge   :D

Sama siin, täitmisel ei võta kunagi põhja Isticki küljest ära. Hiljuti oli sellega just probleem, kuna polnud polnud vähemalt kuuaega põhja aku küljest ära võtnud ja see raisk oli sinna julmalt kinni jäänud (ilmselt mahla oli vahele läinud ja siis kinni kuivanud). Aga kaltsu ja tangidega sain ta sealt lahti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellimiseks läheb, siis võtaksin ise ka vast ühe. Center pin lambist nii perses. Alguses ei tahtnud russian töötada, kui nüüd ei taha enam delta 19 ka töötada. Esimene instinkt oli, et center pin liiga madalale vajutatud, okei, lugesin natuke ja üritasin seda välja kiskuda, aga ei aita. Ning kõige kahtlasem on, et siis ta loeb aurusteid kui nad pooleldi peal on ja logisevad. Kinni keeran, näitab oome 0. Vast see jublakas aitaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...