Jump to content
E-sigareti foorum
Brannu

Eleaf iStick

Recommended Posts

Tellimiseks läheb, siis võtaksin ise ka vast ühe. Center pin lambist nii perses. Alguses ei tahtnud russian töötada, kui nüüd ei taha enam delta 19 ka töötada. Esimene instinkt oli, et center pin liiga madalale vajutatud, okei, lugesin natuke ja üritasin seda välja kiskuda, aga ei aita. Ning kõige kahtlasem on, et siis ta loeb aurusteid kui nad pooleldi peal on ja logisevad. Kinni keeran, näitab oome 0. Vast see jublakas aitaks

Mul FT-st tellitud SKU1943503 sama jama. Mul on tunne, et see tuli 510 adapteri kasutamisest, see vajutab center pini liiga alla. Poe omanikest võiks keegi selle sisse võtta.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellimiseks läheb, siis võtaksin ise ka vast ühe. Center pin lambist nii perses. Alguses ei tahtnud russian töötada, kui nüüd ei taha enam delta 19 ka töötada. Esimene instinkt oli, et center pin liiga madalale vajutatud, okei, lugesin natuke ja üritasin seda välja kiskuda, aga ei aita. Ning kõige kahtlasem on, et siis ta loeb aurusteid kui nad pooleldi peal on ja logisevad. Kinni keeran, näitab oome 0. Vast see jublakas aitaks

Mul oli sama kamm k4ga,et lõpuni keerates näitas 0 ohm. Võtsin k4 510 pini plastseibi välja ja lihvisid madalamaks, nüüd kõik ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55-e käest sai selline vidin sõbrale tellitud.Saabus kiiresti ja lihtne vahetada.Huvitav.kas 30w-se ülemine plaat sobib 20w-le.Seal pluss vedruga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab ka kiitust avaldama Istick50w-le. Kerge, kompaktne, vedruga 510 . Algul oli väike kahtlus aku kestvusel ( seinini läks ikka 3xVTC4 päevas ) , aga Istick peab 1,5 päeva kindlasti .

Ainus jama on see , et põhjaplaat ja pealmine plaat korjavad kraapse väga kergelt 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegemist on vist väga hea tootega, uputasin ta täna coca-cola sisse ära (Kiskusin lahti ja lasin piiritusega üle) ja siiani töötab. Eks näib kaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas istick 20w'le kangertech subtank mini oleks hea mõte? Ise ehitada mingeid 1.5'eseid builde.

miks mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas istick 20w'le kangertech subtank mini oleks hea mõte? Ise ehitada mingeid 1.5'eseid builde.

 

Antud kombo peale saab tõenäoliselt parema tulemuse kui sihtida coilid 1.0-1.2 ohm vahele.

Kui juba subtank plaan osta siis võiks muiudugi iStick ka 30W olla.... saad madalamaid/võimsamaid coile ka teha kui kunagi isu tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jupp, algul on probleem 20w (21mm),et on overhang tüüpiliste 22mm clearodega.... nüüd 30w Istickiga (23mm) jama et on vastupidi et 22mm clearo väiksem kui mod´i "kael"

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 on kindlasti üle ääre 20w puhul, 19mm on 20w piir ja siis on ka otsast 0.1mm üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30w Istickiga näiteks delta23 jummala proo kooslus ilmselt, aga 22mm tank´iga jääb imelik välimuselt,,?

Selline piiri pealne on jah suure tankiga aga ei midagi ullu - 30W sel on see lisa krae ka mis teeb asja viisakamaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline piiri pealne on jah suure tankiga aga ei midagi ullu - 30W sel on see lisa krae ka mis teeb asja viisakamaks.

See lisa krae ju ongi 23mm , mis 22mm clearodega teeb veits imelikuks "look"-i, või kuidas???

Kas pigem overhang või "downhang"  ( siis 20w- vs 30w vs 22mm clearo)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://goo.gl/MeEyvz

 

No vaata, minu arust väga hullu pole. Aga pole ka täiesti sile.

Suht kobe/talutav jah.... 23mm vs 22mm downhangi, see ju 0,5mm kummagile poole... samas Ego One-ga 19vs 22mm see siis veits hullem 1,5mm kummagile poole overhang-i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lendas 20W'l keerme osa vastu taevast. Enam ei istu leelod otsas seega soetasin 50W omale nüüd. Midagi on valesti. Midagi mis mulle üldse ei meeldi aga ma ei saa aru mis see on. Kuidagi nagu ei anna nii mõnusat auru nagu seda 20W tegi. Nautilus võrdluseks sama mahlaga. 50W'l olen watid nüüd 9,2 peale väänanud juba samas kui 20W'ga sain 7,5 peal mõnusasti hakkama. Kas oskab keegi öelda kas see miskine voldi-vahelduse "rapid/blabla" asi muutus skeemis? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...