Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Mestizo

Suitsu aur ja laps?

Recommended Posts

Tekkis siis selline diskusioon et kas e-sigaretti suits mõjub ka kaaskodanikel kuidagi.

Märgand isegi et kui kimuda siis ega see aur kuskile kohe kao vaid hõljub päris pikalt toas edasi.

Samas pendeldab laps mööda tuba rinngi ja viibib ka samas keskkonnas kus kimun.

Kuidas kommenteerite seda siis et kas on mingi mõju või mitte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on nikotiiniga vedelikud ja aur õhus siis kindlasti mõjub.

Ise teen siis kui (oma) lapsed toas väga vähe/harva .. ehk siis ei mingit nö. chane vapimist nagu tavaliselt.... ja need mahvid on siis umbes samad kui mujal kus inimesed tihedamalt koos .... ehk siis väiksemad .... midagi enne kopsu jõudmist kuskilt ninast huuliku kõrvalt välja ei pahvi ... kopsus hoiab pikalt ja ongi.
Kui normaalselt teha ... pikalt kopsus hoida siis midagi välja ei tule eriti ja mõju seega ka suht marginaalne.
Teine teema on laste juures olekul vapimisega see, et ei pea eeskuju näitama... kui oma lapsed siis nad loomulikult teavad ju, et mis ja kus. Kui võõrad lapsed samas ruumis siis mina pms ei tee üldse ... lähen natuke teise kohta või olen ilma :D.

Ehk siis teistega peab arvestama ja lastega eriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ükspäev märkasin, et 2 ja 4 aastane matkisid pahvimist pliiatsiga. Kutsus korralikult korrale. Muidu ikka pahvin lastest eemal ja pigem kui nad magavad, aga eks kodus võib muutuda mugavaks ja lapsed näevad ju kaugelt juba, et mis sa teed. Auru muidugi neile näkku ei puhu, aga juba see liigutus kutsus korralikult korrale....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ükspäev märkasin, et 2 ja 4 aastane matkisid pahvimist pliiatsiga. Kutsus korralikult korrale. Muidu ikka pahvin lastest eemal ja pigem kui nad magavad, aga eks kodus võib muutuda mugavaks ja lapsed näevad ju kaugelt juba, et mis sa teed. Auru muidugi neile näkku ei puhu, aga juba see liigutus kutsus korralikult korrale....

 

Sa pead ikka üli võimas peite master olema, et seda liigutust vältida.... ehk siis see on suht võimatu .... pigem alates 5-6a tuleb oma lastele seletada, et see on paha paha.

Ja ikkagi teiste lastele pole seda vaja üldse demoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...